Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes új életet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Belefáradtam a házasságomba.48/nő vagyok,gyerekünk közös nincs.

Unom az életünket,unom a férjemet,nem találok a közös életünkben már örömöt.Belefáradtam az alkalmazkodásokba,szeretnék jobban azt csinálni amit én akarok.

De ha elválnék az egyedülléttől is félek annyiban,mi lesz ha beteg leszek,ki segít,hogyan leszek meg anyagilag.

Eljátszom a gondolattal hogy másik férfi mellett boldogabb lennék,persze ebben nem vagyok biztos.Főleg ha ott is annyi mindenben alkalmazkodni kellene,és például a szexet is gyakrabban szeretné mint ahogy jelenleg is ez van.

Lépjek szerintetek vagy maradjak?


2021. ápr. 21. 17:36
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

A háztartás az én feladatom,férjem hagyományos szerepeket szereti.

Pont nem gondolom hogy ápolni fog mert türelme és érzéke nincs hozzá,ez kiderült amikor beteg voltam.

Úgy értettem egy táppénzes időszak alatt mellette nem kellene legalább attól rettegnem hogy jövök ki anyagilag.

8-as vajon mi a normális nemi élet?Valahol úgy érzem nem az amit kötelezően csinálni kell.Bár ki tudja.

2021. ápr. 21. 18:22
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

11, A mai is fáj a fejem és holnap is fog nem hiszem h normális. 🤔

Semmi nem kötelező persze. Csak azt nem értem, amikor az ilyen nők aztán fel vannak háborodva, amikor x év türelmesség és megalázó visszautasítások sora után orrba szájba csalják őket. 🤷🏻‍♂️

Semmi sem kötelező, de mindennek van következménye. 🙂

2021. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

#12 Nem tudom feltűnt-e, hogy a kérdezőnek annyira elege van a párja közeledéséből, hogy többek között ezért akar szakítani/válni, és az egyetlen dolog, amiért talán marad, az az anyagi biztonság.


Úgyhogy a leírásod épp fordítva igaz, lehet erőltetni, de mindennek van következménye.

2021. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
* most itt épp fordîtva igaz
2021. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

13, Ez meg nyilván a pasas hibája, hogy szeretne a saját feleségével lenni. 🤷🏻‍♂️

Krva érdekes elképzeléseitek vannak.

Én azt nem értem, hogy az ilyen frigid, de szeretetre és hűségre vágyó nők miért nem vesznek egy kutyát?

2021. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azon aggódsz, hogy egy esetleges táppénzes időszak alatt hogy fogsz kijönni anyagilag? Emiatt inkább cselédje vagy valakinek, akivel már tele a hócipőd, nem a legjobb a szex és már kiderült, hogy betegség esetén nem is igazán számíthatsz rá?
2021. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

13 nem tudom megállni hogy ne mondjam el neked,nagyon sokat voltunk együtt még pár éve.Volt hogy naponta többször.

Miután elkezdtem egy fárasztó munkahelyet és extra koránkelést,feltűnt

hogy a férjem nem megértő.Ha elaludtam este 23(!)körül,már problémája volt amiért nem volt szex.Ő minden nap akarta.Nekem már jó lett volna egy-két nyugis este csak pihivel,de arról szó sem lehetett.Kötelező volt mert Ő akarta!

Abszolút nem voltam frigid,azt érzem rosszul viselem ha valamit erőltetnek és muszáj.

Kutya nem kell,köszönöm.

2021. ápr. 21. 18:48
 18/33 anonim ***** válasza:
15-ös, nem biztos hogy frigid, csak nem jó pasi a férje. Ettől még persze nem sok esélye van ebben a korban jó pasit találni komolyra, de szexre simán. Kérdés, hogy ez elég-e neki.
2021. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
17, Miért nem kell? Azt ki lehet herélni, férfiakat meg itt nem szokás.
2021. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

16 jól összefoglaltad,igazad van.Szánalmas hogy félek hogyan lesz anyagilag.De a pénz nagy úr,mindig sokat dolgoztam,és igen ilyen táppénz ellátás mellett miután már voltam beteg félek egyedül.

Megtapasztaltam egy nehezebb betegség miféle korlátokat ad.

2021. ápr. 21. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!