Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes új életet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Belefáradtam a házasságomba.48/nő vagyok,gyerekünk közös nincs.

Unom az életünket,unom a férjemet,nem találok a közös életünkben már örömöt.Belefáradtam az alkalmazkodásokba,szeretnék jobban azt csinálni amit én akarok.

De ha elválnék az egyedülléttől is félek annyiban,mi lesz ha beteg leszek,ki segít,hogyan leszek meg anyagilag.

Eljátszom a gondolattal hogy másik férfi mellett boldogabb lennék,persze ebben nem vagyok biztos.Főleg ha ott is annyi mindenben alkalmazkodni kellene,és például a szexet is gyakrabban szeretné mint ahogy jelenleg is ez van.

Lépjek szerintetek vagy maradjak?


2021. ápr. 21. 17:36
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat a 17-es, a 15-nek szól
2021. ápr. 21. 18:53
 22/33 anonim ***** válasza:
74%
Én nem értem, mi az, hogy kötelező szex? Hogy néz ez ki a gyakorlatban? Csak odafekszek, és oké, csináld?
2021. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
22 úgy hogy rosszul esik neki ha nincs és akkor már át sem ölel csak nézi a tévét,mintha ott sem lennék.Ez most van már,előtte hangot is adott neki hogy én még erre sem vagyok jó.Volt ilyen.
2021. ápr. 21. 18:56
 24/33 anonim ***** válasza:
80%

Tehát duzzog, mint egy gyerek és büntet, mert nem az van, amit ő akar. Szuper.

Amúgy vannak gyerekeid, akik egy betegség esetén segítenének?

2021. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Én teljesen megértem a férjed. Ugyanezt érzem néha, hogy még ennyire se jó az asszony.

Szerintem teljesen jogos hogy így áll hozzád, ha te is így állsz hozzá.

Ő testi intimitást szeretne, te lelki intimitást. Neki erre van nagyobb igénye, neked meg arra.

Mégis milyen jogon várod el, hogy ő megadja neked amire szükséged van, ha te leszarod az ő igényeit ilyen érvvel hogy neked ne legyen kötelező semmi?

Már bocs, de nem a férjeden megy el a házasságod, hanem rajtad ugyanúgy.


Egyszerűen megoldható lenne, ha kötnétek egy ilyen kompromisszumot, hogy megadjátok amire a másiknak szüksége van egy kapcsolatban. Nem azért mert akarod, hanem mert neki adni akarsz.

Én azt látom, hogy nagyon belekényelmesedtél és nagyon könnyen mondod már a nemet. Ne lepődj meg, ha visszakapod ugyanazt az elutasítást csak érzelmileg.

2021. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
#24 Kinek nem esne ez rosszul? Naná, hogy kifejezi a nem tetszését. Itt komolyan az lenne az elvárás, hogy mosolyogva tegyen úgy mintha semmi probléma nem lenne?
2021. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
87%

#26 Szerintem igen. Ezzel a megoldással max. annyit ér el, hogy 1. a másiknak egyre kevesebb kedve lesz szexelni 2. megromlik a házasság.


Pontosan nulla empátiára utal, ha a másikat érzelmileg zsarolod, hogy feküdjön le veled.

2021. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
91%
Hát nekem is elmenne a kedvem egy olyan pasitól, aki leszarja, hogy fáradt vagyok. Az ilyenek akkor is csak szexre használják a nőt, ha együtt élnek vele. Csak a szex mellé még a nőt házvezetésre is tartják. És akkor csodálkoznak, ha a nő egyre kevesebb lelkesedéssel pörög az önző kis pöcsükön.
2021. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%

26: Nem, nem az az elvárás, hogy örüljön az elutasításnak, hanem, hogy legyen egy kicsit megértő, ha pl a nő fáradt (miután mindent ő csinál otthon), vagy nincs kedve szexelni.

Amúgy én vágnám ki azt a pasit, mint macskát sz@rni, aki azt merné mondani rám, hogy még erre sem vagyok jó.

2021. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
15%
29 Én vágnám ki azt a nőt mint macskát szarni, aki ennyire fals. 😁
2021. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!