Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat magányosnak a házasságotokban?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk együtt. Harmincas éveink végén vagyunk és picit úgy érzem, hogy lehet mégsem mi lennénk az álompár.

Van egy közös gyerek, nemrég lett 4 éves.

Szeretem a páromat, nem csaltam meg, igyekszem jó férj lenni.

Viszont van egy furcsaság nálunk.

Ha együtt töltjük a napot, hármasban, nagyon jól elvagyunk, felhőtlen minden. Most is készülődünk a húsvétra és idillikus komolyan.

Tudni kell rólam, hogy az én szüleim elhanyagoló szülők voltak így rájuk nem nézek családként, itt lettünk az.

Szóval ezek ilyen jó dolgok és ha jön a többi rokon, vagy baráti látogatás van (sok közös barátunk van, mind házasok, gyerekkel) az nagyon jó

Olyankor mintha álompár/álomcsalád lennénk, így látnak kívülről.


Igenám, viszont ha kettesben maradunk, mintha kifogynának a színek. Nincs harag, nagy viták sem, de mintha nem lenne más témánk a gyereken és a lakás körüli dolgokon , pénzügyi gondokon kívül. És az ágyban, hát inkább erről ne is beszéljünk.

Tudom próbáljuk meg feléleszteni, de már mintha két külön ember lennénk.

Én még nagyon vágynék szenvedélyre, tűzre, szexben nyitottságra, vagy hogy önfeledten nevessük, éjszakákba nyúlóan beszélgessünk. Nyilván nem minden nap, de ez teljesen megszűnt.


És másnap jön a gyerek, és mászik közénk és mi meg boldogok vagyunk.

De hogy nő-férfi kapcsolat nem működik


Ez a kettősség eléggé felőröl. Mert imádom a családom, de a nejem egyre inkább egy jó barátom, mintsem párom, társam, másik felem.


Más is van így?


2021. ápr. 3. 17:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igen érzem, és borzasztó belegondolni hogy a fiatalságom elmegy erre.Azt nem mondom hogy együtt fogunk mrgöregedni, de egyenlőre nem szeretném borítani a gyerekek életét.
2021. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
19 vagyok. Igyekszem lépni, de még nem sikerült. Évek alatt leépítette az önbizalmam. Szörnyű, de mikor látom, hogy jön haza, gyomor idegem van. Már sírni sem tudok. Mondtam neki többször, hogy nem jó. De szerinte minden az én hibám, hiszen én mindig kiabálok és nem azt csinálom, amit ő mond.
2021. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Köszönöm hogy megtiszteltetek még ha névtelenül is a bizalmatokkal.

2021. ápr. 4. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!