Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan a házasságotok amilyenre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan a házasságotok amilyenre vagytatok is?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Sajna nem volt olyan!!

f

2020. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem vágytam semmilyenre, szóval olyan..., amilyen. :) Fiatal voltam, hirtelen kellett beleugorni, jött a baba. Szerencsém volt (bár ez több annál, tudtam, h rendes srác, meg azért nem véletlen feküdtem le vele, vonzodtam hozzá), nem nevezném rossz házasságnak, sőt..

De az én képességeimmel, tudatosan sztem jobbat tudnék teremteni. Jelenleg abból főzök, ami van, ami épp véletlenül a kezembe került. Nem tudom, hogy nézzék-e tudatosan más rezeptet. Vagy inkább, ne főzzek egy ideig. Ez majd kiderul, ez sok tényezős buli, és így főleg, amikor megint csak azt mondhatom, hogy nem tudom mire vágyom.... Ez a 22-es csapdája. Ebben el leszek egy ideig... :)

2020. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem vágytam sosem magára a házasságra. Arra vágytam, hogy legyen olyan párom, akivel annyira működik a kapcsolat, hogy akár össze is házasodnék vele. Találtam ilyet,régóta házasok vagyunk és igen, olyan, amire vágytam. De nem maga a házasság, hanem a kapcsolat a lényeg.
2020. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
A kapcsolat igen
2020. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is akartam házasságot. De párom nagyon akarta.


Ettől függetlenül alapvetően nem olyan rossz.

2020. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Bár nálunk van nehezítő körülmény: egy középsúlyosan sérült gyerekünk született, ami azért próbára tesz bennünket testileg és lelkileg is, de ezt leszámítva szeretjük és támogatjuk egymást, boldogok vagyunk a mi kis furcsa életünkben és ami a legfontosabb nem szűntünk meg nőnek és férfinek maradni.

2020. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár még csak 1 éve vagyunk házasok. De már 6 éve együtt, szóval azért sejetem, hogy a többi év is ilyen lesz hiszen a korábbiak is ilyenek voltak, a papír aláírása a kapcsolatunk jellegén nem változtatott.
2020. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok szempontbol igen, meg persze vannak nem vart hozadekok, ami a masik szemelyisegebol fakad. De hatarozottan egy iranyba tartunk!
2020. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!