Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet rendbehozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rendbehozni egy házasságot?

Figyelt kérdés

17éve vagyunk együtt. Kb5 éve megromlott a kapcsolatunk. Miota gyerekek vannak 15 éve sehol nem voltunk kettesben. Külföldön dolgozik. Volt hogy fél évig haza sem jött.

Semmi gyengédség nincs köztünk. Szex is csak annyi volt eddig hogy ő neki jó legyen az a pár perc mostanra még az sincs. Volt valaki így? Rendbe lehet hozni?



2020. okt. 16. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
persze közös programok sok beszélgetés, esetleg párterápia. Ja és mind a kettőnek kell akarni.
2020. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%

Ez nem házasság, nem kapcsolat. Ez egy semmi.


Kérdéseim:


- Hogyan akarod a semmit megjavítani?

- És egy még relevánsabb kérdés: minek?


Bírom, hogy az emberek azt hiszik, hogy végtelen mennyiségű idejük van. Nincs. Nagyon rövid az élet. Én biztos nem pazarolnám szar, semmilyen kapcsolatra.

2020. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Most? 5 éve kellett volna. Ez már nem fog megjavulni. Vagy maradsz ebben a semmiben, vagy elválsz és új kapcsolatot keresel, amiben esetleg még boldog is lehetsz.
2020. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leülnék vele beszélni, elmondanám neki mit érzek, és megkérdezném tőle, hogy egyáltalán van-e értelme annak, hogy Te a megoldást keresed, vagy inkább engedjétek el ezt a kapcsolatot
2020. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

5éve is próbáltam rendbehozni.

Sajnos félre is léptem. És érdekes a félre lépés után másabbul állt hozzám. Jobban akart stb. De addig tartott.

Nem tudom miért nem lépek ki. Ő azt mondja szeret nem kellene neki más. De semmi nincs amivel kimutatná.

Talán félek lépni.

2020. okt. 16. 16:59
 6/7 A kérdező kommentje:

Probáltam leülni vele már legalább 100szor. Nem lehet vele beszélni. Ott hagy vagy csak annyit mond hogy ez nem így van. A végén meg csak felidegesít és ordibálok zokogva.

Mondtam neki hogy elhagyom. Annyit mondott erre hogy ezt én tudom de nem érti mi bajom.

2020. okt. 16. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Márpedig csak mondod, hogy ez és ez lesz és mivel nincs következménye, ezért továbbra is úgy éli az életét ahogy eddig. Ha nem bizonyítod be, hogy ha legközelebb nem lesz változás viszlát, akkor továbbra is semmibe fogja venni az érzéseidet, mert neki így jó...
2020. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!