Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja a csalfa feleség...

Miért akarja a csalfa feleség rendbehozni a házasságát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha szeret, miért csalt meg, ha pedig nem szeret, akkor minek küszköd? Rég nem jó már ez a házasság, nem foglalkozunk egymással egy jó ideje, akkor mégis miért jó neki egy ilyen kapcsolatért kűzdeni?
2013. szept. 8. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet most ébredt rá, hogy szeret. Ha szereted akkor adj egy esélyt magatoknak, ha nem akkor válás. Ne szenvedj egy kapcsolatban, az neki se jó, meg neked se. Gyerek van?
2013. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van két fiú, 6 és 7 évesek.
2013. szept. 8. 14:49
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Az anyagi biztonság miatt. Két gyerek van, egyedül nem menne neki...
2013. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

a férfiakkal ellentétben a nők nem tervezik a megcsalást

sok esetben csak megesik velük


pl ha a férj nem fordít elég figyelmet rájuk (és itt nem a szexet értem csak!!!!)


megesett megbánta valszeg már egyből

és azért ez még nem jelenti h nem szeret vagy szeretett


am ha a pasi dug félre akkor az asszonynak kvázi kötelessége megbocsátani -- ez fordítva miért nem működik?

2013. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt biztosan a gyerekek miatt. Másrészt, ha már nem is tökéletes a kapcsolatotok, ez biztonságot nyújt neki. Egy válás még akkor is veszteség, ha régen megromlott a viszony. Szerintem ilyenkor érdemes a kapcsolat előnyeit és hátrányait "mérlegre" helyezni. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy finom sütit süt, plusz 1 pont, megcsalt, mínusz 1 pont. De lehet, hogy rendbe tudjátok hozni ezt a kapcsolatot. Olyan sose lesz, mint régen, de talán találtok olyan megoldást, amiben mind ti, mind a gyerekek nyugodtan és biztonságban élhettek.
2013. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megoldást jelentene, ha nyitott házassággal próbálkoznánk? Engem most sem rázott meg igazán, hogy mással volt, amíg nekem főzi az ebédet.
2013. szept. 8. 15:35
 7/14 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszoddal megválaszoltál arra kérdésre, hogy miért csalt meg téged a felséged: mert nem szereted, önző vagy, csak házicselédnek használod.

Nem hogy megcsalnálak, hanem elküldenélek melegebb éghajlatra és el is válnék tőled.

Nem hogy még tepernék utánad.

2013. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért nem értem őt.
2013. szept. 8. 16:49
 9/14 anonim ***** válasza:

De miért is vagytok akkor együtt?

Te nem tiszteled,nem tekintessz rá úgy,mint egy nőre..meg sem visel,hogy megcsal..

Ja,hogy kényelmes neked,hogy mindent megcsinál..

2013. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez az igazság.
2013. szept. 8. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!