Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja a csalfa feleség...

Miért akarja a csalfa feleség rendbehozni a házasságát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha szeret, miért csalt meg, ha pedig nem szeret, akkor minek küszköd? Rég nem jó már ez a házasság, nem foglalkozunk egymással egy jó ideje, akkor mégis miért jó neki egy ilyen kapcsolatért kűzdeni?
2013. szept. 8. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a feleséged is beleegyezik, tisztázzátok a játékszabályokat, és tudtok egy frontot képviselni szülőkként, akkor akár működhet is a nyitott házasság. De ha ezzel egymás ellen uszítjátok a gyerekeket, ti meg szekírozzátok egymást, akkor jobb a válás.
2013. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt, és téged ez nem igazán érdekel, akkor ott már tényleg nagy baj van, de lehet azért akarja megmenteni, mert ott a két gyerek, vagy a megszokás, vagy ha egyszer működött máskor miért ne...

Miért nem ültök le nyíltan és beszélitek meg ki mit akar. Ha te nem akarod már ezt helyrehozni, mond el neki őszintén, hogy Te már maximum egy nyílt házasságot tudsz elképzelni vele (ha tényleg el tudod képzelni). Ha ő is belemegy, akkor működhet úgy, ha nem szeretné, akkor váljatok el. Mindketten találtok mást, és boldogabbak lehettek mint most, és akkor nem kell alakoskodni ilyen hülye nyílt házassággal, meg mejátszani a szép családot.

2013. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyílt házasságot meg se említsd neki,mert akkor az okát is el kell mondanod, és megmondom őszintén,ha én lennék a helyében,belevernék a fejedbe egyet.
2013. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg legalább sikerült meggyőzni a válásról. A probléma így is, úgy is megoldódik.
2013. szept. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!