Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jelenthet ez? Van még...

Mi jelenthet ez? Van még esélyünk rendbehozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolati gondjaink vannak a nejemmel.

Ma megpróbáltuk megbeszélni megint.

Elmondtuk egymásnak a gondjainkat, mindketten.

Mikor megkérdeztem Megpróbáljuk-e rendbehozni a dolgokat, annyit mondott: Nem hiszem, hogy van hozzá még erőm, vagy kitartásom. Elfáradtam ebben az egészben.


2013. ápr. 5. 12:56
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 5. 12:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem akarta nyiltan kimondani, de részéről vége.

Szerintem...

2013. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben azt hiszem azt fogják mondani, hogy ennek már vége...Az én tapasztalatom más. Olvasva az előzményeket is, van még visszaút, attól függetlenül, hogy a nejed nem így látja. Csakhogy neked kell "visszahódítanod". Sok idő, fájdalom és kétségbeesés közt, de lehetséges. Elhatározás és kitartás kérdése.
2013. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elolvastam az előző kérdésed és az alapján válaszolok most.

Mikor hozzámentem a férjmhz, tudtam, nem egy könnyen kezelhető férfi, aki hangulatember és idő kell neki,mígmegemészt dolgokat. próbálok úgy élni, hogy az ő ritmusát tudjam követni, ez azért, mert én lazább vagyok és a munkahelyem is flexibilis, ellenben az övé nem. Szóval feszült, amikor hazaér a telefon csörög állandóan. Mindig megvárom,míg látom a szemén a nyugalmat, néha elzárkózik, de eszembe sem jutnak emiatt mást keresni, ez napokig is tarthat, amikor biztosítom róla, hogy ott vagyok, ha beszélni akar, de nem baxogatom és egyszer csak elkezdi és nem hagyja abba....Ezekből az időszakokból évente egy van, max kettő, de akkor nagy gondok vannak a cégnél :) amit én,mint jó feleség megértek és támogatom.

A feleséged nem akarja megoldani, helyette nem akarhatod megoldani, ajnálom. Annyi esélyed van még, ha a szerető kivágja és nemélmeg a pézéből, visszamegy hozzád. Nekem már nem kellene, de te tudod.

Értelmes vagy, remélem kialakul az életed!

2013. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha csak az anyagiakat nézzük egy válásnál ő jár jól.

Ő tud fedelet biztosítani a gyereknek, a háza A energiabesorolású, A fa szinte ingyen van, a melegvíz napkollektoros, a minimálbére mellé elég jól kap borravalót, mellette hozhat haza kaját, a szülei is támogatják, ráadásul egy csomó mindent megtermel.

Én meg mehetek anyám mellé panelba, mert a fizumból nem tudok egy albérletet sem fizetni.

Ügyes nő, nagyon tudja fogni a pénzét.

2013. ápr. 5. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Írtam privátba!
2013. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőle ez egy nagy szemétség. Te azért mondtad azokat mert nagyon szereted féltél hogy elveszíted. Erre ő mit csinál meg csal valakivel. Szemétség valakivel lefeküdni mert hogy a párja félelemből olyan dolgokat mond ami neki nem tetszik.
2013. ápr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te miért hidegültél el tőle ennyire?
2013. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem elhidegültem tőle, inkább úgy voltam vele, hogy minden idő a miénk, totál ráérünk javítgatni a dolgokon. Hát nem. Ő volt az én origóm, a napom. Telljesen természetes volt hogy ott van nekem.

De most már mindegy. Válunk.

2013. jún. 13. 07:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!