Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat magányosnak a házasságotokban?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk együtt. Harmincas éveink végén vagyunk és picit úgy érzem, hogy lehet mégsem mi lennénk az álompár.

Van egy közös gyerek, nemrég lett 4 éves.

Szeretem a páromat, nem csaltam meg, igyekszem jó férj lenni.

Viszont van egy furcsaság nálunk.

Ha együtt töltjük a napot, hármasban, nagyon jól elvagyunk, felhőtlen minden. Most is készülődünk a húsvétra és idillikus komolyan.

Tudni kell rólam, hogy az én szüleim elhanyagoló szülők voltak így rájuk nem nézek családként, itt lettünk az.

Szóval ezek ilyen jó dolgok és ha jön a többi rokon, vagy baráti látogatás van (sok közös barátunk van, mind házasok, gyerekkel) az nagyon jó

Olyankor mintha álompár/álomcsalád lennénk, így látnak kívülről.


Igenám, viszont ha kettesben maradunk, mintha kifogynának a színek. Nincs harag, nagy viták sem, de mintha nem lenne más témánk a gyereken és a lakás körüli dolgokon , pénzügyi gondokon kívül. És az ágyban, hát inkább erről ne is beszéljünk.

Tudom próbáljuk meg feléleszteni, de már mintha két külön ember lennénk.

Én még nagyon vágynék szenvedélyre, tűzre, szexben nyitottságra, vagy hogy önfeledten nevessük, éjszakákba nyúlóan beszélgessünk. Nyilván nem minden nap, de ez teljesen megszűnt.


És másnap jön a gyerek, és mászik közénk és mi meg boldogok vagyunk.

De hogy nő-férfi kapcsolat nem működik


Ez a kettősség eléggé felőröl. Mert imádom a családom, de a nejem egyre inkább egy jó barátom, mintsem párom, társam, másik felem.


Más is van így?


2021. ápr. 3. 17:25
1 2 3
 11/23 Barnabas333 ***** válasza:
Mi is így élünk sajnos évek óta. 43f És a párom 48n. Régen itt tudtam kikapcsolódni, beszélgetni, de az utóbbi pár évben siralmas lett az oldal...
2021. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%
Én vagyok az, aki leírta, hogy szakított: Miért nem léptek ki ezekből a kapcsolatokból? Rengeteg időt elvesztegettek. Vagy miért nem kerestek legalább szeretőt?
2021. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Szülőtárs ez is találó. Igen, ebben vagyunk együtt.

Én is úgy érzem, hogy elbeszélünk, mintha nem értené, hogy ezzel meg azzal mi a gond. Nem mondom, hogy én nem vagyok hibás, de úgy érzem, hogy neki pl. ez az intimitás elegendő.

Érdekes is női szemszögből ezt olvasni

Köszönöm

2021. ápr. 3. 18:51
 14/23 anonim ***** válasza:
47%
Én például azért nem lépek, mert a két lányom belepusztulna.
2021. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nálunk is, csak itt 2 gyerek.

Szex kb. 0, ő sokszor elmegy itthonról, a gyerekekkel en vagyok. Ha itthon van, s gyerekkel foglalkozik családi idill, amúgy mar kb együtt sem alszunk, a gép előtt bealszik este és valamikor hajnalban bevánszorog.

Nagyon rossz így nekem, többször is mondtam neki, de ha meg is beszéljük , marad minden a régiben.

Legszivesebben mar elválnék, de egyedül 2 3 ev alatti gyerekkel nem fogok tudni boldogulni, még.

2021. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg köszönöm hogy ilyen dolgokat leírtok. Reméltem, hogy lesz pár hozzászólás, de egy-két ember történeténél, hát összeszorul a szívem.
2021. ápr. 3. 20:24
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem. Mondjuk mi tudatosan nem vállaltunk gyereket. Részben pont azért, hogy ezt az állapotot elkerüljük. Ez már eső után köpönyeg. De mint tudjuk, a gyerek az élet értelme. Tanács: bébiszitter, minőségi idő kettesben. De sajnos esélyes, hogy anyukának csak addig voltál fontos, míg nem gondoskodtál az utódról. Sajnálom.
2021. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17 Simán megoldható lenne kettesben idő. Inkább az a gond, hogy a kettesben lévő idő már nem kettőnkről szól. :/
2021. ápr. 3. 21:09
 19/23 anonim ***** válasza:
Folyamatosan magányos vagyok. Évek óta. Ami engem érdekel, az a férjemet h nem. Nincsenek közös programok. Sosincs itthon. Sosem segít. B nem foglalkozik a gyerekkel sem. Itthon annyit csinál, hogy eszik, tiszta ruhát vesz magára, netezik vagy tvt néz. Nem tudunk már semmiről beszélgetni.
2021. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Elég cikinek érzem, hogy férfi létemre a sírás kerülget ilyen válaszoknál.

19-es neked nincs lehetőséged váltani. Nem nyitott rád, beszélgetésre, ilyenre? Merted már mondani, hogy magányos vagy?

2021. ápr. 4. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!