Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat magányosnak a házasságotokban?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk együtt. Harmincas éveink végén vagyunk és picit úgy érzem, hogy lehet mégsem mi lennénk az álompár.

Van egy közös gyerek, nemrég lett 4 éves.

Szeretem a páromat, nem csaltam meg, igyekszem jó férj lenni.

Viszont van egy furcsaság nálunk.

Ha együtt töltjük a napot, hármasban, nagyon jól elvagyunk, felhőtlen minden. Most is készülődünk a húsvétra és idillikus komolyan.

Tudni kell rólam, hogy az én szüleim elhanyagoló szülők voltak így rájuk nem nézek családként, itt lettünk az.

Szóval ezek ilyen jó dolgok és ha jön a többi rokon, vagy baráti látogatás van (sok közös barátunk van, mind házasok, gyerekkel) az nagyon jó

Olyankor mintha álompár/álomcsalád lennénk, így látnak kívülről.


Igenám, viszont ha kettesben maradunk, mintha kifogynának a színek. Nincs harag, nagy viták sem, de mintha nem lenne más témánk a gyereken és a lakás körüli dolgokon , pénzügyi gondokon kívül. És az ágyban, hát inkább erről ne is beszéljünk.

Tudom próbáljuk meg feléleszteni, de már mintha két külön ember lennénk.

Én még nagyon vágynék szenvedélyre, tűzre, szexben nyitottságra, vagy hogy önfeledten nevessük, éjszakákba nyúlóan beszélgessünk. Nyilván nem minden nap, de ez teljesen megszűnt.


És másnap jön a gyerek, és mászik közénk és mi meg boldogok vagyunk.

De hogy nő-férfi kapcsolat nem működik


Ez a kettősség eléggé felőröl. Mert imádom a családom, de a nejem egyre inkább egy jó barátom, mintsem párom, társam, másik felem.


Más is van így?


2021. ápr. 3. 17:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már neki ezt ilyen formában, mint most?
2021. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Naná :) 20 éve magányos vagyok :D

Kb 1 perc telt aközött, hogy rá akartam enni egy kis iccelőédsre, beszélgetésre, de lapít mint a sült hal és nézi a tv-t.

2021. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hmmm. Jó is a társas magány. Isten áldja a konvencionális kapcsolatot.
2021. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én több mint 3 éve érzem ezt, és már elengedtem ezt a dolgot.

Megszűntünk mint férfi és nő. Vegetálunk egymás mellet. De a családi része rendben van.


N

2021. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
terápia. Ne add fel.
2021. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

5 évig vegetaltam ilyenben, még nevet is adtam a szitunak: lelki katatónia.

Szerencsere elvaltunk, eletem legjobb döntése volt, igy meg van eselyem megelni amit meg kell elnem.

2021. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonlóban. 11 éves kapcsolat, az utolsó években egyre inkább előjött a dolog. Az elején is volt néha ilyen időszak, de akkor visszarángattam a dolgokat. Aztán, meguntam az egészet, hogy a másik amúgy elvagyogat mellettem, de nem kapom meg azt, amire vágyok.

Nem volt házasság, szóval én egyszerűen szakítottam. Természetesen jött a sírás, hogy miért meg ilyesmik. Na, én ott jöttem rá, hogy felesleges 1 emberért sokat tenni. Ha valaki tényleg akar, akkor majd nem hagyja veszni a dolgokat. Ha meg hagyja, akkor utólag ne sírjon.

Szerintem próbáljátok meg mondjuk fél éven belül megoldani a dolgokat. Ha nem tesz ő is lépéseket, akkor viszont keress mást. Nem ér annyit a boldogságod, hogy olyan ember miatt ne éld meg, akit nem is érdekelsz.

2021. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan úgy érzem. 13 éve vagyunk együtt két kicsi lányunk van. Jól elvagyunk, nem vitázunk, szépen éldegélünk. De mint férfi és nő.... Hagyjuk.


34N

2021. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ez a társas magány nagyon találó.



Mindenhogy próbálkoztam, de nem tudod a másiknak megváltoztatni a természetét. Nem is feltétlen érzem, hogy rossz lenne, hanem egy külön világ


De most őszintén megakasztott, hogy ennyi válaszoló él így.

2021. ápr. 3. 18:34
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Kb. a mi életünket írtad le, csak 9 év és gyerek. Én vagyok a feleség.

Én már lemondtam arról hogy megjavítsuk a dolgot. Már nem akarom. Elbeszélünk egymás mellett ha a házas életünkről van szó. Én úgy nevezem magunkat hogy szülőtársak. A gyerekek kicsik, elválni jó ideig nem fogunk. Ő egyáltalán nem is akar soha. Én pedig még nem tudom. Azt viszont tudom, hogyha rendbe tettem magam testileg, lelkileg, mentálisan, változni fognak a dolgaim. Ha ő nem nyúl hozzám, majd megteszi más. Bár vele már nem akarom a szexet. Lerombolta az önbizalmam az évi átlag 3 együttléttel. Mondjuk már annyi sincs. Ha akarná, nekem akkor sem menne már. Amit már nem sajnálok, hisz ráléptem a változás útjára, melynek meglesz a gyümölcse, csak rajtam múlik.

2021. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!