Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért bántátok meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántátok meg a házasságotokat?

Figyelt kérdés
Azok, akik még házasok! Mit bántatok meg legjobban? Én azt, hogy engedtem a férjem vágyának és lett gyerekünk. Kezdetektől fogva apásabb a fiúnk, nekem a munkám fontosabb. Kész felüdülés, ha a nagyik ráérnek és pár napot kettesben is tudunk lenni.

2020. aug. 5. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

*Azok, akik még házasok


még:D ugye ez a hét vicce akarna lenni?:D

2020. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Te tuti biztos, hogy nem vagy házas. Inkább elvált. Nincs neked senkid, ha lenne így nem nyilatkoznál.
2020. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Arra céloztam, hogy nem váltak még el vagyis bennragadtak a házasságukban. Házas vagyok 3 éve.
2020. aug. 5. 10:41
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Nőként teljesen megértelek.

Én ezért nem szeretnék gyereket,férjet is csak olyat akivel azonosak a céljaink/vágyaink.

2020. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem bántam meg. Életem legjobb döntése volt a férjem mellett megállapodni és vele családot alapítani.
2020. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Én se bántam meg, 7 éve vagyunk hazasok. Gyerek is van, kettő is. Őket se bántam meg. És nem ragadtam benne a házasságomban, hanem benne akarok lenni. Nyilván szarul választottál.
2020. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Én se bántam meg, nem vártam változást a házasságtól és olyan emberrel vagyok, akivel csak kis jelentéktelen dolgokban kell kompromisszumot kötnünk. Ahol ekkora ellentétek vannak, mint nálatok, azt nyilván mindenki megbánja, ezért kell előre gondolkodni - én nem akarok gyereket és együtt sem lettem volna olyan emberrel, aki igen. Minden fontos kérdésben teljesen ugyanazokra a dolgokra vágyunk és a személyiségünk is jól passzol.

10 éve együtt, 6 éve házasok.

2020. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Életem legjobb döntése volt, nem bántam meg. Hàzasoi vagyunk és azok is maradunk, boldogok vagyunk együtt.

Gyerek viszont soha nem kell, nem akarunk, csak elrontaná az életünket. 10 éve vagyunk együtt, 8,5 éve házasok.

Ha már szaporodtál, nincs választásod, neveljétek is fel. Nem értem az ilyen embereket. Nem kötelező gyereket csinálni, élhettetek volna boldogan szaporulat nélkül. Késő bánat. Ezt vállaltad, ne utólag panaszkodj hogy szar. Gondolkodhattál volna előbb.

2020. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Most én vagyok a hülye de én úgy értelmeztem a kérdést hogy azoknak szól akik megbánták. Én mondjuk egyedülálló vagyok csak jelzek csöndben hogy szerintem tilosban próbálkoztok, mert ezzel nem segítetek neki hogy mindenki áradozik miközben ő fusztrált, de szerintem igen egyértelmű volt a kérdés hogy olyanokat keres akik szintén megbánták és nem olyanokat akik nem.
2020. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért, bazky, mert minden ítéletet lehet jó magaviselettel harmadolni, de itt minél jobban viselkedem, annál jobban kinéz egy tényleges életfogytiglan. :-))
2020. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!