Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek ha ilyesmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha ilyesmit éreznétek házasságotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Férjem mellett nem érzem boldognak magam közel 50 évesen. Szeretem a magam módján, de már nem is örülök ha itthon van, sőt sokszor zavar. Bár ha meg nincs, hiányzik néha. De nem szeretném így tovább élni az életem.Tudom hogy kockáztatnék mert semmi garancia hogy megtalálnám még a hozzám való férfit. Mégis szeretnék kockáztatni, akkor jobban érezném hogy élek. Most a kiszámítottság van és az állandósult rosszkedv. Ti mit tennétek helyemben?
2019. aug. 16. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elmondtad a férjednek?

Ellaposodott a házasság, fel kell dobni. Közös programok, valami új, a szexuális életben is be lehet hozni valami újat. Esetleg parterapia. Vagy ha belefér a kapcsolatotokbaz akkor kezdj el ismerkedni, és rögtön kiderül majd néhány randi után, hogy borzalmasan megbántad ezt és valóban a férjed szereted, s csak elbizonytalanodtál, vagy valóban nincsenek már olyan mély érzéseid felé.

Ha végképp nem megy, pedig lépni kell.

Te tudod, hogy neked ér-e annyit a kapcsolat, hogy harcolj érte.

2019. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos sok a simlis férfi, nem valószínű hogy fogsz találni jobbat...

Halgass az elsőre és próbáljátok meg.

2019. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt így nem mondtam férjemnek de voltak már veszekedések. Volt olyan is hogy megpróbáltunk jobban figyelni egymásra. Nem tartott sokáig. Van egy-két lényeges ellentét köztünk ami mérgezi a kapcsolatot. És sokat is itthon van, az megőrjít.Szeretek egyedül lenni a fárasztó munkanap után.
2019. aug. 16. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, ennél az is jobb ha egyedül maradsz. Ne az legyen a cél, hogy mindenképp találj valaki jobbat hanem az, hogy ebből a jelenlegi boldogtalanságból ki tudj lépni.

Nem maradnék benne olyan házasságban amiben nem vagyok boldog vagy nem szeretem már a párom és nem is tudjuk visszahozni a tüzet hiába próbáltuk. Egyszerűen csak semmi értelme.

2019. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!