Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti boldogok vagytok házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti boldogok vagytok házasságotokban?

Figyelt kérdés
Átlag emberek vagyunk,átlag házassággal.Négy éve együtt,második házasság.Ketten élünk anyagilag rendezetten.Sokszor gondolkodom bár szeretem férjemet eltűnt belőlem a vidámság,az öröm ami régebben volt. Tudjátok amikor felkel az ember reggel és vár valamit ami lesz,örül valaminek. Nem egyformák a napjaink és kikapcsolódni is szoktunk,de a körforgás ugyanaz.Már tudom párom mire hogyan reagál,melyik helyzetben hogyan fog viselkedni,mik a szokásai,hogyan zajlik vele a szex. Háztartás,alkalmazkodás,stb. Szeretem,de valahogy nem vagyok boldog.Nők,ti boldogok vagytok a házasságotokban? Férfiak válaszát is várom.
2020. márc. 4. 13:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez nagyon rossz. Én is éltem így, unalomban, nem volt mire várni, vagyis csak arra vártam, hogy menjen már el dolgozni, hogy végre egyedül legyek otthon. Sajnos egy idő után eljön ez az idő. Én elváltam, és remélem, találok majd olyat,akivel újra izgalmasak lesznek a hétköznapjaink.
2020. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Én boldog vagyok. Sokkal jobban szeretem a nyugisabb, lecsendesedett szakaszát a szerelemnek, a kezdeti "rózsaszínköd" lángolásnál alig várom, hogy véget érjen ez a szakasz :D Nem bánom a kiszámíthatóságot, mondjuk ő még 9 év után is meg tud néha lepni. Én attól vagyok boldog, hogy nem hagyom, hogy bedaráljon a monotonitás és a rutin, az teljesen kinyírna.

Úgy intézem, hogy mindig legyen mit várni, minek örülni a hétköznapokban is. Sok különféle program, gyakori élményszerzés, gyakori utazások, hobbik, minőségi időtöltés együtt és külön is (nekünk ez elég fontos), elegendő énidő, közben pedig kisebb nagyobb célok és álmok felé haladgatás - bennem ezek tartják fenn a tüzet, nem csak a házasságomban, hanem az egész életemben.

2020. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Most már igen, hogy nincs a közelemben és elváltam. Kiszapult belőlem mindent, nem főzött, nem mosott, nem csinált semmit, csak kereste a zsebpénzét amit magára költött. Építhettem én házat, vehettem lakást, csak lenézte, másokhoz méregetett. Szóval nem voltam boldog, de mégis kitartottam (egy darabig) mellette. Arra képtelen volt a "feleség", hogy a válópert beadja, csak osztotta az észt (fsz) nélkül, hogy mit kellene. Miután elváltam tőle azóta keresi a belga hercegét. Úgy tudom nincs még meg... Te is ilyen madamocska vagy? Neked se jó semmi? Alkalmatlan vagy akkor a társas együttélésre. A boldogságod nem a másik emberen múlik, csak saját magadon. Tettél valamit érte? Lehet melletted egy 2 lábon járó bohoc napi 24órában, azt is megunod egy idő után.
2020. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

boldog igen, pont azért, mert ne egymástól várjuk a boldogságot.

mindketten imádjuk a munkánkat, vannak külön hobbijaink, meg közösek is. én például önkénteskedem egy kórházban, tudom fura de boldoggá tesz. fontos hogy legyen mindkettőtöknek külön élete is. csak azért mert már megszoktátok egymást nem kéne hogy boldogtalan legyél. inkább az életed unod. dobd fel valamivel. nem kell együtt, legyen valami dolog, ami a sajátod, amiért lelkesedsz és imádod. én pl az önkénteskedés után elkezdtem egészségügyi iskolába járni és nagyon boldoggá tesz. pedig énis ismerem már a párom minden mozdulatát. az lenen a furcsa ha ennyi év után ne ismernéd ugy mitn a tenyered :)

2020. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Boldog vagyok. Nem a másiktól várom, hogy szórakoztasson, boldoggá tegyen, vagy felvidítson. Nekem pont ez a biztonság kell, hogy ismerem őt, ő is engem, nincs meglepetés, nincs stressz, tudom, hogy mire számítsak. A szexben összeszoktunk, jobban tudja, hogy épp mi indit be, mint én magam.

Egy hosszú távú kapcsolatban teljesen mást érzel, mint egy friss kapcsolatban, és ez így jó.

2020. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

A boldogság rengeteg összetevőn múlik, rég éreztem úgy, hogy minden tökéletes. A házasságomban jól érzem magam, szeretem a férjem 10 év után is.


Én is pontosan tudom mire hogy reagál, mit fog mondani, de ez engem inkább szórakoztat mint zavar, már jobban ismerem, mint ő saját magát.


Szerintem ez is olyan dolog ami fejben dől el, felfoghatod unalomnak is, de én inkább örülök, hogy van egy biztos pont, van akire mindig számíthatok, akiben 1000%-ig megbízom.


Lehet keresgélni mást ha boldogtalan vagy, de egy idő után minden kapcsolat ilyen lesz, ha sok ideje együtt éltek és kiismered a másikat.

2020. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Amit írtok páran hogy programokkal,utazásokkal,hobbikkal dobjátok fel a házasságotokat és az életeteket az szerintem is nagyon jó.Mi is szoktunk programozni,de szerintem elég keveset. Párom spórolós is,persze nem fukar de azért nem az a fajta ember akinek szórakozásból áll az élet.A másik nem is lenne időm rá.Ha dolgozom és a háztartási teendőknek is meg akarok felelni akkor nem sok idő marad kettesben. Nem szeretem a munkám,a szakmám. Próbáltam mást de ott meg a szabadságot nem tudtam kivenni mert egyedül voltam.Tudjátok nem vagyunk diplomások.Ezért férjemmel sokszor nem egyszerre van szabadnap sem.De ha van is,emellett háztartás,fáradt vagyok hobbira.Amit 4-es említett,az önkéntes munka tetszene nekem is,de mikor?Nincs idő rá.
2020. márc. 4. 14:16
 8/24 A kérdező kommentje:
Még annyit két éve nem dolgoztam 2-3 hónapig.Akkor könnyebb volt,több lett a szabadidő és nem voltam folyton fáradt.De akkor meg az volt rossz hogy nincs jövedelmem és persze nem lett volna pofám a férjemtől kéregetni mindenre.
2020. márc. 4. 14:19
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem is tudom, nincs szükség "feldobásra". Valahogy van egy ilyen, nem is tudom, mi, áramlás, vagy hogy mondjam, ami valahogy mindig ott van, ha van program, ha nincs. Ez valahogy akkor is ott van, hogyha csak heverünk és mindketten a laptopunkba bújunk. Szerintem ez nem olyasmi, amit programokkal vagy erőlködéssel vissza vagy helyre lehet hozni, ez vagy van, vagy nincs. Szerencse kérdése is. Én tudom, hogy szerencsés vagyok, hogy 6 év után is van ez, megbecsülöm. De nem mindenkinél van, és nem is kötelező. Lehet, hogy te azért vagy boldogtalan, azért érzed szürkének a dolgokat, mert valahogy ez az áramlás vagy energia vagy nem tudom, mi, nincs meg. Szerintem ez nem azon múlik, hogy kiszámítható-e az élet, meg hogy már tudjuk, hogy zajlik a szex. Ez valami más, nem tudom megmagyarázni. Amúgy második házasságom nekem is, az elsőben már az elején sem volt ilyen áramlás, szóval tudom, miről beszélek.
2020. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Próbállak érteni 9-es,de nem teljesen értem mit jelent az áramlás.Miféle érzés.De biztosan igazad van.Én nem érzem teljesen szabadnak magam ebben a házasságban,vannak dolgok amit párom elvár tőlem,de igazából jogos lehet mert nekem is fontos volt hogy ő is meg tudjon felelni annak ami egy férfitól elvárható.Lehet tévedtem és hozzám másfajta férfi illik?Jó volna tudni hogy ez-e a baj,vagy egyszerűen velem van baj.
2020. márc. 4. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!