Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, boldogok vagytok a...

Anyukák, boldogok vagytok a házasságotokban/párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Őszintén, ilyennek képzeltétek?Sok problémátok van? Boldognak érzed magad?
2016. júl. 20. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Én igen. Boldogabbnak mondanám magam, mint gyerek előtt, mert most az életünk már úgy érzem, teljes (csak egyet szeretnénk), családdá értünk hárman. A problémáimból sokkal több lenne, ha a férjem nem lenne itt nekem testileg és lelkileg is.


Sokkal nehezebbnek képzeltem az első félévet gyerekkel, mint ami végül lett. És azt hittem, sokkal nehezebben megy majd nekem (hormonálisan) nőnek maradni és egyéniségnek maradni, hogy a férjem is partnerként tudjon kezelni. De ő csodás ember, nem csalódtam benne a gyerekvállalásunk után sem.

2016. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen :) Konkretan nem kepzeltem el semmilyennek, foleg azok utan, h volt par sikertelen kapcsolatom, ami kudarcba fulladt. Azok abban segitettek, h el tudtam donteni, mi az, ami engem boldogga tesz. Vegul talaltam vkit, akivel ez megvalosult...persze, sosem lehet elore tudni, mit hoz az elet, de jelenleg nagyon boldog vagyok. :)
2016. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Jelenleg nem. Remélem megváltoznak a dolgok, amint megszületik a baba, de most elég rossz a helyzet.
2016. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen!3 gyerekkel és sok sok évvel a hátunk mögött.Voltak/vannak nehézségek,viták,de a mai napig nagyon szeretjük egymást,az intimitás, a kommunikáció is jól működik közöttünk.Komoly problémáink(pl. anyagi,egészségügyi) nincsenek.Inkább abból adódnak viták,hogy nagyon sok a meló-vállalkozók vagyunk-és néha a Férjem nem éri utol Magát.Olyankor elég hisztis lesz....
2016. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Most úgy érzem boldog vagyok.2 éve egy hatalmas válságon mentünk keresztül,akkor nem sok esélyt láttam arra,hogy folytassuk.Most működnek a dolgok,de ez nem ment magától,és nem adták könnyen.Meglátjuk,hogy alakul...
2016. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen, boldog vagyok. A férjem pont úgy viselkedik apaként, ahogy előzetesen gondoltam, hogy fog: imádja a lányát, foglalkozik is vele, pelenkázza, fürdeti, öltözteti, bármit megcsinál, simán rá lehet bízni stb. Velem is ugyanúgy törődik, mint régen, persze én is vele, odafigyelünk egymásra. Minden nap érezteti, milyen jó nő vagyok szerinte :)

Amit annyit mondogatnak, hogy a gyerek születésével mekkora válságba kerül a kapcsolat, meg tönkremegy, abból semmit nem érzékeltünk, ugyanolyan jól megvagyunk, mint a lányunk születése előtt. 1 éves múlt a kislányunk, nem is volt semmi gond a születése óta, se a terhesség alatt.

2016. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
2 gyerekünk van. Párkapcsolatilag nem mondanám boldognak magam, de családdal nagyon is. Keveset vagyunk kettesben, a férjem sokat dolgozik. De itt vannak a gyerekeim, úgy érzem, kárpótolnak. Persze ez nem ugyanaz. Viszont eltereli a figyelmemet minden másról.
2016. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem! A fiamat imádom, másfél eves lassan. De a férjemmel hullámvasút a kapcsolatom, ez nagyon lefaraszt sajnos
2016. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem, a parom szules ota, 8 honapja hozzam sem er. Meg sem csokol.
2016. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha engem kérdezel, a mostani párommal boldog vagyok! Nem élünk még együtt, csak együtt vagyunk 8 hónapja. Én elváltam 8 éve, azóta volt egy üres kapcsolatom, meg rengeteg ismerkedési próbálkozás a neten. Ja és "kapcsolatban" voltam egy pasival annak ellenére, hogy élettársa volt, de amikor rájöttem, hogy csak arra kellek neki, lepattintottam.
2016. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!