Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti boldogok vagytok házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti boldogok vagytok házasságotokban?

Figyelt kérdés
Átlag emberek vagyunk,átlag házassággal.Négy éve együtt,második házasság.Ketten élünk anyagilag rendezetten.Sokszor gondolkodom bár szeretem férjemet eltűnt belőlem a vidámság,az öröm ami régebben volt. Tudjátok amikor felkel az ember reggel és vár valamit ami lesz,örül valaminek. Nem egyformák a napjaink és kikapcsolódni is szoktunk,de a körforgás ugyanaz.Már tudom párom mire hogyan reagál,melyik helyzetben hogyan fog viselkedni,mik a szokásai,hogyan zajlik vele a szex. Háztartás,alkalmazkodás,stb. Szeretem,de valahogy nem vagyok boldog.Nők,ti boldogok vagytok a házasságotokban? Férfiak válaszát is várom.
2020. márc. 4. 13:29
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen,tudom sokat segítene ha tudnék munkát váltani mert régebben másik helyemen szerettem dolgozni.De akkor nem volt párom.Haza mentem és a szokásos otthoni dolgok után szabad voltam.Ha álmos voltam aludtam.Nem neheztelt ezért rám senki.Hiába van férjem pár napot itthon,a többi napra is csomagolnom kell neki ebédet.Ezért a szabadnapján amikor én többször dolgozom is munka után fáradtan főzni kell.És persze várom hogy haza jöjjön mert nem annyira jó egyedül.De vele a kötelességek is következnek azt érzem.Tehát örülök is meg nem is.Ő amikor itthon van kialussza magát és jó neki.Én meg kelljek korán,még itthon is van kötelesség,tényleg nem érzem magam szabadnak.Lehet velem van a baj és ilyen a házasság.
2020. márc. 4. 17:21
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem...
2020. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog vagyok, 10 éve vagyunk együtt. Mi nagyon passzolunk, kiegészítjük egymást, hasonlóak vagyunk sok mindenben, így ennyi idő után is folyamatosan tudunk beszélgetni, jól működik a szex, szeretjük egymást. Nem unatkozunk, mondjuk van két kicsi gyerekünk, mellettük nehéz, de párként is jól működünk, nem csak szülők vagyunk.
2020. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! Hàt így érthető! És a férjed mennyire veszi ki a részét legalább a főzésből? Esetleg együtt fözhetnétek egy nap, együtt is vagytok, a kaja is meglesz. Vagy mikor több idöd van előre főzhetnél a fagyasztóba. Valamint érdemes lenne ezt lekommunikàlni felé, hogy kissé el vagy fàradva a taposómalomtól, és legyen megértő.
2020. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!