Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti boldogok vagytok házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti boldogok vagytok házasságotokban?

Figyelt kérdés
Átlag emberek vagyunk,átlag házassággal.Négy éve együtt,második házasság.Ketten élünk anyagilag rendezetten.Sokszor gondolkodom bár szeretem férjemet eltűnt belőlem a vidámság,az öröm ami régebben volt. Tudjátok amikor felkel az ember reggel és vár valamit ami lesz,örül valaminek. Nem egyformák a napjaink és kikapcsolódni is szoktunk,de a körforgás ugyanaz.Már tudom párom mire hogyan reagál,melyik helyzetben hogyan fog viselkedni,mik a szokásai,hogyan zajlik vele a szex. Háztartás,alkalmazkodás,stb. Szeretem,de valahogy nem vagyok boldog.Nők,ti boldogok vagytok a házasságotokban? Férfiak válaszát is várom.
2020. márc. 4. 13:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem próbáljátok ki olyan dolgot, amit korábban még nem és próbára tesz mindkettőtöket. Pl elutazni külföldre úgy, hogy nincs semmi megszervezeve pl camino lesetalasahoz hasonló kategóriájú utazásra gondolok. A lényeg, hogy valami tejesen szokatlan legyen és egymásra legyetek utalva. Egy ilyen össze hoz majd titeket.
2020. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

Pár éve volt itt a gyakorin egy kérdező hasonló problémával. Megvolt ott is minden. Dolgos férj (kevés szabadidővel), ház, kocsi, programok. De a fiatalasszony valami "izgalmasabbra" vágyott mert úgy érezte hogy mintha egy helyben toporogna. Minden nap UGYANOLYAN. Na ő meglépte a válást.Igaz előtte aláfeküdt a egy "jóképű Apolló testű" bikucinak. Apa persze nem volt hülye és hamar rájött a turpisságra. Elváltak. Igen ám, de az asszonyka igen hamar rájött hogy a bikuci megbízhatatlan csak qrnáshoz kellett stb. Ment volna vissza... VOLNA. Ő is itt kért tanácsot és az írásából sütött a megbánás. Szerette volna visszakapni azt az unalmas kis életét amit olyan könnyelműen eldobott. Ő fogalmazta meg azt a mondatot amit most neked, mint tanácsot szeretnék felidézni:


Jó dolgomban nem tudtam hogy milyen boldog vagyok!

2020. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ezek szúrták ki a szemem: Ha dolgozom és a háztartási teendőknek is meg akarok felelni", "nem érzem teljesen szabadnak magam ebben a házasságban,vannak dolgok amit párom elvár tőlem".

Így nem csodálom, ha nem tudsz boldog lenni. Ha aszerint élsz, hogy épp milyen elvárásoknak felelsz meg és közben számolod, hogy ő milyen elvárásoknak feleljen meg, hát úgy tényleg borzasztó lehet. Bennem nincs megfelelési kényszer, szóval ha úgy van, sodródunk az árral. Nem elvárás, hogy munka után vigyem az egész háztartást, főzni ugyan ő csak szökőévente szokott, de ha én nem teszem - akár csak azért, mert nincs kedvem - akkor nem teszem, nem aggódok a reakción, mert nincs min. Beszéljétek át az egész elvárásosdit szerintem, az úgy nem fair, ha te megszakadsz munka után, mert az uraság elvár dolgokat, osszátok be egyenlően a teendőket, ne cipeld az egész terhet egyedül. Így te is felszabadulsz és te is boldogabb lehetsz.

2020. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ismét segítő tanácsokat kaptam. Utolsó hozzászólónak írnám,férjem munkája miatt heti 2-3 napot van itthon.Akkor viszont gondolom jogosan várja hogy legyen főzve,takarítva,stb.Hiszen a többi napon dolgozik és több a jövedelme is.Sajnos én ezeken a napokon amikor itthon van sokszor dolgozom,amire pedig haza érek már semmi kedvem dolgokhoz.Munka után kapkodás a főzéssel például már előző nap stresszt vált ki belőlem.Hogy mi ezzel a baj azt nem lehet megértetni egy hagyományos értékrendű férfival.Aki rendesen ellátja a férfi munkákat.
2020. márc. 4. 16:41
 15/24 anonim ***** válasza:
24%
Ha csak 2-3 napról van szó a héten, akkor azért arra lehet előre készülni, nem? Megfőzni előző nap, hpgy ne aznap kelljen, takarítani sem kell minden áldott nap, hacsak nem valami hatalmas palotáról van szó..
2020. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Előző nap munka utáni időmben más dolgokkal készülök,takarítási munkák plusz női dolgok amiket egyedül szeretek ha érted.Vannak egyéb feladataim is,pl.szülőknek segíteni,menni hozzájuk is.
2020. márc. 4. 16:59
 17/24 A kérdező kommentje:
Meg előző nap is mire munka után haza érek plusz bolt,eszem,fürdöm,neten beszélünk már se kedvem se időm főzni.Másnap meg kelek ismét korán,akkor minek az élet ha folyton rohanni kell.
2020. márc. 4. 17:01
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem a te szorongàsod okàra kellene ràjönnöd. Mikor az én férjem volt több napot távol munka miatt, én olyan izgatottan vàrtam haza, mint gyerekkoromban a karàcsonyt... Semmiféle fàradtsàg és munkahelyi stressz nem érdekelt, ünnep volt, hogy végre hazajött. Persze az sem mindegy, hogy ellaposodott egy szerelmi kapcsolat, vagy eleve nem megfelelő társa van az embernek. Ezt neked kell érezned... Viszont az érzékelhető, hogy munkàt vàltanod nem àrtana. Biztos találsz olyat, amit ha nem is imádsz... De legalább kevésbé utálsz, mint a mostanit. Sokat segítene az általános hangulatodon. Lehet, hogy elsősorban nem a kapcsolatban kéne a hibát keresned.
2020. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány óràt dolgozol naponta, hogy ennyire el vagy havazva? 2-3napot tölt otthon a férjed, a maradék pár napot ilyen nehezen osztod be? Lehet nem a férjeddel van a gond, szegény otthon sincs. A te életed egy kàosz inkább, nem? Csinálj pontos napirendet magadnak, és igazodj is hozzá. Hátha segít
2020. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok az. Amióta megszületett a gyerek, de már a terhességem alatt sem voltam számára nő. Pedig nem hagytam el magam, sosem voltam túlsúlyos, adok magamra. És mégiscsak anya vagyok neki. Próbálok programokat javasolni, de neki elképzelhetetlen, hogy csak ketten. Hiszen már hárman vagyunk. Elkeserítő, hogy így kell leélnem majd az életem. Válni nem fogok, a gyereket imádja, engem tisztel.
2020. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!