Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi értelme ilyen házasságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ilyen házasságnak a mai világban?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Házas már néhány éve. Én már az elején le akartam beszélni erről de nem érdekelte. Végülis ő ilyen,karrierista, érdekvezérelt. Mindent jobban tud és más véleményünk van a szerelemről. De a lényeg, hogy a pasival a kapcsokatukat csak a karrier és a szex tartotta össze. De ő mégis összeházasodott vele. Eltelt néhány év, és karrier ide oda, szar voot együtt is élni. Alig vannak együtt, néha egyik másik elutazik, gondolom a pasi másokkal kefél, ahogy barátnőmet ismerem ő is. Csak azért nem vállnak el mert egyik sem áll kötélnek, mindkettő többet akar a vâlás után. Így gyakorlatilag mindenki előtt eljátszák, hogy minden happy, dúl a love, csak előttem nem. Sokat veszekednek, kiabálnak, meg minden. Fenyegetik egymást, de a válásba egyik sem megy bele. Különösen a pasi nem.


Néhány napja elmesélte mi volt. Szokás szerint szivatták egymást, aztán ez a "veszekedés" nem tudom pontosan hogy, orbitális szexbe torkollott. Amikor barátnőm elmesélte zavarodottnak tűnt, mintha nem lenne már biztos, hogy jobb lenne a válás. De aztán nem rég megkérdeztem, hogy na mi lett azóta. Mint kiderült, nem ez volt az első eset. Amikor együtt laknak, mert egyik másik haza jön a "munka miatti" távollétből gyakran kötnek ki az ágyban. Nekem az volt az első gondolatom, hogy "hülye vagy te is meg ő is." De amit nem értek, hogy lehet érdekkapcsolatban egyáltalán élni, lefeküdni valakivel akit nem szeretek (már), meg egyáltalán így élni? Igazán csak arra próbálom rábeszélni, hogy rendezze már ezt a válást!



2021. jan. 13. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem vagyok az az érdekember típus, de izgalmas lehet ilyen kapcsolatban élni. Unalmas semmiképp sem. Csak én vagyok így?
2021. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azért nagy teher lehet elviselni. Végülis amikor éppen beszélgetünk és panaszkodik rá, gyakran mondja hogy nagy teher a férjét elviselni. Főleg amikor bűzlik az alkoholtól. Meg a bagótól. De szerintem amúgy is nehéz lenne elviselni.
2021. jan. 14. 10:52
 13/16 A kérdező kommentje:
8-as. Bocsi, ez névtelen oldal. Facebookon mégsem kérhetek vélemébyt vagy tanácsot, hogy én mit tanácsolhatnék x-y-nak.
2021. jan. 14. 10:53
 14/16 anonim válasza:
72%
Bocsi, de mit érdekel ez téged? Ha annyira jó barátnőd lenne, akkor nem feltételeznéd, hogy megcsalja a párját, hanem tudnád. Azt furcsállod, hogy veszekedés után az ágyban kötnek ki? Inkább, mint a kórházban, vagy a rendőrségen.
2021. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt is mondhattam volna, hogy tudom. Én ismerem, ti nem de kérdezem én : ha sokszor egyedül alszik ("lakik") valaki bizonyos ideig, nincs semmi kontaktus a párjával, akkor meddig tart míg mással fekszik össze? Meg más dolgok is.
2021. jan. 14. 20:35
 16/16 A kérdező kommentje:
10/ tegyük fel, szereti. Ez egy számonra furcsa szerelem. De akkor felesleges panaszkodnia rendszeresen, arra is, hogy nem úgy törődik vele ahogy kellene. Hogyan ha keveset vannak együtt? Ha épp emegy fedél alatt is vannak, akkor is dolgoznak több időt. De ha megjegyzem a sokadik dettó panasznál, hogy én megelégszem egy rendes pasival aki szeret és kedves, és neki is szóltam, hogy jobb lenne más pasi után nézni akkor bedurcizik. Kicsit haragszom is rá, nem tudom mit mondhatnék még neki, de sajnálom is. Hiszen barátnők vagyunk és rossz nézni a párkapcsolatát. Én nem. Tudnék úgy élni, hogy csak a munka a közös bennünk, a karrier, miközben gyakran vagyunk távol egymástól, és néha egy nagyot szexelünk. Kommunikáció és törődés nélkül nem bírnám ki a kapcsolatot.
2021. jan. 14. 20:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!