Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi értelme ilyen házasságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ilyen házasságnak a mai világban?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Házas már néhány éve. Én már az elején le akartam beszélni erről de nem érdekelte. Végülis ő ilyen,karrierista, érdekvezérelt. Mindent jobban tud és más véleményünk van a szerelemről. De a lényeg, hogy a pasival a kapcsokatukat csak a karrier és a szex tartotta össze. De ő mégis összeházasodott vele. Eltelt néhány év, és karrier ide oda, szar voot együtt is élni. Alig vannak együtt, néha egyik másik elutazik, gondolom a pasi másokkal kefél, ahogy barátnőmet ismerem ő is. Csak azért nem vállnak el mert egyik sem áll kötélnek, mindkettő többet akar a vâlás után. Így gyakorlatilag mindenki előtt eljátszák, hogy minden happy, dúl a love, csak előttem nem. Sokat veszekednek, kiabálnak, meg minden. Fenyegetik egymást, de a válásba egyik sem megy bele. Különösen a pasi nem.


Néhány napja elmesélte mi volt. Szokás szerint szivatták egymást, aztán ez a "veszekedés" nem tudom pontosan hogy, orbitális szexbe torkollott. Amikor barátnőm elmesélte zavarodottnak tűnt, mintha nem lenne már biztos, hogy jobb lenne a válás. De aztán nem rég megkérdeztem, hogy na mi lett azóta. Mint kiderült, nem ez volt az első eset. Amikor együtt laknak, mert egyik másik haza jön a "munka miatti" távollétből gyakran kötnek ki az ágyban. Nekem az volt az első gondolatom, hogy "hülye vagy te is meg ő is." De amit nem értek, hogy lehet érdekkapcsolatban egyáltalán élni, lefeküdni valakivel akit nem szeretek (már), meg egyáltalán így élni? Igazán csak arra próbálom rábeszélni, hogy rendezze már ezt a válást!



2021. jan. 13. 23:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A másik: egy durva veszekedés hogy a pba csaphat át szexbe??
2021. jan. 13. 23:17
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Csokolom vesszel meg egy hazat
2021. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nincsen semmi értelme, de felnőtt emberek, nekik kell megoldaniuk.
2021. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De még nem is idősek ehhez a váláshoz! Minketten 29 évesek.
2021. jan. 13. 23:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtad a megoldást. A szex tartja össze ezt a kapcsolatot. Úgy tűnik messzemenőkig össze tartja. Egyébként az ilyen karrierista csajok meg pasik nem úgy gondolkoznak mint te.
2021. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha ilyenej házasodnak össze, akkor tényleg nem sok értelme van.

De szerintem ha mindkét fél komolyan veszi a házasságot, és tényleg egyfajta előrelépésként kezeli, akkor van értelme. Legalábbis már láttam rá példát.


De ez amúgy kb mindenre rámondható. Vannak akik párkapcsolatban vannak, pedig nem is szeretik a másikat, csak nem akarnak egyedül lenni.

Van aki osszehazasodik mert azt hiszi az segíthet a kapcsolatán.


Ha valaki eleve úgy kezd bele valamibe hogy annak nincsen alapja, nem viszonzott, nem végiggondolt, akkor persze hogy nem lesz értelme.


De szerintem sarkítani, hogy a házasságnak nincsen értelme, nem kellene. Van akinek működik van akinek nem.

2021. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hasonloak vonzak egymást
2021. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Nincs értelme nyilván. De olyan baráttól is az ég óvjon, aki a gyakorikérdéseken teregeti ki azokat a magánjellegű dolgokat, amiket megosztok vele a házasságomról.
2021. jan. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Világnézet, értékrend kérdése, hogy valaki számára van-e értelme. Van, akinek érzelmi pluszt ad, van hogy pénzügyi oka van, és van akinek tényleg csak egy papír.

A barátoddal máshogy gondolkodtok, tehát nem biztos, hogy szerinte nincs értelme.

2021. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme, hiszen ha jól veszem le lényegében valahogy kölcsönösen építik egymást, segítik egymás karrierjét. Például a nő ott villog a pasi mellett egy fontos eseményem, a férj meg a nő mellett ugyanilyen helyzetben. Az, hogy otthon tépik egymást meg veszekednek nem tartozik a nyilvánosságra.

Egyébként lehet, hogy barátnőd meg a férje is ugyanolyan pénzéhes dögök így ha jól kijönnek ha nem, illenek egymáshoz. Aztán biztos mindketten magabiztos, erős egyéniségek és egy-egy ilyen veszekedés annyira fel tudja őket tüzelni, hogy a végén az ágyban landolnak és orbitális szex a vége.

Ha pedig mindenképpen el akarnának válni, akkor megtennék és nem húzódna el. Ha annyira elviselhetetlen lenne egymással élni. Szóval talán szereti a férjét, egész másképp ahogy te szeretsz valakit, vagy másmilyen szerelem de ahány ház.

2021. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!