Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mit tudok ebben a helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
A 6 éve vagyunk házasok én 29 vagyok ő 33. Most vagyok terhes a második babánkkal. Szóval még a nyáron elmondtam neki hogy az egyik kollégám megcsókolt és őszintén élveztem, de csak egy fellángolás és megmondtam neki hogy szeretem a férjem és nem viszonzom az érzéseit. Majd két hétre rá pozitív lett a terhességi tesztem, boldogan rohantam hozzá, de ő nagyon dühös lett, azt gondolta megcsaltam azzal a kollégámmal és hogy ez nem az ő gyereke, ezért azt mondta szünetet akar tartani és a szüleihez költözik. Azóta nem hív fel, nem veszi fel nekem, nem hajlandó velem beszélni, csak miden hónapban utal egy bizonyos összeget a gyerek eltartására. Én minden héten írok neki e-mailt, hogy vagyunk, mi volt a vizsgálaton, mi van a fiunkkal, képeket is küldök, de sosem válaszol. Rémes hogy ennyire megromlott a kapcsolatunk, félek hogy már rég van valakije, ahogy pedig egyre nő a pocakom nagyon hiányzik hogy mellettem legyen és támogasson. Fogalmam sincs hogy mit csináljak. Mert két gyereket aligha tudnék egyedül eltartani, én tényleg szeretem a férjem és nagyon fáj ami most történik!

2021. jan. 11. 13:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%
20 Pl. ha ő csókolja meg a másik férfit. Ez nem az.
2021. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
74%

21 Pedig megcsókolta, élvezte. Ezt írta a kérdező.Akkor nem lett volna megcsalás, ha ellöki magától és felháborodik rajta. De nem így tett, ő is ezt akarta.

Ezek szerint ha valaki szexet kezdeményezett volna vele és ő beleegyezik, akkor az sem lett volna megcsalás, mert nem ő kezdeményezett. Hagyjuk már. Igenis hogy bűnös, tudta jól mit tesz. Meg sem bánta volna, ha nem hagyja ott a férje. Ha vele marad, most röhögne a markában, hogy a lúzer csicska férje ezt is elnézi neki. Semmi baja nem lesz tőle, ha megtanulja, hogy következménye van a tetteinek.

2021. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

22 Hát pedig nem csókolta meg, ott van a szövegben. Azt írta a kérdező, hogy őt csókolták meg. Ő pedig nem egyezett bele. Nem bűnös, mert nem tett semmit, vele tettek valamit.

"Ha vele marad, most röhögne a markában, hogy a lúzer csicska férje ezt is elnézi neki." Ne magadból indulj ki, nem mindenki ilyen rosszindulatú.

Ezek után, amit a férj tett, igenis megérdemelné, ha a kérdező fogná magát és csak azért is lefeküdne valaki mással. Végül is, semmi baja nem lesz tőle, ha megtanulja, a tetteinek következménye is van...

2021. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
82%

Azé... attól, hogy nem ő kezdmeményezett, még igenis ott volt az a csók, amit nemhogy nem hárított el, de még élvezte is. Csak emiatt a kaland miatt nem akarta a házasságát felborítani. Én megértem a férjét, mert ez mindenkinek rosszul esne. Azon lehet vitatkozni, hogy mi számít megcsalásnak, de azért egy jóleső, érzelmi töltettel rendelkező csók minimum necces. Szóval annyira nem kell a kérdezőt mentegetni.


De lassan a baba és a házasság érdekében túl kéne lépnie a férjnek is a sértettségén, eleget vezekelt már a nő. Ebből az a tanulság, hogy vagy befogod a szádat ha mással smárolsz párkapcsolatban, vagy nem csinálsz ilyet egyáltalán. Így elmondani ezt a lehető legnagyobb butaság volt. Ha nagyon kikívánkozik az emberből, akkor annyit mondhat, hogy lekapta egy kolléga részegen, ciki volt és kész. Arról nem kéne a férjnek beszélni, hogy mennyire fellángoltál és mennyire élvezted, mert nyilván megbántod a másikat.

2021. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
83%
23 Hol olvasod te, hogy nem egyezett bele? Azt írta megcsókolta a kolléga, ő fogadta a közeledést, de csak egy "fellángolás" volt. Hogy máshogy szoktak ebbe beleegyezni? Kitöltenek róla egy 35 oldalas nyilatkozatot két példányban?
2021. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak hogy nem ő kezdeményezett, de nem is ő csókolta meg a másikat. Hogy akaratán kívül megcsókolták, arról nem tehet. A fő kérdés, hogy a kérdező akata-e a csókot vagy sem?

Kaland pedig nem történt itt.


Hol olvastad te, hogy belegyezett? Belegyezni úgy tudott volna, hogy ráutaló magatartást tesz vagy hogy visszacsókolja a 35 oldalas hülyeség helyett.

2021. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
86%
26 Ne szórakozz már, te nem ugyanazt olvasod mint mi? Leírta feketén fehéren az elején.
2021. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
86%

"egyik kollégám megcsókolt és őszintén élveztem"


Bazzeg biztos nem akarta, amikor leírta hogy őszintén élvezte... te a kérdező vagy amúgy egy másik felhasználóról vagy mi? Semmit nem számít, hogy ki kezdeményezi a csókot. Ilyenkor vagy rögtön visszahőkölsz és elhúzódsz, leállítod, vagy visszacsókolsz. Most ha a kérdező őszintén élvezi, akkor valszeg nem azt a fél másodpercet élvezte, amíg az ajkuk összeért, majd ellökte a csávót.

2021. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha arról lett volna szó, hogy akarata ellenére megcsókolta volna a kolléga, akkor nem írta volna, hogy "őszintén élvezte, meg egy kis fellángolás volt". Akkor azt írta volna, hogy erőszakoskodott vele a kollégája, nem élvezte és kiverte a balhét. Akkor nem is veszett volna össze a férjével.
2021. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
De ki a fenét érdekel, hogy élvezte-e? Mert nem ez a lényeg, hanem az, hogy ki csókolt meg kit. Az meg le van írva a szövegben.
2021. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!