Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mit tudok ebben a helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
A 6 éve vagyunk házasok én 29 vagyok ő 33. Most vagyok terhes a második babánkkal. Szóval még a nyáron elmondtam neki hogy az egyik kollégám megcsókolt és őszintén élveztem, de csak egy fellángolás és megmondtam neki hogy szeretem a férjem és nem viszonzom az érzéseit. Majd két hétre rá pozitív lett a terhességi tesztem, boldogan rohantam hozzá, de ő nagyon dühös lett, azt gondolta megcsaltam azzal a kollégámmal és hogy ez nem az ő gyereke, ezért azt mondta szünetet akar tartani és a szüleihez költözik. Azóta nem hív fel, nem veszi fel nekem, nem hajlandó velem beszélni, csak miden hónapban utal egy bizonyos összeget a gyerek eltartására. Én minden héten írok neki e-mailt, hogy vagyunk, mi volt a vizsgálaton, mi van a fiunkkal, képeket is küldök, de sosem válaszol. Rémes hogy ennyire megromlott a kapcsolatunk, félek hogy már rég van valakije, ahogy pedig egyre nő a pocakom nagyon hiányzik hogy mellettem legyen és támogasson. Fogalmam sincs hogy mit csináljak. Mert két gyereket aligha tudnék egyedül eltartani, én tényleg szeretem a férjem és nagyon fáj ami most történik!

2021. jan. 11. 13:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%

Hat egyreszt kar volt smarolni a kollegaval, masreszt kar volt elmondnai, de ez mar a mult, nem tudsz rajta valtoztani.


Szerintem add a tudtara, hogy mindenkepp az o gyereke, mert te nem dugtal massal (mar ha ez igaz...), es hogy ha a gyerek megszuletik, akar csinalhattok apasagi tesztet is, hogy megnyugodjon.

2021. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Minek kell újabb gyereket gyártani, ha te mással akarsz kavarni?? Igaza van a férjednek, én sem keresnélek ...
2021. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%

Ezt akkor kellett volna átgondolni, mikor pozitív lett a teszt. Ő nem akarja ezt a gyereket, ő válni akar. Te miben reménykedsz, ha hónapok óta feléd se néz?

A legtöbb, amit elérhetsz, hogy elismeri a második gyereket, és látogatásra eljár.

2021. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
51%
Visszanyalt a fagyi. Mégis mit hittél?
2021. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%

Tervezett gyerek volt a 2. baba egyáltalán? Mert szerintem nem.

Amúgy gondolkodj egy kicsit, neked hogy esne, ha a férjed egyik nap közölné, hogy csókolózott az egyik kolléganőjével és, hogy mennyire élvezte?

2021. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos egyet tudok érteni az előttem szólókkal. Maximum az apasági vizsgálatot ajánlhatod fel, hogy bizonyítsd, tényleg övé a gyerek. De a bizalma feléd nem fog helyreállni, a házasságotoknak nagy valószínűséggel vége. És ezt sajnos te főzted magadnak...
2021. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
Állj össze azzal akivel csókolóztál.
2021. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
Hogy lehettél ilyen buta, hogy ezt a smárolást elmondod, ráadásul azt is, hogy mennyire élvezted? Ha nem jelentett semmit akkor tartani kellett volna a szádat. Valóban elég hülyén veszi ki magát, hogy másokkal smárolsz, aztán terhes leszel. A férjed okkal mérges és megbántott. Ha szeret, akkor talán idővel megbocsát, de bizonyítanod kell neki. Egy újabb megfontolt gyermekvállalás...
2021. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
8%
Mond meg neki, hogy nagyon hiányolja a gyeremeke és te is. Téged jogosan utálhat, de a gyerekét ettől még szereti. Ígérd meg, hogy amint lehet csináltok terhességi tesztet.
2021. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%
Minek a terhességi teszt?
2021. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!