Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehetne ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne ebben a helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 4 éve együtt vagyunk és 1 éve már eggyut is lakunk. Alapból nagyon ideges típus ezt úgy értem ha mondjuk le éjt valamit a földre akkor már atkozza a világot kB.na de a helyzet a következő kB június végén el vesztettem a munka helyemet és nem vettek fel sehova kB 2 hónapig pedig nagyon sok helyre be adtam és hívtak is csak utánna nem kellettem nekik. Ebb 2 hónapba nagyon sokat cseszegetett is barátnőm hogy úgymond én vagyok a férfi miertnem dolgozik stb. pedig ő is tudta a helyzetet hogy folyamatosan keresek stb, de ez időben nem itthon ültem és a sörömet kortyolgattam hanem takarítottam mosogattam meg ilyenek hogy neki ne kelljen csinálnia. Aztán kB egy hete el kezdtem végre dolgozni fel vettek valahova. És most is meg azzal jön hogy én ebbe a 2 hónapba nem csináltam semmit. Plusz hirtelen el kezdte mondani hogy már unalmas velem lenni stb.pedig mindig én mondom hogy menjünk el ide oda meg ilyenek de neki sosincs kedve.meg ebben a 2 hónapban is pedig nagyon eresztette hogy szeret meg mindig is eresztette és most kezdte el és már nemtudom mit csináljak én mindent meg tennék érte mert nagyon szeretem. Én 22eves fiú vagyok ő pedig 23 éves lány. Bocsi a helyesírási hibákért siettem.

2020. szept. 11. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vesztettél a renomédból a munkanélküliség miatt. Kevésbé tart férfinak, mint előtte. Valahogy vissza kell állítanod azt, hogy felnézzen rád.
2020. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

HP a csaj

Élvezed, hogy egy kész ideg van melletted?

2020. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem lesz jobb. Nem tisztel téged. Tudod, vannak olyan típusok, akik állandóan zsörtölődnek, sértegetnek. Ha nem egy ilyen mellett akarsz elvesztegetni az idődből, akkor idejében változtass. Őt nem fogod tudni megváltoztatni, alapból is nehéz lenne, úgy meg főleg, h lenéz. Ez a helyzet.
2020. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló és mivel tudnám ezt vissza állítani?

Kedves második válaszoló nem hisztizik hanem idegeskedik szerintem van különbség közte na meg szerelmes vagyok belé nem tehetek róla.

2020. szept. 11. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok.

Őszintén.. nemtudom, így már jártam én is. És szakítás lett a vége. Pont 4éves kapcsolat volt.

Esetleg valami házban régóta halogatott feladat, munka? Sok csaj férfiasnak tartja az ilyen szerelést :)

Az biztos, hogy a kedveskedéssel, édesgetéssel nem mész semmire. Határozottság, férfiasság kell.

2020. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Jól csinálja a csaj,remélem hamarosan kuka leszel
2020. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom részvétem... vagy kihűlt a kapcsolatotok (vagy legalábbis erősen kihűlőben van), vagy egyszerűen olyan érzelemvezérelt típus aki saját magával nincs megbékélve, s abba rúg aki az útjába kerül. Ez most te vagy.

Ha nem vagy képzett pszichológus akkor ez nem fog megváltozni, vagy lenyeled folyamatosan a békát vagy kevésbé házsártos nővel állsz össze. Az ilyen típust tudni kell kezelni, s már megbocsáss, de úgy tűnik ez neked nem megy. Nem passzol össze a személyiségetek, egyszerűbb ha befejezitek a történetet.

2020. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a nő uralkodni akar rajtad. Keresnék valakit, aki szelídebb kicsit.
2020. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!