Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírom ezt a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ezt a helyzetet hibás vagyok benne?

Figyelt kérdés
Budapest közeli kisvárosban élünk párommal.Ő tanár és a lánya is ezt a pályát választott.Ugyanabban az iskolában dolgoznak tehát napi szinten találkoznak.Mi nem túl sok időt töltünk együtt,én minden második héten délutános vagyok,így marad a szombat-vasárnapi együttlét legtöbbször.Közeleg a november elseje,és mi eléggé összekaptunk.Nagyszülei sírját mennénk látogatni hétvégén,ami cirka 158 km-re van.Párom azt mondja lánya is jön velünk,én ezt nem szeretném.Egyrészt egyáltalán nem állok közel hozzá,másik szempontból nincs ránk utalva,nyelvtanárként magántanítványozik,vagyis nem szegény plusz saját autója van.Én párommal terveztem a napomat tölteni hisz így is keveset vagyunk együtt.A lánya normális esetben szintén párjával menne de tíz hónapja elváltak.Egyáltalán nem bánatos,szeret egyedül lenni,szereti a szabadságot.Na most miért kell nekem szívni emiatt és egy hosszabb utazáson elviselni olyan ember jelenlétét akivel tulajdonképpen nem is vagyok jóban.Legrosszabbul az esik hogy párom ezt nem veszi figyelembe.Szerintetek tényleg a szülőnek kell bőven felnőtt gyerekét furikázni,amikor az minden szempontból a szülője nélkül is meg tudná utazását oldani?Szeretném ha olyanok írnának akik át tudják érezni a helyzetemet,az érzéseimet.
2020. okt. 29. 11:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Én téged nem értelek. A lánya, a saját rokonságukat akarják meglátogatni és minek két autónyi benzint elfüstölni, ha ennyivel olcsóbban is meg lehet oldani?
2020. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%

És a lánya miért szívjon amiatt, hogy külön autóval menjen? Csak mert az új bige romantikázni akar a kocsiban?

Semmi közöd a családjukhoz, ne menj akkor el. Mondd meg a párodnak, hogy márpedig te nem fogod a lányát bámulni a temetőben, mikor ti oda mindig kettesben jártatok. Hátha észbekapna, hogy milyen emberrel van együtt.

Halkan megjegyzem, hogy édesanyám és a párom is tanárok, egy helyen dolgoznak és van olyan nap, hogy nem is futnak össze. Csak mert azt hiszed, hogy a párodék napi 8 órát vannak összebújva a tanáriban dumálgatni.

2020. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok romantikázni.Csupán kellemetlen olyan emberrel huzamosabb ideig összezárva lenni aki levegőnek néz.
2020. okt. 29. 13:18
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo #19

Te pont azt hianyolod h idot töltsön veled a parod. Gondolom nem az együttalvast meg a kozos vacsikat hanem a minisegi idot. Hacsak nem logatjak a labukat a munkahelyen vszinuleg ok sem toltenek sok minosegi egyutt toltott idot egymassal. Szerintem feltekeny vagy erre a lanyra. Lehet tenyleg kiallhatatlan bar eddig csak az jott le hogy nem igazan talaltok kozos temat nem az hogy egyebkent vmi borzaszto termeszet lenne. Ahelyett h harcolsz a sodrassal miert nem baratkozol meg vele? A lanya az elete resze lesz nem vaghatsz mindig plehpofat ha talalkozol vele. Ha meg hianyolod a kettes idot azt lehet maskor is eltolteni, sztem halottak napjan nem kene ilyen h...lyesegen civakodni

2020. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elmondtak az elottem levok, azt tennem meg hozza, hogy gondolkozz mar, attol h egy hyen dolgoznak nem ernek rs beszelgetni 10-15p szunet van orak kozott, azalatt befejezik a tanitast, atmennek A terembol a tanariba, felkapjak s masik cuccukat, atmennek a B terembe, esetleg wc-znek es maris becsongettek.
2020. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező komolyan nem ért téged senki itt, okkal.

Ők a munkahelyükön szerinted mit csinálnak???? Szerinted ott ölelgetik egymást, meg hűde minőségi időt csinálnak? Dolgoznak bakker... munkahelyük van, én nem tudom, szerinted a munkahelyen mindenki enyeleg a rokonával, meg annyira ráér csevegni? Az nem minőségi idő, én nem tdom te mit képzelsz ilyenkor a lelki szemeid elé.

Az meg hogy most 1-2 családi dologra veletek jön, komolyan... elvileg te is felnőtt vagy, de mivel nem bírod a másikat úgy viselkedsz, mint egy kisajátító ovis. Tetszik vagy sem, de hisztis vagy.

2020. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
A lány apja, a párod miattad hajíntotta ki a lány édesanyját?
2020. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Dehogy miattam.Sok éve elváltak,előttem volt már más kapcsolata is.

Amikor megismertem nem kellett a lányával menni sehova.Élte az életét,alig ismerem.Mi meg éltünk a sajátunkat,így fogadtam el páromat.

Felneveltem a gyerekeimet,jó már így kettesben.Semmi kedvem nekem idegen felnőtt gyerekhez alkalmazkodni.Bár megpróbáltam közel kerülni hozzá illemből,de nem volt szüksége rá.Most hogy szigli lóg az apján,figyelembe sem veszi hogy létezem.Az összes rokonlátogatásra már jönni fog?Én nem kívánom ilyen idős fejjel kezdeni az alkalmazkodást,meg folyton rosszul érezni magam olyan társaságában aki szintén csak elvisel.Ezt talán egy olyan ember értené,aki van vagy volt már ilyen helyzetben.

2020. okt. 29. 16:30
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te féltékeny vagy a lányra, hogy a párod több időt tud vele tölteni hozzád képest, de ez nem a lány hibája. (+ a munkahelyükön dolgoznak, nem hiszem, hogy annyi szabad idejük lenne egymással foglalkozni)

Figyelj, ezt neked meg a párodnak kell megoldani, hogy gyakrabban tudjatok minőségi időt egymással tölteni, mert valószínű ez a problémád gyökere. Az meg, hogy most meglátogatják a rokonok sírját és a lány is megy, az ALAP dolog. Miért menjenek olyan messzire két autóval? Ezt most neked kell benyelned, mert egyáltalán nem jogos a felháborodásod.

Amúgy meg ő a lánya, te meg az a személy, akivel épp együtt van. Remélem érzed a különbséget.

2020. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
29. Köszönöm hogy segíteni akarsz,de nem vagyok féltékeny rá.Egyszerűen nem jó nekem ha olyan szinten az életem része hogy velünk jön rendszeresen.Eddig is külön mentünk.És férjem,nem épp együtt vagyunk.Ő is úgy állt hozzám amikor megismertem hogy már csak velem szeretne lenni.Nem is a minőségi idővel van baj.Hanem hogy nem érti párom nem akarok órákat autókázni és max. kényszeresen pár szót szólni valakihez aki engem sem szeret.
2020. okt. 29. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!