Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírom ezt a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ezt a helyzetet hibás vagyok benne?

Figyelt kérdés
Budapest közeli kisvárosban élünk párommal.Ő tanár és a lánya is ezt a pályát választott.Ugyanabban az iskolában dolgoznak tehát napi szinten találkoznak.Mi nem túl sok időt töltünk együtt,én minden második héten délutános vagyok,így marad a szombat-vasárnapi együttlét legtöbbször.Közeleg a november elseje,és mi eléggé összekaptunk.Nagyszülei sírját mennénk látogatni hétvégén,ami cirka 158 km-re van.Párom azt mondja lánya is jön velünk,én ezt nem szeretném.Egyrészt egyáltalán nem állok közel hozzá,másik szempontból nincs ránk utalva,nyelvtanárként magántanítványozik,vagyis nem szegény plusz saját autója van.Én párommal terveztem a napomat tölteni hisz így is keveset vagyunk együtt.A lánya normális esetben szintén párjával menne de tíz hónapja elváltak.Egyáltalán nem bánatos,szeret egyedül lenni,szereti a szabadságot.Na most miért kell nekem szívni emiatt és egy hosszabb utazáson elviselni olyan ember jelenlétét akivel tulajdonképpen nem is vagyok jóban.Legrosszabbul az esik hogy párom ezt nem veszi figyelembe.Szerintetek tényleg a szülőnek kell bőven felnőtt gyerekét furikázni,amikor az minden szempontból a szülője nélkül is meg tudná utazását oldani?Szeretném ha olyanok írnának akik át tudják érezni a helyzetemet,az érzéseimet.
2020. okt. 29. 11:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%

mondjuk azert 158kmre egeszen logikus azert egyutt utazni, persze abban igazad van, hogy egy kb 2 oras ut egyutt olyannal akit nem szeretsz, szottyo...


megoldas: keresss masik part, lehetoleg akinek nincs kolke, vagy kulfoldon/videken/messze el a kolke...

2020. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Halottak napján akarsz romantikázni? Fene a gusztusod...

Mond meg a lánynak, hogy Kati itt van 10ezer benzinre, mi randizni megyünk a temetőbe, ne tartsd itt a gyertyát.

2020. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj, mi 30-as házaspár vagyunk, de hétvégén most is együtt megyünk a férjem szüleivel a nagymamáját meglátogatni. Ok, már nem egy autóval, mert nekünk is van 2 gyerekünk, nem férünk be, de amíg csak a nagyibbik volt, együtt mentünk. Igen, van autónk és pénzünk, ahogy nekik is, de bakker, egy helyre megyünk, miért mennénk külön? Az a te bajod, hogy utálod a lányt, én értem, de semmi gond nincs azzal, hogy ők az apjával természetesnek veszik, hogy egy helyre együtt mennek, ha már ugyanakkor tervezik. Ez tök normális akkor is, ha felnőtt a gyerek. Nagyon gáz dolog azért cirkuszolni, mert a párod a lányával is töltené az idejét. Igen, akor is gáz, ha felnőtt a lány.
2020. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez mekkora... Nagyon nagy vagy:)
2020. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
2. Nem romantikázni akarok,egyszerűen beszélgetni párommal útközben hiszen erre se mindig van időnk.Én a lányával semmilyen viszonyba nem vagyok,kellemetlen együtt tölteni vele a napot hármasban.Plusz ha nem vált volna el eszébe sem lenne páromnak hogy hívja.
2020. okt. 29. 11:50
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azert itt megjegyzem, hogy az, hogy mas muszakban meloztok, az alapbol egy sulyos inkompatibilitas, szoval en lehet elobb, azt hoznam rendbe, ugyanis az egy kronikus problema, a lannyal az autokazas meg csak egyszeri...
2020. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Borítékolható, hogy így hosszabb távon nem fog működni ez a kapcsolat. Nyilvánvalóan nem fogja azt mondani a saját lányának, hogy gyere a saját kocsiddal a temetőbe, mert a páromnak nem tetszik, ha velünk jössz. Ezt ne is várd tőle. Ha ennyire nem jöttök ki, akkor ne menj. Az ő rokonaikról van egyébként is szó.

A jövőt tekintve szerintem ha együtt akartok maradni, alakíts ki jobb kapcsolatot a lányával, mert ha folyton választás elé állítod, gyorsan meg fogja unni.

2020. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Fú de gusztustalan vagy. Ha ennyire nrm bírsz megmaradni a lány mellett, akkor maradj otthon. Az ő rokonaikhoz mennek, ha valakinek akkor neked nincs ott keresnivalód.
2020. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
3. Ha harmincas házaspár vagytok saját édes gyerekkel,akkor fogalmad sincs a helyzetemről.Ne haragudj hogy ezt írom.Én elvált vagyok mint párom,előző házasságomban gyerekekkel mi is mindig együtt mentünk,a szülők is imádtak minket hiszen egy család voltunk.Mostani páromat már felnőtt és teljesen külön élő gyerekkel ismertem meg,sem időnk sem kedvünk nem volt jobban megismernünk egymást lányával.Én próbálkoztam de nem volt vevő rá.Az esik rosszul páromtól hogy lánya tudatosan élvezi hogy szabad ember,tehát nem is keres párt akivel mehetne többek közt az ilyen utakra mint eddig.Most akkor az én igényeim,érzéseim nem számítanak?
2020. okt. 29. 11:59
 10/33 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy szamitanak-e, kerdezd meg a parodtol...
2020. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!