Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan kiderül az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan kiderül az igazság?

Figyelt kérdés

40-es házas férfi vagyok, párszor már tettem fel kérdést a gyk.-n. A sztorimat már sokan ismerik, én lennék az, akinek a felesége asszexuális. Van némi fejlemény a dologgal kapcsolatban, amit a magam részéről felháborítónak tartok, bár némi magyarázatot ad.


Szóval volt tegnap egy vita, aminek az lett a vége, hogy gyengének és gyerekesnek nevezett. Azért vagyok gyerekes, mert engem minden érdekel: a csillagászat, modellezés, jertészet, informatika, repülés, lövészet, faipar, fémipar, autószerelés, belső építészet, grafika stb. Amikkel foglalkozom, abban az átlagnál jobb vagyok, és nem a családtól veszem el az időt. Persze 3 lakást újítottam fel egymagam. Gyenge meg azért vagyok, mert intelligensen kommunikálok, nem vagyok az a bunkó paraszt, aki a másikat beletapossa a földbe. Kritizálta azt is, hogy én miért nem nyomon a dudát a másik kocsira, szerinte félek. Ja, és hogy kerülöm a konfliktusokat más emberekkel. Ad 1, minek a konfliktus, ha az emberi hangon is meg lehet beszélni, ad 2, egy konfliktusnak lehet rossz, erőszakos kimenetele is. Ad 3, olyan beosztást töltök be, ahol feltétel a kifogástalan élet.


Most megkérdezném a hölgyeket! Tényleg olyan nagy baj az, ha egy férfi tevékeny, nem agresszív?



2020. okt. 21. 09:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
nem vagy 60 éves h ne találj párt, 40 es éveiben járó pasas még erős fizikailag, ha értelmes is, akkor simán talál érett 30-as, 40 es nőt társának. Persze lehet már lesz gyereke az adott nőnek, mert 30 felett 5 ből 4 nek már van.
2020. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
A gyerekek előtt vagy munkaidő alatt újították fel saját magad a 3 lakást, vagy nem a családtól vetted el a felújításra fordított időt?
2020. okt. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Ez a #39-es kommented kicsit misztikusra, kicsit titokzatosra, és nem akarlak megbántani, de egy része kicsit valóban gyerekesre sikeredett.

Ahogy olvastam és közben elképzeltem (akaratlanul is), hogy otthon, egyedül tanulod az ütéseket, ahogy leírtad, hogy 40+ éves fejjel gondolatban ártalmatlanítod az embereket, a szamurájszellem gondolkodást...elgondolkoztam, talán mégis lehet alapja, hogy gyerekesnek tart a feleséged.

Az, hogy megérzel dolgokat, gyógyítod önmagad, sokaktól nem áll távol, de még többektől igen. Ezzel csak azt akartam jelezni, talán ezzel a kis betéttel sokak szemében vesztettél a "hitelességeden", komolyságodon. Azaz biztos sokan nem tudnak már annyira komolyan venni.

Ezek mellett meg mintha kis titokzatosságot is vittél volna a sztoridba. Ami pedig pont lehet magyarázatot adna az érthetetlen, értelmetlennek látszódó viselkedésedre, hogy miért nem lépsz ki abból, ami egyértelműen tönkretesz.

2020. okt. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!