Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan kiderül az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan kiderül az igazság?

Figyelt kérdés

40-es házas férfi vagyok, párszor már tettem fel kérdést a gyk.-n. A sztorimat már sokan ismerik, én lennék az, akinek a felesége asszexuális. Van némi fejlemény a dologgal kapcsolatban, amit a magam részéről felháborítónak tartok, bár némi magyarázatot ad.


Szóval volt tegnap egy vita, aminek az lett a vége, hogy gyengének és gyerekesnek nevezett. Azért vagyok gyerekes, mert engem minden érdekel: a csillagászat, modellezés, jertészet, informatika, repülés, lövészet, faipar, fémipar, autószerelés, belső építészet, grafika stb. Amikkel foglalkozom, abban az átlagnál jobb vagyok, és nem a családtól veszem el az időt. Persze 3 lakást újítottam fel egymagam. Gyenge meg azért vagyok, mert intelligensen kommunikálok, nem vagyok az a bunkó paraszt, aki a másikat beletapossa a földbe. Kritizálta azt is, hogy én miért nem nyomon a dudát a másik kocsira, szerinte félek. Ja, és hogy kerülöm a konfliktusokat más emberekkel. Ad 1, minek a konfliktus, ha az emberi hangon is meg lehet beszélni, ad 2, egy konfliktusnak lehet rossz, erőszakos kimenetele is. Ad 3, olyan beosztást töltök be, ahol feltétel a kifogástalan élet.


Most megkérdezném a hölgyeket! Tényleg olyan nagy baj az, ha egy férfi tevékeny, nem agresszív?



2020. okt. 21. 09:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Szerintemnem asszexuális,hanem undorítónak tart, ezért inkább mással fekszik le.
2020. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
85%

Úgy gondolom, hogy meg vagy sértődve, meg vagy bántva, és most mérgelődsz, dühöngsz. Ez érthető, de attól, hogy vadidegen emberek nyögnek valami válaszfélét, attól neked semmi nem fog változni.

A történetedet nem ismerem, de ha nem jó a pároddal, akkor el kell hagyni, és keresni olyat akivel jó. Előtte persze illik megbeszélni, de úgy sejtem, hogy ezen már túl vagytok.

Jó ha egy férfi erős, és kemény (mondom ezt férfiként), és nem azt jelenti, hogy bele kell dudálni a másikat az árokba, vagy üvültözni kell. vagányabb az a fajta erő, amit pl a westernhősök mutatnak a filmekben. Nem habzik a szája, hanem csak csendben figyel. De olyan a nézése (meg a járása), hogy mindenki összeszarja magát, a nők meg maguk alá pisilnek.

2020. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem fekszik le mással.
2020. okt. 21. 09:46
 4/43 A kérdező kommentje:
A személyeskedő, semmit mondó válaszok nem érdekelnek. Az ilyen emberek magukat minősítik.
2020. okt. 21. 09:48
 5/43 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg pont ettől férfi egy férfi, ha tudja kontrollálni az indulatait és nem másokon vezeti le azokat. Ez az ezer dolog érdekel dolog tényleg kicsit fura, de ezerszer inkább ez, mint egy fotelban sörrel a tévé előtt tespedős ember. Nekem nagyon szimpatikus vagy a leírásod alapján, bár kicsit talán önfényezősre sikerült, de elnézzük :D
2020. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem erre gondolt amikor azt mondta hogy gyenge vagy meg gyerekes. Te ezek után a jelzők után soroltál fel pozitív tulajdonságokat, ő valószínűleg nem ezeket mondta volna, hogy emiatt vagy ilyen. Amúgy meg, miért nem vele beszéled meg?
2020. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
12%
Az a baj kerdeo, h rossz oldalon tetted fel a kerdest. Itt aki nem magasztalja a nőket egekig ( ha megcsal az asszony, akkor is csak te lehetsz a hibas, mert carember vagy es impotens) a nőket, az kap hideget es meleget bőven.
2020. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

"Azért vagyok gyerekes, mert engem minden érdekel"

Ebben nagyon releváns információ lenne az ő nézőpontja is. Az is lehet, hogy ő teljesen mást mondott, amiből te ezt értetted. Furcsa, hogy valaki azért nevezne gyerekesnek, mert széles az érdeklődési köröd.


"Gyenge meg azért vagyok, mert intelligensen kommunikálok, nem vagyok az a bunkó paraszt, aki a másikat beletapossa a földbe. Kritizálta azt is, hogy én miért nem nyomon a dudát a másik kocsira, szerinte félek."

Én még életemben nem használtam a dudát ilyen esetben. Nem is ez a célja. Rühellem is, hogy néhány önmagával elégedetlen idióta lépten-nyomon ezzel kompenzál.

Az más kérdés, ha nekem ilyet mondana egy nő, mármint hogy erre buzdítana, azt azonnal elhagynám. Ez nem civilizált viselkedés. Hozzám múltkor odajött a parkolóban egy fogatlan faszi és elkezdett anyázni. Nem anyáztam vissza, nem ütöttem meg, egyértelműen mentális problémája volt. Nem éreztem volna férfiasnak a fizikai fölényemmel visszaélni.

6-osnak pedig teljesen igazat adok:

"Szerintem meg pont ettől férfi egy férfi, ha tudja kontrollálni az indulatait és nem másokon vezeti le azokat."

2020. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
92%
És ennek mi köze az aszexualitashoz? Azt hittem arról fog szólni a sztori. Amúgy meghallgatnam a másik véleményt is. Ha te tényleg ilyen tökéletes vagy akkor a feleséged biztos velejéig rosszindulatú. A másik lehetőség hogy nem is vagy olyan tökéletes csak te nem látod a hibaidat.
2020. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan kiderül az igazság?"

Ennek mi köze az alatta szereplő leíráshoz? Hacsak nem arra gondolsz, hogy kiderül az igazság arról, hogy kamu kérdéseket írsz ki, mert akkor kiderült :D

2020. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!