Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan kiderül az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan kiderül az igazság?

Figyelt kérdés

40-es házas férfi vagyok, párszor már tettem fel kérdést a gyk.-n. A sztorimat már sokan ismerik, én lennék az, akinek a felesége asszexuális. Van némi fejlemény a dologgal kapcsolatban, amit a magam részéről felháborítónak tartok, bár némi magyarázatot ad.


Szóval volt tegnap egy vita, aminek az lett a vége, hogy gyengének és gyerekesnek nevezett. Azért vagyok gyerekes, mert engem minden érdekel: a csillagászat, modellezés, jertészet, informatika, repülés, lövészet, faipar, fémipar, autószerelés, belső építészet, grafika stb. Amikkel foglalkozom, abban az átlagnál jobb vagyok, és nem a családtól veszem el az időt. Persze 3 lakást újítottam fel egymagam. Gyenge meg azért vagyok, mert intelligensen kommunikálok, nem vagyok az a bunkó paraszt, aki a másikat beletapossa a földbe. Kritizálta azt is, hogy én miért nem nyomon a dudát a másik kocsira, szerinte félek. Ja, és hogy kerülöm a konfliktusokat más emberekkel. Ad 1, minek a konfliktus, ha az emberi hangon is meg lehet beszélni, ad 2, egy konfliktusnak lehet rossz, erőszakos kimenetele is. Ad 3, olyan beosztást töltök be, ahol feltétel a kifogástalan élet.


Most megkérdezném a hölgyeket! Tényleg olyan nagy baj az, ha egy férfi tevékeny, nem agresszív?



2020. okt. 21. 09:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Meg mi ez a szappanopera, hogy te már orvoshoz se mész, mert akkor ez legyen vég? :D akkor ne menj, magaddal szúrsz ki, kit érdekel. Egyre jobban az jön le az írásodból, hogy rendkivűl sajnáltatod magad minden miatt, és persze hibáztatsz mindnekit, minta nem te tehetnél arról hogy itt tartasz.
2020. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
76%

Elég hülye gondolat így feladni.

Tudod azt hiszed itt mindenki normális életet él és semmi gondja nincs.

Hidd el másnak is van nyomorúsága és időnként mindenki próbál színészkedni, hogy mások ne lássák azt amiről úgy érzi szégyenkezni kell miatta.

Beléd itt nem kevesen próbáltak már lelket önteni, de mintha meg sem hallanád. Olyan lettél mint a feleséged kifelé. Érzéketlen.

Mi hasznod van ebből?

Szerinted hány ember kezd új életet 30-40-50 vagy akár még több évesen?

Mit szeretnél?

Hogy a halálos ágyadon fekve még jobban sajnáld magadat, hogy ha valakinek, akkor neked aztán tényleg szar volt?


Csak egy sima külön költözés megoldaná a gondjai nagy részét, simán lehet hogy egy szolgálati lakást tudnál intézni magadnak. Néhány hét egyedüllét segítene tisztán látni, hogy mit akarsz valójában.

Ha soha senkid nem lesz is teljesebb életet élhetnél és kiegyensúlyozott apja lehetnél a gyerekednek.

Szerinted még őérte sem éri meg változtatnod?

2020. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
61%

Nem olvastam végig a válaszokat. Van olyan, hogy egy ember nem bír a másiknak megfelelni bármit is tesz. Anyám és a fiam jut eszembe. Utóbbi bármit tesz anyám felcsattan. Ha ül, akkor mit ücsörög fiatal. Ha kimegy, miért ment ki, bezzeg a másik unokája mindig mellette volt. És még sorolhatnám. Valószínűleg az a baj, hogy fiú. Lányokhoz van szokva.

A nejednek ugyanúgy semmi nem jó. Ha másként csinálnád az is baj lenne. Nem szeret. Ennyi. Tudom nehéz elfogadni. Engedd el! Adj esélyt magadnak arra, hogy találhatsz olyat aki mindent szeret benned.

2020. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Dehogy sajnáltatom magam, csak kiírom magamból! Egy ember sincs akivel erről beszélhetnék. Jó olvasni a normális emberi gondolatokat, de én szerintem nem leszek már az sosem. El lett bszva minden, az idő meg elszállt. Annyira deformálódtam már lelkileg, hogy nem létezik számomra jó, ami az is lenne, nem hiszek benne. Azért köszönöm a tanácsokat, nem is érdemeltem meg. Törlöm a fiókomat, a gyk is csak erősíti bennem az értéktelenségemet.
2020. okt. 21. 15:24
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadat rugdosod tökön. Egyedül te tudnál változtatni, de nem teszed és panaszkodsz hogy késő. Tudod, mikor lesz késő? A halálos ágyadon, ott lesz késő. És tudod, mit fogsz majd ott megbánni? Hogy nem léptél ki MOST. További jó szenvedést, én kiléptem mert itt már nincs mit hozzá fűzni.
2020. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Azért ez így nem egészen igaz

Jónéhány üzenetet váltottunk privátban, de úgy eltűntél, mint Petőfi a ködben.

Te nem akarsz változást.

2020. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Mint a Barátok közt...


Mi köze van a szexualitásnak ehhez a kérdéshez? Egyébként valószínűleg a feleséged csak téged nem kíván, mert nem tekint férfinek. Nála ezek szerint az az igazi férfi, aki üvöltözik az autóban, ráhúzza a másikra a kormányt, káromkodik és ordítva veszekszik.


Lehet neki ilyenre van szüksége, nem rád. Csak akkor azt nem értem miért vagytok még együtt.

2020. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Nem értem miért akarod magadnak meg nekünk is megmagyarázni, hogy nem tudnál normális emberként élni. Aki vezető beosztásban dolgozik, az csak el tudná irányítgatni a saját életét is. Ebben a korban meg nem késő még újra kezdeni. Anyagi feltételeid megvannak hozzá, ha kicsit kiszabadulnál feleséged önképromboló közelségéből akkor a személyiséged is alkalmas lenne rá.

Viszont írtál egy ilyet: "Van benne valami különös." Nem lehet, hogy emiatt nem tudod elhagyni? akármilyen is, ez a valami különlegesség annyira vonz, hogy mindent felülmúl?


Amit meg a kérdésedben írtál, arra már egy előző kérdésednél közösen rájöttünk, hogy nem tart kellően férfinak, ezért nem vonzódik hozzád.


És egy bónuszkérdés a részemről. Ezt is te írtad ki, a te kérdéssorozatod egyike? Vagy csak egy abszolut-sorstársad? Nagyon megköszönném ha válaszolnál rá.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2020. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Hogy tudnál normális életet élni, amikor nincsenek meg hozzá az alapjaid. Vagyis már nincsenek meg. Hazafelé pont azon gondolkoztam, hogy odáig jutottam, hogy rettegek a nőktől. Egyszerűen így távolról írogatni oké, személyesen meg elsűllyednék a szégyenemben. Nincs semmi olyan dolog bennem, ami értékes lenne vagy vonzó. Nem vagyok az a "ba****d szájba" tagbaszakadt férfiállat. Nem vagyok híve az erőszaknak, vagyis a direkt ököl az ököl ellen. Viszont mivel ennyire nyúlnak vagyok titulálva, úgy kb. 10 éve Vadim Starov és Michail Ryabko által mesterfokon űzött systema ütéstechnikákat tanulok autodidakta módon. Az egész nem áll tőlem távol, erről nem is akarok beszélni. A lényeg az, hogy lassan azt kapom, hogy mindenki férfiasabb, erősebb nálam. Beteges, de bárhol vagyok, felmérem a velem szembenállót, majd fejben lejátszom azt a fókuszált 2 másodpercet amivel a maximális hatékonysággal ártalmatlanítom. Beteges. Világ életemben szamuráj szellemben éltem, pont ezért tartom azt, hogy elbuktam. Én hűséggel próbáltam helyt állni amíg tudtam, de esélytelen vállalkozás lett az egész. Létező összes utat megpróbáltam. Egyébként nem tudok ebből a kapcsolatból kilépni normál módon. A miértekről itt nem írok, mint már írtam, ez nem egy "szokásos férfi-nő, ha nem megy hellóka" holnapra mindkettőnek már külön élete lesz felállás. Az hogy ide kerültem sem véletlen, meg az hogy ez történik velem az sem. Nem tudom irányítani a dolgokat, valószínúleg már az elején sem tudtam. Vannak "józanabb" pillanataim egy nap, de azok csak 5-10 percesek. Nem vagyok az az átlag ember, aki szembe jön veled a járdásn, de nem azért mert annyira okos, ügyes, szép lennék. Extra szenzitív és extraszensz vagyok amióta az eszem tudom, és így rendkívül nehéz élni vagy boldognak lenni. Ki lehet röhögni, nem érdekel, mindenki abban hisz amiben akar. Mindegy is. Simán érzem az emberek hangulatát, még azt is érzem milyen töltetű gondolataik vannak. Napi szinten érzek meg dolgokat, minden nap álmodok, és akár 20 évvel ezelőtti álmokra is emlékszem. Természeti csapásokat, tömegszerencsétlenségeket pár nappal előtte "megálmodom". Ha van valami fájdalmam 1 perc alatt megszűntetem. A mellkasi fájdalmat is értem.


Volt életemben egy esemény, amióta érzelmileg derékbatört az életem. Viszont mesterien lett kivitelezve, mert szépen lassan belesétáltam. Pont ezért írtam, hogy ebből én nem tudok kilépni. Egyébként már próbáltam többször is.


A széles érdeklődési köröm is azért van, mert az életet egy ajándéknak tartottam. Az értelmét meg abban látom, hogy sok-sok érdekességet és tudást befogadni, majd alkotni, létrehozni. Az élet védelmét mindennél fontosabbnak tartottam, ezért vonzott a kertészet. Azért voltam mentőcsoport tagja, mert valakit bent tartani a játékban, azaz segíteni neki életben maradni, az egy fantasztikus dolog. Láttam meghalni embert az orrom előtt, láttam tragédiákat, dolgoztam olyan munkakörben is. Azt mondta az ottani pszichológus, hogy nem is érti mit keresek ott! Sem a csillagjegyem nem passzol, sem az egész fizimiskám. Ő mondta Nem én, túl finom vagyok én oda. Engem az a bizonyos mögöttes tartalom vitt akkor oda.


Ma már más az irány, de belül nem változtam. Jelenleg egy történelmi emlékpark építése a projekt, kizárólag ketten egy barátommal. Igazából barátból is csak egy van. Szóval ezek a dolgok segítenek életben maradni.


Egyébként már cikinek tartom, hogy egy fórumon kisregényt írok az életemről, szerintem a gyk-n nincs is több ilyen.

2020. okt. 21. 22:03
 40/43 anonim ***** válasza:
66%

Mert ostoba vagy és nem a kérdésre válaszolsz. Senkit nem érdekel a kisregényed, ahol azt bizonygatod hogy a. a feleséged szarba sem vesz b. te valójában ennek ellenére milyen értékes vagy és a feleséged téved. Amikor erre azt mondjuk, hogy hagyd el, jön a c. pont hogy nem lehet, mert tényleg szart sem érsz, mégis igaza van a feleségednek.

Köszi, ment a taps kifogás gyártásból jeles. El tudod hagyni, sokan lépnek ki bántalmazó kapcsolatból. Van pénzed, munkád, a feleséged nem tilthatja meg hogy lásd a gyereket mert akkor feljelented. Valójában igaza van neki és egy gyáva kaki kupac vagy, aki inkább itt sír és buksi simit vár. Lépj ki,meg tudod csinálni. Nem kell nőzni, randizni. Nem is értem, minek tennéd, most sincs szex, nem mindegy neked, hogy a nők hogy tekintenek rád? De ha felnőtt férfiént félsz az egyedül éléstől, akkor egy gyáva nyuszi vagy. Szamuráj szellem? Please, ne röhögtesd ki magad.

2020. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!