Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan kiderül az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan kiderül az igazság?

Figyelt kérdés

40-es házas férfi vagyok, párszor már tettem fel kérdést a gyk.-n. A sztorimat már sokan ismerik, én lennék az, akinek a felesége asszexuális. Van némi fejlemény a dologgal kapcsolatban, amit a magam részéről felháborítónak tartok, bár némi magyarázatot ad.


Szóval volt tegnap egy vita, aminek az lett a vége, hogy gyengének és gyerekesnek nevezett. Azért vagyok gyerekes, mert engem minden érdekel: a csillagászat, modellezés, jertészet, informatika, repülés, lövészet, faipar, fémipar, autószerelés, belső építészet, grafika stb. Amikkel foglalkozom, abban az átlagnál jobb vagyok, és nem a családtól veszem el az időt. Persze 3 lakást újítottam fel egymagam. Gyenge meg azért vagyok, mert intelligensen kommunikálok, nem vagyok az a bunkó paraszt, aki a másikat beletapossa a földbe. Kritizálta azt is, hogy én miért nem nyomon a dudát a másik kocsira, szerinte félek. Ja, és hogy kerülöm a konfliktusokat más emberekkel. Ad 1, minek a konfliktus, ha az emberi hangon is meg lehet beszélni, ad 2, egy konfliktusnak lehet rossz, erőszakos kimenetele is. Ad 3, olyan beosztást töltök be, ahol feltétel a kifogástalan élet.


Most megkérdezném a hölgyeket! Tényleg olyan nagy baj az, ha egy férfi tevékeny, nem agresszív?



2020. okt. 21. 09:36
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Láss már a felszín alá barátom! Ezek csak mondvacsinált vitatémák, a fő gond hogy a feleséged már kib.ottul eltávolodott tőled érzelmileg. Eljutottatok arra az állapotra amikor "már semmi sem jó", már a másik puszta lénye kezd idegesítő lenni (mert tudat alatt már szabadulni akar tőle). A szexhez vágy is kellene - az meg nincs.

Na szval... ha van gyerek akkor menjetek el egy párterápiára hátha mentei tud még valamit. Ha nincs gyerek akkor meg semmi különösebb okotok nincs, hogy ezt a sz.r kapcsolat-agóniát tovább húzzátok, zárjátok le jobb lesz mindkettőtöknek.

2020. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

És neked ez így megfelel.


Tudod látok a környezetemben párokat...olyanokat akit a többség bírál, hogy így hogy lehet élni...

Ahol teljesen nyilvánvalóan az egyik ember érzelmileg vagy anyagilag kizsigereli a másikat. És lehúztak így évtizedeket...


Az elnyomott személy valamiért inkább tetszeleg a mártír szerepben mint meghozzon egy döntést ,hogy ebből elég volt.

Persze, kívülállóként sokkal könnyebb helyetted megmondani, hiszen minket nem ér veszteség. De abban az esetben, amikor jónéhány embernek hasonló a véleménye egy adott szituációról, ott azért az értelmes ember elgondolkodik.


Elvileg vezető beosztásban vagy...

Szerinted a te problémád miben másabb mint egy munkahelyi megoldásra váró feladat, abból a szempontból,ha megoldást KELL valamire találnod?!

Meddig görgetnéd magad előtt kifogásokat keresve?

Milyen főnök lennél ?

Ha neked is van főnököd, hogyan magyaráznád ezt meg?


Miért jó az neked, hogy nem fogadod el, hogy nem lesz semmi,de semmi, ami a feleséged hozzáállásán változtat?

Hidd el, hogy a szextől való irtózása a kisebbik probléma.

Az hogy semmiben nem tudod jobb belátásra bírni, hogy képes örök haragban lenni másokkal sokkal súlyosabb gond mint a fenti.

Akinek bármi áron a saját igaza és saját maga a legfontosabb...

Reménytelen, hogy ez a nő elfogadható szintre változzon. Sőt. Csak rosszabb lesz.

Egy ilyen embertől a legrohadtabb magány és a legnyomorultabb anyagi helyzet is csak jobb.


És te semmi mást nem teszel, csak támogatod ebben hogy így tovább ,megtehetsz bármit, én akkor is itt leszek és kitartok.

2020. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Van gyerek. Igazából nem vagyok már fiatal hogy ugráljak. Ismerkedni még csak csak tudnék, de kapcsolatra alkalmatlan vagyok. Nem tudok semmit sem biztosítani egy nőnek mint férfi, egyszerűen rettegek tőlük, nem látok mást bennük mint a megalázást, elutasítást és a büntetést. Pont ezért kilépni sem tudok, mert egy jelentéktelen senkinek érzem magam mellette. Bárkit meg tud semmisíteni aki a közelében él, valójában ezt mindig meg is tette. A barátait, a rokonokat, a kollégáit. Mint mondtam, ilyen emberrel még előtte senki sem találkozott, felejtsétek el azt, amit először gondoltok! Még a szülészeten is azt mondták róla, hogy ennyire fakír érzéketlen nőt nem láttak. A lelki terror a fegyvere, de abban mesteri! Engem már annyira lerombolt, hogy elveszítettem önmagam. Mesterien manipulál mert ott a gyerek, meg az eddig elért dolgok. A másik oldalon meg érzelmileg szép lassan legyilkol. Én sem hittem hogy ilyen létezik. Tulajdonképoen egy lelkileg kifacsart és napi szinten megalázott zombi vagyok. Halálosan hatékony, mert az életben úgy halad előre mint kés a vajon, közben meg mindenkit elpusztít. Bármelyik partit egy perc alatt megfagyasztja, de soha senki nem szólt még rá. Van benne valami különös.
2020. okt. 21. 14:14
 24/43 anonim ***** válasza:
Ennél egyedül is jobb. Miért félsz egyedül lenni? Nem hiszem el, hogy eléggé szenvedsz, mert akkor lépnél
2020. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj. Ha maradni akarez, azt jelenti hogy ez jó neked. Akkor maradj vele és panaszkodj.
2020. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem, miért vetted feleségül? Vagy akkor még annyira más volt? Méghogy 40 évesen nem vagy fiatal, ne viccelj már. Még 50 évesen is rátalálhat bárkire a szerelem. Férfiként nem vagy te rossz korban. Most nagyon negatívan beszéltél magadról, míg a kérdésben inkább pozitívan. A mérgező feleséged hatása lehet, ha ennyire sötéten látod magad a jó tulajdonságaid ellenére. A gyereknek is jobb lenne egyébként, ha nem ebben kellene felnőnie. A feleségednek jobb lenne egyedül, mellé valószínűleg nem való senki, te pedig találd meg a boldogságod valaki mással. De ahogy írták is előttem, ennél a mostaninál még az egyedüllét is milliószor jobb!
2020. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, akkor ne ismerkedj...Hidd el az önbizalmad is visszatérne ha nem hagynád minden nap megnyirbálni.


Azt áruld már el,egyébként akiknek te vagy a főnöke...érzésed szerint kedvelnek?

Csak mert nehezen tudom elképzelni hogy ebből a negativitásból ne vinnél magaddal túl sokat nap mint nap.


Nehezen tudom elképzelni azt is, hogy egy ilyen frusztrált végtelenségig önző tyúk soha ne akadna emberére...


Egyébként ez a gyereketekre is mérgező hatással van. Szóval ha másért nem akkor őérte a sarkadra kéne állni.

Ugyanúgy a te felelősséged is hogy lesz belőle egy olyan érzéketlen mint az anyja vagy egy olyan megalkuvó mint te.

2020. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Ti normális emberek vagytok, normális élettel. Egy normális világban persze, ki tud lépni az ember. Az én világom nem normális, az összes energiám arra megy el, hogy levegőt kapjak. A munkahelyemen nem vesznek észre semmit, mert színészkedek, de ez rendkívül sok energiát és lelki erőt igényel. Itt le is merültem. Az egészségemnek is oda, már lassan három hónapja fáj a mellkasom és naponta többször is ritmuszavarom van. Ezek akár lehetnek egy percesek is. Meg olyan mintha lenne bennem valami. Erre azt mondta hogy az én dolgom, ha akarok menjek el vele dokihoz. Igazából nem akarok, ha ez lesz a vége hát legyen.
2020. okt. 21. 14:51
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem akarsz változást, mások aztán bármit tehetnek, úgyse fogsz változtatni. Erről ennyit.
2020. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Ezt csak magadnak köszönheted. Senki másnak. Mindenki ki tud lépni bármilyen helyzetből.
2020. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!