Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan kiderül az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan kiderül az igazság?

Figyelt kérdés

40-es házas férfi vagyok, párszor már tettem fel kérdést a gyk.-n. A sztorimat már sokan ismerik, én lennék az, akinek a felesége asszexuális. Van némi fejlemény a dologgal kapcsolatban, amit a magam részéről felháborítónak tartok, bár némi magyarázatot ad.


Szóval volt tegnap egy vita, aminek az lett a vége, hogy gyengének és gyerekesnek nevezett. Azért vagyok gyerekes, mert engem minden érdekel: a csillagászat, modellezés, jertészet, informatika, repülés, lövészet, faipar, fémipar, autószerelés, belső építészet, grafika stb. Amikkel foglalkozom, abban az átlagnál jobb vagyok, és nem a családtól veszem el az időt. Persze 3 lakást újítottam fel egymagam. Gyenge meg azért vagyok, mert intelligensen kommunikálok, nem vagyok az a bunkó paraszt, aki a másikat beletapossa a földbe. Kritizálta azt is, hogy én miért nem nyomon a dudát a másik kocsira, szerinte félek. Ja, és hogy kerülöm a konfliktusokat más emberekkel. Ad 1, minek a konfliktus, ha az emberi hangon is meg lehet beszélni, ad 2, egy konfliktusnak lehet rossz, erőszakos kimenetele is. Ad 3, olyan beosztást töltök be, ahol feltétel a kifogástalan élet.


Most megkérdezném a hölgyeket! Tényleg olyan nagy baj az, ha egy férfi tevékeny, nem agresszív?



2020. okt. 21. 09:36
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
88%

"Tényleg olyan nagy baj az, ha egy férfi tevékeny, nem agresszív?"


Őszinte leszek: valakinek arra nedvesedik, ha valaki agresszív. Nekem a katonák sem jöttek be soha.


Mindenkinek mások a preferanciái, olyan nőt kell választani, aki értékel.

2020. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem a sztoridat. Ha ez így történt, ahogy írod, akkor a feleséged nem aszexuális, hanem irántad vesztette el az érdeklődését. Nem tekint férfinak (ha gyengének és gyerekesnek tart, nehéz is lenne), ezért nen is kíván. Ennyi a magyarázat. Mással lehet, hogy simán szexelne, de veled nem akar.

Btw, azért érződik a kérdéseidnél, hogy te is sokszor viselkedsz hülyén, kissé hisztisnek is tűnsz, de igazából én ezt betudom a helyzet miatti elkeseredésnek. Végülis te évek óta vergődsz ebben, szerintem már mindenki némileg hisztérikus lenne, és képtelen lenne hideg fejjel állni az egészhez.

2020. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha egy férfi tevékeny és nem agresszív. Az a baj, ha kodependens. Nálatok elég mély probléma lehet. A felszínen eléldegéltek, de semmi közötök egymáshoz. Intimitás (testi, lelki), mély emberi érzések nincsenek. Megreszkírozom, hogy még barátságnak is kevés, ami összeköt benneteket. Te, vagy tarsfuggo vagy, és van egy nárcisztikus társad, vagy fordítva. Vagy mindketten nárcik vagytok, vagy kodependensek. Mindegy is, nem egészséges kapcsolat. Gyógyulni meg csak úgy tudnátok, ha felismernétek ezt, és szerintem el is válnátok.
2020. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elbeszéltek egymás mellett a feleségeddel és nem ugyanazt értitek a dolgokon. Talán kérdezd meg tőle, konkrétan mire gondol. Lehetséges, hogy ő jóval több határozottságot, belső erőt, döntésképességet vár el tőled, azt, hogy gyakrabban hord te otthon és máshol is a nadrágot. Ez nem zárja ki az udvariasságot, intelligenciát, tájékozottságot.

Ha nem tud férfiként tekinteni rád, nehéz dolog, hogy beinduljon szexuálisan.

2020. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként nem mindegy neked, hogy tekint rád, ha úgysem fekszik le veled? Te pedig úgysem fogod elhagyni? Írtad a múltkor: első perctől ilyen volt, mégis elvetted, így nem tudlak sajnálni. Pontosan tudtad, mit kapsz. Az is írtad, hogy szép nő, ad magára. Tessék, ha neked a külső ennyire fontos volt, hogy még azt is elnézted, hogy nem akar veled szexelni, akkor nézegesd és ne várj el tőle többet. Ha nem válsz el, nem tudlak megérteni és nincs értelme itt újabb és újabb kamu indokkal szidni. Nálad valami nagyon nincs rendben. Ez az öfényezés is, milyen gáz már....Most attól neked jobb lesz ha megsimogatjuk a buksidat hogy minden rendben, te jó ember vagy, ő meg egy szörnyeteg? Ettől még holnap reggel is mellett ébredsz.
2020. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önfényező, sőt, egyáltalán nem tartom magam nagy számnak. Azt vágta a fejemhez hogy nem állok mellette! Összeveszett régebben egy nagyon rendes családdal is, akik azóta már ki szerettek volna békülni. A férj felajánlott egy nagyon különleges és szuper érdekes programot a gyerekünk számára, amit én támogattam. Erre a feleségem nekem támad, hogy én ezt hogyan képzelem, és hogy ő ezekkel egy életre összeveszett! A férfi az egyik gyerekkori barátom, ritka értelmes és jóindulatú családcentrikus ember. Persze én vagyok megint a gyenge, mert nekem is meg kellene szüntetnem velük a kapcsolatot és feltételek nélkül mellette álljak. A közlekedésben is azt gondolja hogy félek a többi embertől, azért nem dudálok. Ha pl. a kasszánál magunk elé engedek valakit, mert csak egy liter tejet vesz, mi meg egy komplett bevásárló kocsival, akkor meg azért vagyok gyenge. Vicc az egész, nem értem miért erény ha valaki bunkó paraszt? A kérdésem neg arról szól, hogy ha gyengének néznek egy férfit, akkor az maximum csak egy szolga, egy olyan ember akit csak azért tart egy nő, hogy kényelmessé tegye az életét.
2020. okt. 21. 12:44
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer kérdezem: mi értelme a kérdésednek? Mivel lesz jobb, ha vadidegenek igazat adnak neked? Elválsz holnap? Nem. Akkor meg?????
2020. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy kifogás azért, hogy te is hibásnak érezd magad egy olyan dologban, amit az okozott, hogy nem közölte az elején hogy ne strapáld magad, mert neki nincs igénye szexre.

Te meg ahelyett hogy ezt a dolgot a helyén kezeled (értem ezalatt azt, hogy vagy elhagyod vagy elfogadod azt amiben benne élsz) újabb és újabb indokot találsz arra, hogy magad előtt told a problémát

Te nem látod a fától az erdőt!

Mit szeretnél?

Harmonikus családot és jó szexet?

Mi hiányzik?

A jó szex

Van bármi ami csak az esély legkisebb szikráját jelentheti számodra hogy ez fog változni?

....nincs

El tudod ezt fogadni?

Ezt kell eldöntened.

Anyagilag lehet bármid, ha egy társ mellett lelkileg megnyomorodsz, akkor nincs semmid

A gyereked ebben a közegben fejlődik és tanulja el a viselkedési mintákat és viszi tovább.

Nagyon nagy eséllyel ugyanilyen érzéketlen és boldogtalan lesz, mert felnőttként fog szembesülni azzal hogy mit jelent két ember közt az intimitás. De neki nem lesz természetes az hogy két ember megérinti, megöleli egymást...

2020. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Ti nem értitek, ő nem egy átlag, akinek vannak érzelmei, neki nincs. Krónikusan önző, egoista és bármit elutasít amihez nincs kedve. Ő sosem békül, az életét simán le tudná élni egy lakatlan szigeten. A szex a közelség és odaadás, ő ebben nulla. Nincs is rá szüksége, egy a lényeg, hogy ő élhesse a rezzenéstelen életét. Nem csak velem ilyen, mindenkivel. Hozzánk senki se jöjjön, mert őt az fárassza, és senki sem érdekli. Nem én képzelem be mindezt, hanem ő is bevallja. Neki kell a cirkusz, mert azzal távol tart magától mindenkit. Ez a lényeg. Nagyon durva, ilyennel igazából találkozni nincs is esély.
2020. okt. 21. 13:38
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire borzalmas, miért vagy még vele????
2020. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!