Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságnak van értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságnak van értelme az adókedvezményen kívül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 12:37
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
69%
Nálam inkább jogilag nem mindegy (vegyes párokról szóló választ írtam). Ha belegondolok hogy egy szimpla esküvő mekkora szívás az esetemben (drága és sok a papírmunka), akkor az apasági, utazási, öröklési stb ügyekről ne is beszéljünk.
2020. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
88%
Praktikusan igen, de nyilván a családalapítás érzelmi döntés is, sőt főként az.
2020. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
36%

A pénzügyi dolgokon felül ott van még, hogy egy házasság mindenki előtt tiszteletre méltó kapcsolat. Általában még a nem vallásos emberek sem hajtanak rá mások házastársára.

A házas felek esküt tesznek egymásnak, hogy kitartanak egymás mellett jóban-rosszban. Számíthatnak egymásra, bizhatnak a párjukban. Persze ehhez fontos, hogy olyannal házasodjunk, aki életre szólónak tervezi a házasságát.


A gyerekek apjáról nem kell külön nyilatkozni.

A statisztika szerint házasságban jóval kevesebb családon belüli erőszak történik.


A házasságot Isten hozta létre. A házasságon kívüli szex bűn.


A magam részéről ezek miatt soha nem vettem volna lakást senkivel, pláne gyereket nem vàllaltam volna vele házasság nélkül. Mert ezek olyan fontos dolgok, amiket nem jó olyan emberrel véghezvinni, aki csak addig tart ki mellettünk, míg nem akad probléma.

2020. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Öröklés.
2020. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

5 nap szabi (ha közszférában dolgozik valamelyikőtök). :))

Egyébként én akkor is házasodni szeretnék, ha semmit nem adna ezért az állam, ahogy régen sem járt ezért semmi. Ez egy elköteleződés, nem valami jutalom, hogy járjon érte bármi is.

2020. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
3%

28,

"És te aztán marhára tudod, hogy melyik nő miért is adta be a válópert és hogy hogyan is akarta kiforgatni a férfit a vagyonából...meg persze azt is, hogy a nőnek ahhoz a vagyonhoz aztán semmi köze se volt. Mert ugye te mind a 10 párnak tökéletesen beleláttál az életébe."


Teljesen mind1 hogyan szeretnéd fényezni a fajtád, ott kárrognak meg húzzák le a "szerény nők" a férfiakról az utolsó lóbőrt is, csak mert kell az új kandurnak a hozomány. Ne hazudozz, meg ne vádold itt az ügyvédet miért mond ilyeneket, hanem gondolkozz el rajt miért így van. Miért ilyen fajtád, miért csak a pénzről szól (részetekről) ez az egész. Hülye az a manusz, amelyik papír nélkül önként és dalolva átadja egy magadfajta hárpiának a vagyonát. Tudod az nem hozzáállás egy kapcsolathoz, hogy "hát veled vagyok mi kell még". Ez nálam nem működik, meg más normális férfinál sem. Éhenkórászkodni, meg manipulálni csak a fiúkat lehet, férfit már nem, hiába ütöd az asztalt mint most itt. Az ügyvédet vádolod meg a bíróságot, hogy miért ezt mondják. Azért mert ez van, miért hazudjanak? Mert neked úgy jobb? Kit érdekelsz? Senkit. Ennyi.

2020. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne veszekedjetek ezen mert felesleges a világ nem fekete és fehér ilyen és olyan eset is bőven akad. Nálam a barátnőm 3* annyit keres, de mégsem volt ebből sosem gond mert én meg cserébe jobban beosztom a pénzt. A környezetemben mindkét esetre amiről irtok láttam példát de egyik sem jobb a másiknál. Mivel az emberek totálisan nem egyformák ezért általános igazságot nem lehet leszűrni egyik oldalról sem.
2020. szept. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 bist válasza:
48 év házasággal a hátam mögött, azt tudom mondani, hogy igen, csak olyan személyt kell választani aki kiegészíti a te életedet, és te az övét. Tudod, ha az egyik elesik, a másik felsegíti!
2020. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
36%
48 év házasság az komoly. Gratulálok. Más idők voltak akkor még mikor elkezdtétek. A mai nők nem ilyenek, ha elesel még beléd is rúg, hogy még gyengébb legyél, és futni tudjon a táskáddal, mert versenyeznek a férfiakkal, és nem társként vannak jelen.
2020. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy támasza vagyok a férjemnek. Ebben ő is megerősítene. Ez nem kortól függ. Amikor munkanélküli volt, én dolgoztam. Amikor beteg volt, akkor is mellette volt. Pár hete is én találtam megoldást az egyik betegségére, sajnos az orvos nem mondta neki, mi javítana a problémáján.

31/N

2020. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!