Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van értelme ennek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek így?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk 4 éve . 2 éve nincs közöttünk testi kontaktus , mintha lakótársak lennènk.

Hiába is próbálkoztam , beszéltük át rengetegszer, mindent egy nyűgként él meg , támadásnak vesz egy egyszerű lenyírnád a füvet is-t?

Olyan érzés mintha folyamatosan meglenne feszülve .

Nincs érdeklődési köre , nem szeret menni sehova. És ami a legfurcsább nem látom soha nevetni. Teljesen magába van fordulva.


Ha megakarom puszilni elfordul, a csókhoz már nincs kedve , sexet 2 éve nem akar , mindig van kifogas rá .


Én vagyok a feleség


2020. máj. 13. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik mint ha depressziós lenne.

Olvass utána és próbálj szakembertől segítségét kérni.

2020. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor van. Vedd rá, hogy kérjen segítséget, mert szerintem is depressziós.
2020. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok meg elmenni akár wellnessbe vagy akár kettesbe a természetbe s megpróbálni beszélgetni.

Valamiért befordult magába.

2020. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a ponton már szakember segítségére van szükség. Két évig próbálkoztál, nem sikerült, bízzad olyanra, akinek ez a hivatása.

Sokat ne várj, mert a házasságod ilyen formában halott.

2020. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Állítsd választás elé, szükségleted van az h szeressen és h kielégítésen és társas legyen. Ha ezt nem hajlandó kivitelezni mondd h akkor majd megteszi más és akkor vegeztetek egymással mert nem lakotarsat akarsz hanem párt. Gondold át te is 4eve házasság és már elhanyagolt ha továbbra is boldogság és szex nélkül akarsz élni? Mert ennyi erővel egyedül is lehetnel. Veszekedés lesz, de az h csak kerülgetitek így egymást az lassan fog teljesen tönkre tenni.
2020. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
És nem próbáltál még rákérdezni nála, hogy miért ilyen szomorú, mi a gondja? A lelki dolgokat kell megoldani először, aztán újra működni fog a testiség is.
2020. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolok: nincs.
2020. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!