Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságnak van értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságnak van értelme az adókedvezményen kívül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 12:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%

:DDD

Az öröklésnél se mindegy.

2020. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
Igen, pl. a házastárs halála esetén öröklés szempontjából, vagy a gyerekek jogviszonyát nem kell mindig igazolni, ha hivatalosan kérik valamihez.
2020. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
13%
Igen, a nők számára, rejtett vagyonszerzés!
2020. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: És ugyan miért a nő számára te észlény? Ugyanúgy a férfi száméra is.
2020. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Bizonyos hiteleket is csak házasságkötés után adnak meg, pl. babaváró hitel, de van még másfajta is. Pontosan ezért is emelkedett meg kissé a házasságkötések száma az utóbbi időben.
2020. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
12%
4. Lehet itt pampogni, meg hozni egy-egy ellenpéldát, de nagy általánosságban elmondható, hogy még mindig a férfi az, akinek van valamije (általában háza, lakása, kocsija, több keresete, megtakarítása). Ez TÉNY!
2020. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

"Ez TÉNY!"


Kérlek, mutass erről egy hivatalos statisztikát.

Egyébkét nem tudom feltűnt-e, de a nő tud gyereket szülni. És nem tudom feltűnt-e, de a gyermek miatti otthonlét során igen szarul kap az ember juttatásokat, arról nem is beszélve, hogy utána is általában az anya marad otthon, ha beteg a gyerek és kapja a táppénzt, ami szintén szarabb, mint a fizetése. Arról már szót sem ejtek, hogy egy rakás munkakörben a nők köztudottan kevesebb pénzt kapnak ugyanazért a munkáért, és hogy mennyire nem szívesen vesznek fel bizonyos helyekre nőket. Fiatalon azért, mert "biztos mindjárt elmegy szülni", gyerekkel meg azért, mert "úgy is kiesik állandóan, ha beteg a kölök".


De persze az ilyen hozzád hasonló suttyó paraszt férfiaknak a gyerekvállalás annyiból áll, hogy televerik az asszonyt, aztán sírnak, ha nincs elég szex. Meg persze pofáznak, hogy "de énhozom haza a ppééééééééézzt".

2020. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Hát barátom, ha csak az adókedvezmények, meg a jogi státusz, előnyök miatt akarsz házasodni akkor még ne foglaljatok időpontot az anyakönyv vezetőnél...
2020. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%

Igen: babavaro hitel. Adókedvezmény (tudom aprópénz).

Bónusz: a faggatozok leszallnak a témáról.

Ezeken kívül néha megkönnyíti az adminisztrációt.

Amúgy nem a házasság hanem a kapcsolat minősége a fontos.

2020. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
Én házastársként (boldog házasságban élőként) úgy gondolom hogy egyébként sok értelme nincs. Nem élek egy fél életet le olyannal, akiről nem tudom hogy elváláskor bíróság nélkül is meg tudnánk egyezni. Egy kapcsolatot a bizalomra építek. Nem a papírra. A formaság kedvéért azért a papírt is beszereztük..
2020. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!