Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közös kassza esetén van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös kassza esetén van egyáltalán értelme a (viszonylag) drágább ajándéknak, meglepetésnek? Ti hogy oldjátok meg, ha meg akarjátok lepni a párotokat?

Figyelt kérdés

a feleségemet házasság előtt rendszeresen megleptem drágább ajándékokkal, ékszer, ruha, cipő, rózsa csokor

és hát bármennyire is mondta h "nem kellett volna" ő olyan aki nagyon tud örülni az ilyesminek

most viszont ha meglepem egy nyaklánccal, vagy egy rózsa csokorral akkor inkább az az érzésem van h nem is igazi ajándék hiszen félig már az ő pénzéből van...., és attól h örül neki, látszik h azon jár az esze h mennyi pénzt pazaroltam el

másrészt mostmár jön sms minden vásárlásról szóval a meglepetés sem az igazi...

mások akik házasok és közös kasszán vannak h oldják ezt meg?


2020. júl. 13. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem előbb kezd el a közös kasszát, hogy egyáltalán tudd mi is az.
2020. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy működött hogy volt mindenkinek saját "zsebpénze " is.

Ez így elég hülye megfogalmazás..De valójában mondjuk a jövedelem nagy részét bedobtuk a közösbe a kisebbik részből meg mindenki költött ajándékra vagy hobbira.

A közös pénzből rendeztük a kiadásainkat, meg a nagyobb tételeket egy mondatban megbeszéltük, hogy kéne ez v kéne az.

Illetve minden hónapban raktunk félre, hogy legyen megtakarítás.

2020. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!