Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek mi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Hónapok óta ez megy , nagyon unom.Keson ér haza a munkából,este 9 körül,és kint ull a nappaliba mert ő fáradt,és tv sör.A gyerek meg várja ,100 kimegy hozzá nem akar aludni amíg nem megy be a szobába az apja.De persze nem megy ,hanem küldi be ,hogy menj aludjál anyával.Nagyon elegem lett,ma rakiabaltam ,H szeret egyáltalán minket vagy miért jár haza egyáltalán??? Haza er csak a nappali ,sör és alszik reggel még elmegy ....ez megy hétből 6 napot.Es meg neki áll feljebb .
2020. jún. 20. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szálláshelye.

Nem lehet, hogy nagyon sokat dolgozik, s estére már nem marad energiája semmire, megpróbál kicsit lazítani, hogy szét ne essen?

Ne veszekedj, ne tégy szemrehányást, hanem keresd az alkalmat és beszéljétek meg, mi a baja.

2020. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De fáradt biztos,de ez már sok ,hónapok óta ez megy...Nulla segítsem van nekem is,és mikor a gyerek mászkál már ki hozzá ,hogy legyen vele nekem ez már tűrhetetlen.Ha tv ,sörözni lehet órákat akkor miért nem lehet rászánni bár 1 órát a gyerekre?! Ezt mondtam el ma neki,de hát még én vagyok a hülye.
2020. jún. 20. 23:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Belefáradt a középszerű életbe. Utálja a ráosztott szerepet, depressziós. Minden második családban ez megy, van amelyik csajozással enyhít a kontrollon, van amelyik a munkába menekül.
2020. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mért van ilyen sokat távol? Valami nincs rendjén.
2020. jún. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ülj le vele megbeszélni, de lehetőleg ne akkor, mikor hazajön, hanem amikor használható... Valószínűleg depressziós, besokallt. Nem fognám így látatlanban másik nőre, a munkába menekülés is okozhat ilyen tüneteket.
2020. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

tv és sör nem kerül erőfeszítésbe. Gyerekre koncentrálni, türelmesnek lenni vele, odafigyelni rá igen is megterhelő egy elfáradt ember számára.


Ideje munkahelyet váltania.. kár hogy erre nem jön rá magától egy családos ember.

2020. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért hajt ,hogy ne legyünk albérletbe .Lakásra gyűjtünk.De így semmi értelme ,ha csak én nevelem ....
2020. jún. 21. 10:58
 8/14 anonim ***** válasza:

7: Akkor beszéljetek erről, hogy dolgozzon kevesebbet, mert látod, hogy kivan.

Módosítsatok a megállapodáson, a terveiteken.

A kettő együtt láthatóan nem megy.

Vegyetek kisebb lakást vagy olcsóbbat elsőre.

2020. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7: Te is keresel pénzt, vagy otthon vagy a gyerekkel? Mennyi idős?
2020. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem most már csak szeretné megúszni ezt az egészet. a nyomást, hogy rengeteget kell dolgoznia, hogy lakásotok legyen, a gyereket, akitől nincs nyugta, Téged, hogy baszogatod. Elfáradt, és arra gondol, sörrel a kezében, hogy milyen egyszerű lenne egyedül. Kevesebbet dolgozna, elég lenne a pénze magára, esetleg vidámabb is lenne, mert nem csak a nyektetést és az elégedetlenséget kapja, mikor a belét is kihajtja. Most jött rá, hogy nem éri meg az egész. A belefektetett munka, pénz, idő és energia árán egy vacak élete lett. Nem kap vissza szeretetben, törődésben, melléállásban, együttérzésben, lélekben semmit. Az nem visszakapás, hogy neki is jut étel és az ő cuccait is mossa a mosógép, ezt ő is elő tudná állítani saját magának. Egyszerűen csak ráeszmélt, hogy mit vett a nyakába és ettől szomorú. Ilyen ez. :)
2020. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!