Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek mi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Hónapok óta ez megy , nagyon unom.Keson ér haza a munkából,este 9 körül,és kint ull a nappaliba mert ő fáradt,és tv sör.A gyerek meg várja ,100 kimegy hozzá nem akar aludni amíg nem megy be a szobába az apja.De persze nem megy ,hanem küldi be ,hogy menj aludjál anyával.Nagyon elegem lett,ma rakiabaltam ,H szeret egyáltalán minket vagy miért jár haza egyáltalán??? Haza er csak a nappali ,sör és alszik reggel még elmegy ....ez megy hétből 6 napot.Es meg neki áll feljebb .
2020. jún. 20. 23:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2 éves a gyerek,én már mondtam ,H elmegyek én is melózni,de ha beteg nincs rá ki vigyázzon így O jobbnak látja ,ha én nem dolgozom.Kedves utolsó ,csináld már vegig ,hogy 2 évekig 0-24 csak te legyél a gyerekkel,segítség nélkül ,úgy hogy mindenhova viszed magaddal,és kíváncsi leszek ,H két év után tele lesz e a hócipőd ?!?!? Hogy meg órára sem tudod letenni a gyereket .
2020. jún. 21. 20:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Erről egy flegma mondás jutott eszembe, kedves kérdező: "Kellett a talicska? Akkor toljad!"
2020. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12:

Akkor tudod túrni a netet otthon, fel tudsz kutatni a férjednek jobban fizető munkákat, olcsóbb albérletet, olcsóbb biztosítást, spórolási lehetőségeket, olcsóbb lakást, mint amit kinéztetek.


Az meg nem a férjed miatt van, hogy nincs segítséged és tökegyedül vagy a gyerekkel. Van bölcsi, rokonok, szomszédok, stb.

Lejjebb kell adni az igényekből, több lovat ültök meg egyszerre, mint ahány feneketek van.

2020. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én ellaknek bárhol,O nem akar maradni ahol vagyunk .Csak az O szülei vannak rokonok akik alkeszok azokra nem bizom.Nem értem itt sokan mondják ,hogy ez normális de legtöbb nő meg azzal dicsekszik ,H neki 12 óra után is segít a férje,süt főz stb.En meg levagyok hurrogva ,hogy jól esne ha bár 2 órával korábban hazajönne , hogy a gyerekkel legyen.😂
2020. jún. 21. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!