Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságnak van értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságnak van értelme az adókedvezményen kívül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 12:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
83%

Annyi értelme van

-adókedvezmények

-gyerek esetén mindkét szülő intézkedhet nem csak az anya

-özvegyi juttatások

-friss házasok hitelfelvétel

-biztosítási és egyéb kedvezmények


A kedvezmények döntő részét akkor lehet igazán kihasználni ha gyerek is van vagy terveztek, ha ez nem áll fenn akkor nincs sok értelme szerintem.

2020. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
67%
#22: gyerek esetén elég az apasági
2020. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
9%

""Igen, a nők számára, rejtett vagyonszerzés!"


Vagy a férfiak számára."


Jah csak a nő számára az nem férfi, akinek nincs vagyona (tök mind1 h te nyaralásnak nevezed, vagy lakhatásnak) tehát nem megy hozzá, és nincs házasság...

Hazudoztok össze vissza, nem jön ki a képlet.


Egyébként meg manapság tényleg nincs semmi értelme, mert amióta nem kell szégyelni semmit a nőknek, azóta úgy válnak el mindenféle mondvacsinált indokkal mint a huzat. Szal értelmetlen. Régebben volt értelme, te meg én összetartozunk. Most annyi az értelme, hogy jól lehúzza a nő a fickót ha megunta a házasosdit, azt kész. Papír nélkül nem szabad házasodni.

2020. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
87%

Pont ugyanannyi férfi húzza le a nőket, mint ahány nő a férfiakat, csak arról nem akartok tudomást venni. Ahogy arról sem, hogy a nők az életük egy jelentős hosszúságú szakaszában kiesnek a munkaerőpiacról, így teljesen logikus, hogy olyan emberhez akarnak hozzámenni, akik mellett lehet úgy gyereket vállalni, hogy közben nem kapcsolják ki a villanyt.


Egyébként van lakásom (amit egyébként a szüleim vettek), autóm azért nincs, mert eddig nem volt rá szükségem (tökéletesen elvoltam a tömegközlekedéssel), de ha kellene, akár most azonnal tudnék venni. A páromnak van lakása, mert örökölte, tehát ő sem saját pénzből rakta össze. Van autója, azt maga vette. É amúgy nekem vagy 3x annyi megtakarításom van, mint neki.

De ha veszünk lakást/házat, akkor totál alap, hogy annyit teszek bele, amennyit tudok, nem fogok fillérezgetni, hogy "ha neked csak 5 milliód van, nekem meg 15, akkor is csak 5-öt rakok bele, hogy igazságos legyen".

2020. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
12%

"Pont ugyanannyi férfi húzza le a nőket, mint ahány nő a férfiakat, csak arról nem akartok tudomást venni."

Ez a mondatod üti ezt:

"Ahogy arról sem, hogy a nők az életük egy jelentős hosszúságú szakaszában kiesnek a munkaerőpiacról, így teljesen logikus, hogy olyan emberhez akarnak hozzámenni, akik mellett lehet úgy gyereket vállalni, hogy közben nem kapcsolják ki a villanyt."

Ellentmondás, ellentmondás hátán.

Nem a férfiak rinyálnak, hogy csak gazdag nő szedjen fel.... Vagy már a nők szedik fel a férfiakat? Nő hozza a lóvét, meg a nő szervízeli a kocsit ha az kell?

Pont ugyanannyi ember mászik fára, mint kutya nem? Végülis...

Csak ne hazudozz, nincs értelme.

2020. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
81%

"Vagy már a nők szedik fel a férfiakat? Nő hozza a lóvét, meg a nő szervízeli a kocsit ha az kell?"


Nézz már szét ezen az oldalon. Napi szinte olvasom a "szerintetek ez normális" kérdéseket, ahol huszonéves nők fejtegetik, hogy a pasijuk milyen alja, szar módon húzza le őket anyagilag.


Nem hazudok, te vagy a vak. Csak azt veszed észre, ami beleillik a kis elképzelésedbe, a többit meg ignorálod.


És képzeld el, igen, nőként én is viszem a lóvét. A párom 11 hónapig volt munkanélküli, akkor pl. csak én vittem a lóvét. Most épp van munkája és jelenleg jobban keres, mint én, de ez novembertől valószínűleg változni fog, ugyanis ha minden úgy ön össze, ahogy tervezzük, majdnem 2x annyit fogok keresni, mint ő.

A kocsi szervizelésébe és tankolásába (mivel én is használom), igen, beszállok. Marha meglepő, mi?

2020. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
23%
Én azt látom, amit a válóperemen láttam. 10 volt párhuzamosan, 10ből 9et nő kezdeményezett, azt akarta kiforgatni a vagyonából a fickót. A maradék 1ben meg én kezdeményeztem, mert elpofátlanodott a volt feleségem. Egyébként meg kérdezz meg 1 válóperes ügyvédet, engem fog alátámasztani. Szóval nem webről, nők lapja café, meg gyakorikérdésekes kérdésekből indulok ki, hanem a valóságból.
2020. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
84%

És te aztán marhára tudod, hogy melyik nő miért is adta be a válópert és hogy hogyan is akarta kiforgatni a férfit a vagyonából...meg persze azt is, hogy a nőnek ahhoz a vagyonhoz aztán semmi köze se volt. Mert ugye te mind a 10 párnak tökéletesen beleláttál az életébe.

Honnan is? Az ügyvéd mondta, vagy te gondolod? Első esetben minek pofázik mások ügyeiről? Titoktartás mond neki valamit?

Gondolom csak annyit mesélt neked, hogy 10-ből 9-szer nő kezdeményezte, a többit meg te pakoltad hozzá.

2020. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
72%

Ajánlom, hogy nézz be a válás témakörbe, ebből szemezgettem pár kérdést:


A férj 5 éve lakik a lakásban és nem akar osztozkodni, azt sem fizetné ki, ami a nő része:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Pasi nem akar osztozni, "minden az övé és kész":

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


A feleség különvagyonában ül a férj, de nem akarja visszaadni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Az egyik ismerősömmel ugyan ez van. Közösen vették, a nő kisebb aranyban járult az új lakáshoz. GYES alatt uralkodott rajta, mert nem volt bevétele, kb. mint a kutyával úgy beszélt. A nő eljött, de vagyonmegosztási pert neki kell indítania, ahhoz ügyvédi letétet összegyűjteni, hogy a részét visszakapja. Próbálta peren kívül is, még le is mondott volna egy részéről, de nem. Szóval értem én, hogy mindig azt látod meg, amit a nők követnek el, mert van olyan is, de nyisd már ki a szemed! Vannak szarházi férfiak is!

2020. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Tehát már csak pénzügyi, gazdasági szempontból érdemes házasodni? Az eddigi válaszok alapján ez jött le nekem.
2020. szept. 18. 18:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!