Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 10 éve vagyunk házasok, 2 kisgyerekünk van. A férjem a kapcsolatunk első 8 évében nem dolgozott, de már a végén annyira erőszakoskodtam hogy csak elment.

Itthon én mindenben ellátom, gondoskodom róla és a gyerekekről, neki nem kell főzni mosni takarítani, semmit sem.

Évekig hallgattam, hogy mennyire elkényeztetem, mennyire jó vagyok az ágyban, nagyon kevés férfi kapja meg azt egy nőtől, amit én nyújtok neki.

De most már több mint egy éve nincs szex és végre tegnap sikerült kiszednem belőle hogy mi baja. Kiderült hogy még mindig haragszik rám hogy elküldtem dolgozni, pedig az én fizetéseimből is jól kijöttünk. Azt mondja, hogy hajlandó helyreállítani a dolgokat, ha megengedem, hogy ne kelljen soha többet dolgoznia és itthon lehetne.

Ti mit mondanátok erre?


2020. aug. 27. 11:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Hacsaknem egy ágyból hülyéskedik férj és feleség!
2020. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy milyen a kapcsolatotok és igazából objektív választ csak úgy kapsz ha mindkét oldalt ismerjük. Ha tényleg igaz, hogy minden felelősséget rád hárított a férjed, akkor nem értem, hogy mi a kérdés, mert szerintem nem kérdés. A házasság nem rabszolgaság!
2020. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy elvalnek, össze se hazasodtam volna.
2020. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
74%
Hogy volt időd a háztartásra és a gyerekekre, ha két ember helyett dolgoztál? Szerintem ez képtelenség.
2020. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg igaz... Nehogy eltartsd! Ez olyan lesarkítva, mintha kB. a szexért fizetnél neki. Inkább mondd meg neki, ha nem tetszik, mehet ahova akár, fizessen a 2gyerek után, ti meg vígan el lesztek, eddig se segített semmit. Azt meg ne hidd el, hogy nem kellennél senkinek. Esetleg kicsit fel is turbózhatnád magad, új frizura, ruhák, edzőterem stb. Talán adna egy kis önbizalmat...
2020. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, ezzel összeházasodni nem kellett volna, pláne szülni neki. Most már így jártál. De ha eddig se sok vizet zavart anyagiak szempontjából, akkor inkább vágd ki, jobban jársz.
2020. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
8év jól bírtad...de egyáltalán ő mit csinál egész nap? Nyomogatja a telefonját,játszik,kávézgat?Ne haragudj de nagyon beteg elméjű a férjed és még azt mondja dolgozz te helyette...Nekem ilyen kollégám van a munkahelyen aki utál dolgozni úgy kellett belőle kikényszeríteni és azóta nem vagyunk túl jóban.Rosszkedvűen, undorral áll a munkához,de viháncolni,poénkodni tud szabályosan megutáltam ez a félév alatt,másoknak teher az ilyen.
2020. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!