Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 10 éve vagyunk házasok, 2 kisgyerekünk van. A férjem a kapcsolatunk első 8 évében nem dolgozott, de már a végén annyira erőszakoskodtam hogy csak elment.

Itthon én mindenben ellátom, gondoskodom róla és a gyerekekről, neki nem kell főzni mosni takarítani, semmit sem.

Évekig hallgattam, hogy mennyire elkényeztetem, mennyire jó vagyok az ágyban, nagyon kevés férfi kapja meg azt egy nőtől, amit én nyújtok neki.

De most már több mint egy éve nincs szex és végre tegnap sikerült kiszednem belőle hogy mi baja. Kiderült hogy még mindig haragszik rám hogy elküldtem dolgozni, pedig az én fizetéseimből is jól kijöttünk. Azt mondja, hogy hajlandó helyreállítani a dolgokat, ha megengedem, hogy ne kelljen soha többet dolgoznia és itthon lehetne.

Ti mit mondanátok erre?


2020. aug. 27. 11:45
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy ki hiszi el és ki nem. Nem érdekel, hogy szerinted kamu
2020. aug. 27. 12:08
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

25-ös tudod mit jelent a kontroller szakma?


Nem gyári munkát, és nem éjszakáznak tippem szerint, hanem nappali munkavégzés 8 órában.


Ha ilyen nagy a szád, és azt állítod hogy ismered a hölgyet, akkor nyilván szemtől szembe is így mernél beszélni igaz?


Amúgy mi a szakmája a férjednek kérdező? Mit dolgozik most?


Mert ha otthon minden házi munkát megcsinálna, akkor úgy még oké lenne, vagy mondjuk távmunkába dolgozna, vagy vállalkozna.

2020. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 evig megvoltal igy es neked is jo, akkor csináld. Ha nem, akkor meg ne tartsd el.
2020. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Ő bujdoklott előlem, amikor bementem az akkori céghez, aminél ketten melóztak.
2020. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
24%

A 26-os a 24-esnek szólt.


Rég volt. De volt. Szóval őkegyelme nem egy jellembajnok:D Ezért korrigáltam, hogy a valóság alapján adjatok tanácsot drága kérdezőnknek:D

2020. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
28%
27+ A bundásnéni se volt véletlen elírás:D értette:D
2020. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
27-es és honnan tudod ki a kérdező hiszen anonim nincs név?
2020. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a kérdés alapján a férjed egy óriás csecsemő!


Ha nincs benne vágy hogy dolgozzon, akkor ezt nevezik feleség hotelnak ezek szerint. Mivel mindent a hátsója alá adtál ha ez tényleg így van! Ezt már akkor az elején kellett volna tisztáznotok!

2020. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Bocsánat javítom én vagyok a 27-es, én nem tudom kicsoda a hölgy.


25-ösnek írtam a kérdést, hogy honnan tudja hogy ki ő, ha név sincs és látatlan az egész.

2020. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Amúgy 24-es honnan tudod mit akart írni az utánad következő?


25-ösként saját magadnak válaszoltál, mert gondolom a 24-es, 25-ös, 26-os ugyanaz a személy.


Utána meg egy hasadra ütsz választ adtál a még fel nem tett kérdésemre, ami nem is passzol a kérdésemhez. :D

2020. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!