Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 10 éve vagyunk házasok, 2 kisgyerekünk van. A férjem a kapcsolatunk első 8 évében nem dolgozott, de már a végén annyira erőszakoskodtam hogy csak elment.

Itthon én mindenben ellátom, gondoskodom róla és a gyerekekről, neki nem kell főzni mosni takarítani, semmit sem.

Évekig hallgattam, hogy mennyire elkényeztetem, mennyire jó vagyok az ágyban, nagyon kevés férfi kapja meg azt egy nőtől, amit én nyújtok neki.

De most már több mint egy éve nincs szex és végre tegnap sikerült kiszednem belőle hogy mi baja. Kiderült hogy még mindig haragszik rám hogy elküldtem dolgozni, pedig az én fizetéseimből is jól kijöttünk. Azt mondja, hogy hajlandó helyreállítani a dolgokat, ha megengedem, hogy ne kelljen soha többet dolgoznia és itthon lehetne.

Ti mit mondanátok erre?


2020. aug. 27. 11:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
30%
10 A nő dolgozott, saját vállalkozása volt.
2020. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
*Gyerekek, ha egy exszerető
2020. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
12-es! Neked mi bajod, hogy ekkora hülyeségeket írsz már ki tudja, hányadszorra? A kérdező se komplett, de te is beállhatnál a sorba.
2020. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kamu, de sokan bedőlnek.
2020. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%
12+ És a munkatárs nőci mögött már az akkori cégnél összesúgtak az emberek, ahol csak megjelent, mert a faszikra tapadt.Előszeretettel a házas faszikra.
2020. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%

15 Ó dehogy hülyeség, maga a valóság az exszeretőről. Maga a valóság.


Sokan elfelejtik, hogy ha egy kapun bemennek, akkor ugyan úgy kéne viselkedniük-mint kint.

2020. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére elég magas volt a CSED-em és a gyerekek előtt elég jól félre is tudtam tenni. Amikor a kisebb lányom fél éves volt, akkor kezdtem egy iskolában felnőtteket tanítani. 4500 ft az órabérem ki lehet számolni mennyi egy hónapban ha minden szombat, hétfő, szerda tanítok 8 órát.

Amikor egyéves volt a kisebb akkor mentem vissza nettó 400 000 ft a fizetésem, egy multinál vagyok vezető kontroller. Ha a kettőt összeadod kijön. Amikor még csak a tanítás és a GYED volt, nem volt természetesen ennyi, de mivel 0 hitelünk van + megtakarításaim a korábbi időszakokból, ezért nem volt gond

2020. aug. 27. 12:05
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

*De most már több mint egy éve nincs szex


Ez meg a szerető problémája, és nem a feleségé:D

2020. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Aki itt baromkodik és nem a kérdésre válaszol, az ne itt élje már ki magát. Aki kamu, az is tartsa meg a véleményét, nem az volt a kérdés, hogy kamu e a sztori vagy sem
2020. aug. 27. 12:06
 20/37 anonim ***** válasza:
60%
Á, hülyeség, kamu az egész!
2020. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!