Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 10 éve vagyunk házasok, 2 kisgyerekünk van. A férjem a kapcsolatunk első 8 évében nem dolgozott, de már a végén annyira erőszakoskodtam hogy csak elment.

Itthon én mindenben ellátom, gondoskodom róla és a gyerekekről, neki nem kell főzni mosni takarítani, semmit sem.

Évekig hallgattam, hogy mennyire elkényeztetem, mennyire jó vagyok az ágyban, nagyon kevés férfi kapja meg azt egy nőtől, amit én nyújtok neki.

De most már több mint egy éve nincs szex és végre tegnap sikerült kiszednem belőle hogy mi baja. Kiderült hogy még mindig haragszik rám hogy elküldtem dolgozni, pedig az én fizetéseimből is jól kijöttünk. Azt mondja, hogy hajlandó helyreállítani a dolgokat, ha megengedem, hogy ne kelljen soha többet dolgoznia és itthon lehetne.

Ti mit mondanátok erre?


2020. aug. 27. 11:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Kamu. Sok hülye nő van, de ennyire hülye szerintem nincs.
2020. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu :(
2020. aug. 27. 11:50
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Mennyit keresel?

A férjed valóban olyan jó pasi, hogy megérje eltartanod?


Példa.

Ha keresel havi 800-at, és így néz ki a pasi: [link] , na akkor tartsd otthon!

2020. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nokent olvasni is kínos volt.
2020. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Kb havi 700 - 800 ezret keresek.


Á nem, nem így néz ki......

2020. aug. 27. 11:55
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elválsz, vagy félredugsz, vagy beletörődsz.
2020. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%

Tehát a férjed elvárná, hogy dolgozz és otthon is te csinálj mindent, mialatt ő mit is csinálna? Pihengetne?

Remek társat választottál. Hozzá se mentem volna.

Még zsarol is, hogy ha nem te leszel az igásló, ő megpattan.


Így akarsz leélni egy egész életet? A gyerekeid is csicskának fognak nézni, teljesen jogosan.

2020. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

És amíg a gyerekek kicsik voltak, ki dolgozott? Honnan volt pénz?


Ugyan mivel keresel havi 700-800-at, hiszen elvileg időd sem nagyon lenne dolgozni, ha a világon mindent te csinálsz otthon és még a gyerekeket is neveled!

2020. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Igen utolsó pont ez a helyzet. Nem nem akarok. Csak elhitette velem hogy 32 évesen két gyerek után én már nem kellenék senkinek.

Mondjuk most már úgy gondolom, egyedül is könnyebb lenne az életem, mégha ez igaz is amit mond

2020. aug. 27. 11:59
 10/37 anonim ***** válasza:
13%

Akkor hadd tudja meg a valóságot a nagyérdemű. Te akartad.


Gyerekek, ha egy nő nem kell egy faszinak, és folyton koslat utána, úgy hogy a munkahelyén a nőcit már lassan egy egész cég szerelőgárdája megrántotta, akkor szerintetek, kell az a nőci a faszinak? vagy nem?:)

2020. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!