Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha anyuka létemre csak 200nett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyuka létemre csak 200nettót keresek, akkor tényleg ne akarjak beleszolni a család életébe, hogy hol lakjunk, berendezés, mikor hova megyünk stb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 20:58
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
37%

Azért ez nagyban függ az adott helyzettől. A párod egy igazi tuskó barom aki szarba se vesz ez egyértelmű.

Viszont ezt a "nem szeretek itt élni" dolgot én kicsit hisztinek gondolom. Ha már nagy egyenlőség akkor miért a párod adja fel a helyet amit nagyon szeret, és miért az legyen amit te akarsz? Illetve én mondjuk nem cuccolnám el a gyerekeimet egy tök ismeretlen új helyre, pláne ha mondjuk iskolát kellene váltaniuk. Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy valaki ennyire ne találja meg a helyét egy adott helyen. Én is laktam sok olyan helyen amit nem szerettem de bármelyikbe belenyugodtam volna, aki kicsit odateszi magát az várhol otthont teremt.

Szóval attól függetlenül, hogy igen csak ki kéne bszni a párodat szerintem neked sincs igazad. Nem látom, hogy gondolnál mondjuk a gyerekekre akik megszokták az adott helyet.

2020. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

#41

Lehet h én ittam túl sok pálinkát, de nem látok olyat h a kérdező költözne.

Csak a fő kérdésben a sok között pl ez is ott van. De pont nem erre futott ki a kérdés, te meg úgy beszélsz mintha kifejezetten ezt tárgyalná :D

2020. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

#42 A kérdező egyik válaszában van a megoldás. :)

Én erre reagáltam mert ez szerintem kicsit sem korrekt hozzáállás a részéről.

"Nem a havi beosztásrol van annyira szo, hanem inkább nem szeretek ott lakni, ahol lakunk...erre vettünk ugyanitt egy nagyobb lakást...ennyiböl mehettünk volna máshova is, de nem, mert ö szereti a környéket én meg csoro vagyok, akkor ne legyenek kivánságaim"

2020. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
89%

Köszi, tényleg! :)


Bocsánat, sok kérdést olvasgatok egyszerre, elhibáztam :)


Hát én meg tudom mondjuk a költözést pont érteni, én miattam is költözött a férjem, hogy jobb munkám és jobb életem legyen.

Akkor épp többet keresett, de nem maradtunk volna együtt ha elkezdi verni a mellét h több a fizuja, majd ő mondja meg hol lakjunk.

Mondjuk az ilyennek vannak előjelei azért, nem jutott volna sokáig alapból sem a kapcsolatunk.


Mi együtt döntöttünk, megbeszélve.

2020. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
23%

#44


De neki ettől nem lett rosszabb, nem? Végül is akkor éri csak meg, ha mindenki jól jár.

2020. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
91%

III. Edricus

Takarodj már a nőgyülölő szövegeddel a pixába, mert kibaxott unalmas. Csinálj valami incel blogot, ahol kiélheted magad.

2020. ápr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
23%

#46


Ez komoly? Ebben mi volt az? Mindenhol kiírtam szinte, hogy mindkét felállásban értendő, így nem érzem jogosnak a kritikádat. Én a pénzügyi eltérésekre kívánom fektetni a hangsúlyt, nem a nembeli eltérésekre.

2020. ápr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de úgy tudom, hogy Mo.-n nincs kasztrendszer, meg hasonló, így nem értem, hogy miért ne lehetne egy anyukának (aki csak 200 nettót keres) beleszólni dolgokba...
2020. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Nem szeretek itt élni az olyan hely, ami nem teszik nekem...társasház...belváros, főútközeli,, kutya...szanaszét, cigicsikkek, lépcsöház rendbetételére szándék sincs a társasháztol,pedig van az a jellegzetes régi lépcsöházi kosz szag, hangos (mondjuk a korlátozás mellett picit csökkent, de dübörög a villamos) ,suli messze, sok a hátrányos helyzetü, lassan haladnak az osztályok).
2020. ápr. 17. 08:19
 50/53 anonim ***** válasza:
Akkor mar ez is boven eleg ok lenne nalam a valasra, hogy leszarja, milyen suliba jar a gyereke. En fognam magamat a gyerekkel a helyedben es elkoltoznek valami normalis helyre. Nyilvan nem konnyu 200-bol megelni, de ha keresel, kifogsz valamit, most viszonyag normalisabb aron is lehet alberletet talalni, amig meg vissza nem tornasszak az arakat magasabbra, addig legyel azon, hogy novekedjen a beveteled, pl nyelvtanulas, egy otvenessel jobban fizeto helyet siman talalsz.
2020. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!