Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha anyuka létemre csak 200nett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyuka létemre csak 200nettót keresek, akkor tényleg ne akarjak beleszolni a család életébe, hogy hol lakjunk, berendezés, mikor hova megyünk stb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 20:58
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
4%

#30


Egyetlen ilyet ismerek, igaz ő az anyján fog élősködni amíg az meg nem hal. Utána majd keres másik rokont akit le lehet húzni + az államot magát. Igaz neki nincs férje vagy barátja, csak cicái. Sok cicája. Amiknek etetését nyilván nem ő fizeti, mert a "segíjke" nincs annyi.

2020. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a hozzászólásokat.

Egy kapcsolatban a felek egyenlőek. Ha a pénzre hivatkozva valaki hatalmat akar érvényesíteni egy kapcsolatban, az diszfunkcionális.

Ha valakit alárendelnek a keresetre hivatkozva, az nem normális.

2020. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
5%

#32


És a fordítottja normális? Értem én, hogy így nem - ez egyértelmű, de fordítva sem jobb ez, hogy "na, akkor mivel ő keres eleget, nekem nem kell dolgozni, ha-ha, mégis olyan életszínvonalon élhetek amit sosem tudnék magamnak megteremteni, milyen jó biznisz ez".


És ez az üzenete ennek. Tehát ez így sehogy nem működik, vagy így, vagy úgy, de nem fair. Vagy a gazdagabb fél hatalmaskodik, ami nem jó, vagy a szegényebb vált "használjuk ki a másikat" módba ami szintén nem tisztességes. Ez se így, se úgy nem tekinthető egyenlőségnek. Teljesen mindegy melyik fél a gazdag vagy a szegény, ez mindig rosszul működik, kivéve ha ilyen milliárdos a kereső fél és "ki nem szarja le azt a pármilliót ami elmegy, há' le se hajolok annyiért".


A kereseti különbség nem áthidalható, legalábbis tisztességes úton nem.

2020. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
92%

#33

nem tudom miről beszélsz, teljesen mellémentél a témában, már korábbi hozzászólásodban is.


Itt adott egy Házaspár. Közös vagyonnal, nem beszéltünk semmilyen gazdag-szegény dolgoról...


Az anyuka a ranglétrán nem jutott tovább, mert gyereket nevel, apuka nyugodtan építhette a karrierjét, így most többet keres.

Kedves apuka most jogokat akar a pénzre hivatkozva.


Ez a sztori, nem az h ki gazdag és ki nem.

2020. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%

#34


De én olyan szituációról beszélek, amikor így van, és nem Kérdezőjéről, náluk más a helyzet. És nem "ment mellé", mivel általánosságában kérdeztem, ha magadra veszed, az a te bajod.

2020. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%

#35


Na jó, a vége egy kicsit durva volt.


De amúgy simán csak nem jó ez így sehogy, a pénz mindent elront. Azonos fizetést kellene adni mindenhol, ami ugyan kommunista dolog, de eltűnnének az egyenlőtlenségek, amik tönkreteszik a világot.

2020. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam h mellémentél mert nem erről beszélünk :)

Miért írsz bármilyen másik helyzetet, ami nem a kérdezőre vonatkozik?

Indíts egy új kérdést és ott megbeszélhetjük, de itt nincs helye ilyen diskurzusnak.

:)

2020. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Nem vettem amúgy magamra, mi ugyanannyit keresünk :)
2020. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
4%

#37


Mert ha én kérdést írnék ki, akkor az nem szólna másról, csak személyeskednének a válaszolók meg kifejtenék, hogy mennyire gyűlölnek engem. Ahhoz pedig jelenleg nincs erőm.

2020. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
18%

#38


Jó nektek, az ideális lehetőségben éltek. Ami ritkán adatik meg. Egyedül nagyszüleimnél volt ilyen, mert ugyanott dolgoztak ugyanolyan pozícióban és ott nem volt nemi megítélés sem, azonos bért kapott mindenki. Na ők jól csinálták! Nem is volt vita sosem a pénzen.


Így kellene mindenhol, azonos fizetéseket adni, nem ilyen szinten különbségeket erőltetni a világra, ráadásul csak 1-1 képességet értékelve anyagilag, míg más tehetségek "nem számítanak" anyagilag. Vagy onnan indítani, hogy a legszarabb munkából is normálisan lehessen élni és a többiek onnantól felfelé és nem úgy, hogy a legszarabbakba belehalni lehet, a közepesekkel épphogy megélni és csak onnantól felfelé van normális jólét.


De ez se ide tartozik, csak fájdalmas ez a rendszer így. Szerintem nagyon szomorú.

2020. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!