Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha anyuka létemre csak 200nett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyuka létemre csak 200nettót keresek, akkor tényleg ne akarjak beleszolni a család életébe, hogy hol lakjunk, berendezés, mikor hova megyünk stb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 20:58
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
79%

Én elválnék. Ritka tuskó egy férjed van. Pont olyan mint az apám. Szét is ment a család.


10 év múlva a frusztráltságod miatt el fogsz válni, és keresni fogsz olyat aki jobban tisztel.


3as voltam.

2020. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
95%
Ha semmit nem ér a 200 nettód, szerintem tartsd magadnál a 200 nettód.
2020. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
75%

200 nettó?

Én vezető beosztásban vagyok közszférában és nem éri el a 200 nettót a havi fizetésem. Komolyan ennyire sokan többet keresnek 200 nettónál?

2020. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
94%

Azokhoz mit szólsz, akik szépítgetik a házat, vehetnek maguknak ruhát, beleszólhatnak dolgokba, és 0 forintot keresnek gyérekkel vagy anélkül?

Sose kéne ilyen pasi, aki egy családban ezt csinálja, aki ilyen önző velem, akire nem számíthatok. Hogy felezzük a pelenka árát is? Annyira sóher legyen...

2020. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Utolso beiro, közalkalmazotti bértábla v h lehet ez? ;(
2020. ápr. 16. 21:18
 16/53 A kérdező kommentje:
Nem a havi beosztásrol van annyira szo, hanem inkább nem szeretek ott lakni, ahol lakunk...erre vettünk ugyanitt egy nagyobb lakást...ennyiböl mehettünk volna máshova is, de nem, mert ö szereti a környéket én meg csoro vagyok, akkor ne legyenek kivánságaim
2020. ápr. 16. 21:21
 17/53 anonim ***** válasza:
90%

Keress többet. De hááát...ehet ugye az kell, hogy apuka legyen most otthon a gyerekekkel, ő tanuljon velük, ő ápolja őket, és te meg kevesebbet leszel otthon.

Aztán megnézném, hogy állna a férjed szája egy hónap után. Nem véletlenül keres általában kevesebbet egy családanya, mint az apa.

2020. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
91%
Hat en nem vagyok a kozos kassza hive, ettol fuggetlenul minden szirszart siman megveszunk kozosen, sajat nagyobb kiadasokat megbeszelunk, vagy adunk egymasnak penzt, ha a masiknak nincs epp eleg (nem kolcson, szoval elmeletben siman kozos kasszan vagyunk, csak gyakorlatilag ket szamlan van a penzunk), es total leszarjuk, kinek mennyi a nettoja. Nekem pl jelenleg nulla ft bevetelem van, ami meg van a szamlamon abbol egy gepet veszunk meg a munkamhoz nemsokara, de attol meg a dontesi jogom ugyanugy megmaradt. Nemsokara koltozunk mi is, parom egyszer nem emlitette, hogy na most majd o dirigal. Ilyen tuskoval, mint a te parod, atgondolnam, hogy biztos egyutt akarok-e maradni...
2020. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
76%

18-as. Amit leírsz elég korrekt. Az is tud működni.


Kicsit örülök hogy a kommüntelők 95%-nak helyén van a "szíve, esze"...

2020. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
8%

"Azokhoz mit szólsz, akik szépítgetik a házat, vehetnek maguknak ruhát, beleszólhatnak dolgokba, és 0 forintot keresnek gyérekkel vagy anélkül?"


Gyerekkel ez a háztartásbeli definíciója, anélkül pedig a kitartott nőé. Mindkettő létező jelenség, elsőt megvetik, mondván elmaradott, a másodikat szintén, mert a prostitúcióhoz hasonlatos, ami szintén "nem menő".

2020. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!