Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha anyuka létemre csak 200nett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyuka létemre csak 200nettót keresek, akkor tényleg ne akarjak beleszolni a család életébe, hogy hol lakjunk, berendezés, mikor hova megyünk stb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 20:58
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
91%

Én még tényleg annyit javasolnék, hogy ülj le a férjeddel, és beszéld át vele ezt még egyszer.


Lehet megmondanám neki, hogy oké, kiszámlázom neked a gyereknevelést, a főzést, a sz@ros gatyád mosását, meg a takarítást és máris egálban vagytok...

2020. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
6%

#21


És ha nincs gyerek, és a figura rendesen csinálja a házimunka felét, ahogy azt kell?


Bár a kérdés alapján kizárt, de mi van akkor, ha...?

2020. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
16%

Ez általában a nő dolga, hogy rendezi a családi fészket. A pasikat ez amúgy sem érdekli.

Normális helyeken ez teljesen magától értetődő, nem is értem hogy jön ide az hogy mennyit keresel. Magatoknak csinálod többnyire a férjed pénzéből aki megbízik benned és intézed ezeket a dolgokat.

2020. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
82%

#22 Lehet szar a felfogásom. De ha valakivel "párba állok" netán még olyan "hülyék" is leszünk hogy összeköltözünk. Akkor is úgy gondolnám, hogy nem csak magamért, hanem érte is dolgozom. Azon lennék, hogy közösen boldogak legyünk. Legalábbis így csináltam még volt párom.


Volt olyan, hogy nagyobb költséget fizettünk ki kisállat műtétre, de hát na, ez ilyen, őt az boldogította. Engem meg az hogy síléceket vettem...


Ha ez nem tud működni, baj van.

2020. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
9%

#24


Ez csak akkor valósulhat meg, ha azonos fizetésük van, azonos mértékű házimunkát végeznek és azonos mértékűek a kiadásaik is, minden más esetben egyenlőtlenség van. Amivel általában nem foglalkoznak, de attól még az. Most úgyis jön a kötelező lenullázás, mert hát "micsoda dolog ez", de attól még sajnos igaz.


Esetleg még akkor működhet, ha mindkét fél nagyon gazdag v vagy csak az egyik aki ilyen "nagyvonalúság királya" aki mindig mindenkit meghív meg és még így is a "nem számít a pénz" elv dominál, de a szegénységben sajnos eléggé számít, ha be kell osztani.



Engem zavarna a nagy eltérés bármelyik irányba. Ha ő a gazdag, én a szegény, akkor parazitának érezném magam, fordítva pedig baleknak akit kihasználnak.



Minden baj okozója a pénz. Bár ne is létezne. Tönkreteszi a világot.

2020. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk jelenleg én keresek már többet, de úgy gondolom, nem a fizetésem dönti el, hogy egy kapcsolatban mennyit ér a szavam. A páromra társamként tekintek és közösen hozunk döntéseket. Ha nem tetszik az ő akarata, inkább meggyőzöm vagy kompromisszumot keresek, de olyan nincs, hogy kifizetem az igazamat úgymond. Ez nem normális. Ő a társam és akkor is az lesz, ha mással járul hozzá a kapcsolathoz, nem pénzzel.
2020. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

#25 Elfogadom a véleményed, mert valószínűleg te teszel azért hogy azonos "feltételek" legyenek.


Egyáltalán nem vagyok gazdag. Picit szerencsém van a fizetéssel. Nehéz lenne már olyan lányt találni aki hasonló szinten van. - Vannak olyanok, csak le sem köpnek -


Az előző barátnőmtől 8x többet kerestem. (neki volt nagyon gyenge fizetése) :(

2020. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

Es akkor mi van ha egyenlotlenseg van valamiben, ki a banat foglalkozik vele, vagy valaki mericskeli, hogy percre es osszegre pontosan ugyanannyi idot tolt-e hazimunkaval, a kiadasok aranyosak-e vagy mi?

Marmint nyilvan vannak ilyen elmehaborodottak, akik csak azert vannak kapcsolatban, hogy elmondhassak, hogy van valaki.

De a szemelyes tapasztalatom az, hogy a normalis kapcsolatban elok szarnak ra, ki mennyit keres, az otthoni dolgokat meg letudjak egyutt, hogy hamar kesz legyen. Senkit nem ismerek, aki ugy elne otthon, hogy mivel o huszmillio forintot keres egy nap, ezert ove a dontes meg o pihenhet egesz nap, a masik meg hagy gurizzen es lehetoleg kussoljon kozben.

2020. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
0%

#28


Oké, de szerinted az tisztességes dolog? Mármint úgy értem, ha valaki nem csinál semmit, de tényleg semmit, se munka, se háztartásvezetés, de a másik által szerzett pénzt viszont "követeli" magának? Ez így azt az üzenetet hordozza magában, hogy a legjobb a világon, ha valaki kitartott férj vagy feleség, és csak a hülyék dolgoznak, ha egyszer nem muszáj. Ez az üzenet nem valami helyes.


Meg lehet kövezni, de egyszerűen nem tudom ezt tisztességesnek tartani, még úgy sem, hogy alapból mindig én leszek a szegényebb, de nem is tudnék együtt élni olyannal aki gazdagabb, mert úgy érezném, hogy kihasználom, amivel nem tudnék együtt élni. Egyszerűen nem lenne tisztességes viselkedés.

2020. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Van olyan, aki semmit sem csinál?
2020. ápr. 16. 22:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!