Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnal, ha a férjed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnal, ha a férjed a munkatarsnojet fényképezgetne?

Figyelt kérdés
Például mini szoknyában van és ő le fotozna a lábait?
2019. nov. 25. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
57%

A herének lefordítom azt, amit az egyik kérdező próbál neki magyarázni.

NEM az a baj, ha egy férfi az utcán megnéz egy szép nőt. Az SEM BAJ, ha az interneten, újságban, tévében megnéz egy szép nőt. AZ PEDIG BAJ, ha idegen nőket fotózgat mert ez túlmutat a normális, egészséges érdeklődésen. Ebben az esetben nem arról van szó, hogy nézeget EGY nőt, hanem nézegeti AZT a nőt. Fotót arról készít az ember akiről célirányosan érdeklődik. Nem véletlenül tilos csak úgy másokat lefényképezni.

Amúgy te mit szolnál ha pl egy homár fotózgatná a lábad? Ilyen lazán vennéd azt is, ugye? Hiszen szerinted tök normális vadidegeneket fotózgatni és otthon arra csapkodni

?!

2019. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
35%

Ha én felvennék egy izompólót, jól esne, ha a nő munkatársam lefényképezne.

Vagy ez is undorító gusztustalan dolog?

2019. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
65%

32%-os, ha kolléganőd férjezett akkor igen, gáz.

Ha szingli, akkor nem gáz.

2019. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
28%

Hol a kérdező!?!? Mi újság van?

Vagy már nyomjátok a békülő kamatyot? (Persze csak a kollegina után😀)

2019. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
43%

51: Pinuska, először az volt a baj, hogy más nőket néz, utána az, hogy engedély nélkül fotóz, most pedig hogy egy bizonyos személyt fényképez. (Ez egyébként nem biztos :)

Az "otthoni csapkodás" is csak túlfűtött fantáziád szüleménye, tudod: rossz az aki rosszra gondol..


"Amúgy te mit szolnál ha pl egy homár fotózgatná a lábad?"


Homár, hát persze, feltétlenül. Véletlenül sem egy női munkatársam, nem. Homárnak kell lennie.. :)

Nők nyugodtan fényképezhetik a lábaimat, sőt, azt se bánom ha otthon e képeket nézegetve lovagolják meg a kispárnát. Abszolút nem érdekel.

2019. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
Azóta sem beszélünk egymással. Vérig van sértődve. Szerinte ez rendben van. Ő nem tett semmi rosszat.
2019. nov. 26. 07:56
 57/63 anonim ***** válasza:
62%
Elég furcsa nekem se tetszene. Nem bánom ha a párom megnéz más nőket, szépnek találja stb. Az viszont igen ha egy bizonyos kolleganőt fotózgatna. Először is kisse beteges, ha a nő nem is tud róla. Ha meg tud akkor valószínű alakul/na/ valami kettejük közt. Mi másért hagyná, a masik meg miért fotozná? Ahogy rlőttem is írták
2019. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
32%
Arra rákérdeztél, amit írtam? Vagy te is csak addig jutottál, hogy privátot nem olvasol, mert csak meg akarnak ...ni? :D
2019. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
38%

Vérig van sértődve? :D

Én lecarnám a sértettségét.

Szerintem kezdj el neki szexi férfi lábakat mutogatni.A neten találsz párat.Mutogatás közben tedd hozzá, hogy neked mér nincs ilyen lábad?Na asszem ezzel végleg bevinnéd neki a balegyenest.

Viccen kívül, bszám ki az ajtón, aztán fényképezgesse nyugodtan minden jött-ment nőnek a lábát.Remélhetőleg főznek, mosnak majd rá.Ha ennyire nem bír a farkával, akkor maradjon meg magának.

2019. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
13%
Csak a kollegína cipőjét akarta lefotózni, hogy egy olyannal lepjen meg téged. Persze hogy ideges, most vehet másik ajándékot. Vagy csak egy prezentációhoz kellett egy női láb. Vagy csak véletlenül benyomódott a fényképező mikor leejtette a telefonját. Vagy csak rájött, hogy honnan jön az a rohadt büdös az irodában, és lefotózta a többieknek, hogy a csaj szellőzteti az izzadt lábát. Hát annyi mindent lehet mondani...
2019. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!