Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnal, ha a férjed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnal, ha a férjed a munkatarsnojet fényképezgetne?

Figyelt kérdés
Például mini szoknyában van és ő le fotozna a lábait?
2019. nov. 25. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
34%
Én lennék annyira GE.i,hogy elküldeném a fotót a kolléganőnek. Talán helyre raknák a beteg agyát.
2019. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
31%

Pfffff perverz egy alak, és még finom voltam!

A neten millió kép/videó van, szebbnél-szebb nőkről! Miért pont a kolléganője lábára veri a lompost? Gondolom, nem véletlen, hiszen van/lesz köztük valami!

Amúgy a helyedben már végignéztem volna a böngésző előzményeit! Ott vannak csak ínyencségek! Talán még a rosszlányok.hu-t is látogatja, főleg, ha te nem elégíted ki lábbal ezt a beteget!

Gyerek miatt nem maradnék vele! Hazudozik össze-vissza, térj már észhez, hülyének néz! Jó reggelt!

10 másik, különb pasit kaphatnál minden újadra!

De persze te tudod, egyes a nők szeretnek szenvedni. De inkább 12 év után kapj észbe, mint pl 22 év után!

2019. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
74%
En kiakadnek nagyon. Megnezi, ok, nem tetszene az sem, de lefotozni??? Total beteg.
2019. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
34%

“meg tudná úgy is csalni, hogy észre sem veszem.”


Na az biztos! Mivel meg is tette már! TAPASZTALATBÓL mondta!


Ébresztő anyukám!!!!

2019. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
24%

30: "és a neten is megnézhet csinos nőket"


És szerinted mi a különbség? Ugyanis mind a két esetben ugyanaz a történik: az illető megnéz egy szép női lábról készült fényképet. Hát ez aztán tényleg borzasztó...

2019. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim válasza:
33%
Végre nem kéne titkolnom, hogy már évek óta viszonyom van a főnökével.
2019. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
54%

Nem bírnék ilyen férfi mellett lenni.

Meg lehet beszélni dolgokat, ki lehet egyezni. Kompromisszumot kötni, hogy amíg a gyerekek ki nem repülnek... de mivel én magam már nem tudnék felnézni rá, ezért egy idő után feladnám az önáltatást és beadnám a válópert.

2019. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
41%
Örünék neki, hogy jól érzi magát a munkahelyen, barátkozik 🙂
2019. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
41%
Ja hát igen..így szoktak kezdődni a megcsalások! Nyilván tetszik neki a nő, szépnek,vonzónak tartja! Engem zavarna,ha más nőt szebbnek, vonzóbbnak tart a férjem mint engem. Az meg hogy le is fényképezi,bizonyíték hogy oda van a nőért,nagyon tetszik neki.
2019. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Megmutattam a kérdést. Kiakadt teljesen és itthagyott. Az mondta egyszer talán haza jön.
2019. nov. 25. 17:04
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!