Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnal, ha a férjed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnal, ha a férjed a munkatarsnojet fényképezgetne?

Figyelt kérdés
Például mini szoknyában van és ő le fotozna a lábait?
2019. nov. 25. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
72%
Megkérdezném a férjemtõl,hogy normális vagy?!
2019. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon gáz. Nem az, hogy mást megnéz, és tetszik neki más. Nyilván senki sem van. Az még nem jelent semmit, ha valaki megnéz egy másik jól kinéző embert.

De ha fotózgatja, akkor nyilván van más szándéka is. Meg nekem totál gyerekes/beteges, ha valaki másokat fotóz ilyen célzattal, hogy majd utólag nézegesse és élvezkedjen rá. Kissé perverz. Még attól is, aki nem házas.

2019. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
12 éve.
2019. nov. 25. 11:40
 14/63 anonim ***** válasza:
17%
Első körben azért leülnék beszélgetni vele a helyedben, hogy nincs-e lábfétise... :) Mert ha csak lábakat fotózgat, akkor gondolom ez van mögötte.
2019. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a válaszokat tekintve, van aki szerint rendben van, van aki szerint nem oké, és egyesek szerint az én hibám.

Nem jutottam dűlőre.

Amúgy van két gyerekünk, nem híztam el szülés után, 156 cm 43 kg vagyok.

2019. nov. 25. 11:53
 16/63 anonim ***** válasza:
68%

Annyira bírom, aki azzal jön, hogy mit turkálsz a telefonjába. Ne vicceljünk már, hogy ez 12 év házasságba nem fér bele. Barmikor nézheti a férjem a telefonom, soha nem kell engedélyt kérni rá, körbe is nevetném.

Kérdező:nem esne jól, sőt. Valószínüleg első körben agyvérzést kapnék és elásnám a kertben. DE 12 év hosszú idő. Gondolom nagyon sok mindent megéltetek együtt. Elgondolkoznék azon, hogy hol hibáztam, hibáztunk, helyre lehet e rakni. Egy kapcsolat nem azért jó, mert semmit nem teszünk érte. Sztem kő kemény odafigyelés, a masikert tenni akarás, hogy minden jól működjön még ennyi idő után is. Próbáljátok helyre hozni ezt az egészet.

2019. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
62%

"Összecsomagolnám a holmiját."


Na, én aztán biztos nem!


Csomagoljon magának a tetű!

2019. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozza le a válaszokat.

Az a baj, hogy mindenkivel egyet értek.

Azt mondja szeret, de bennem valami meg tört.

Nem tudok ezen túl jutni. Próbál kedveskedni, de valami fáj belül. Ő nem érti meg mi a probléma.

2019. nov. 25. 12:19
 19/63 A kérdező kommentje:

Most ezek után lehet meg is csalt. Kétségek gyötörnek.

Azt mondta nem lenne velem, ha nem szeretne. És hogy ő fair gyerek, viszont azt is hozzá tette, meg tudná úgy is csalni, hogy észre sem veszem.

Ezek után, hogy bízzak meg benne?

2019. nov. 25. 12:23
 20/63 anonim ***** válasza:
74%
Hogy ne tört volna. Teljesen jogosan érzed ezt a csalódottságot.Azért idő kell, hogy ezt feltudd dolgozni. Az meg gáz, hogy nem érti a problémád. Kérdezd meg tőle fordított helyzetben mennyire lenne boldog ebben a helyzetben
2019. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!