Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, szex?

Figyelt kérdés

Érdekelne 1-2 valódi ok, hogy házasság, de legfőbb képpen a gyerek szülés után, miért marad el a szex, és miért marad már úgy az egész. Ez egy névtelen fórum, itt ki lehet írni magából bárkinek.


A nem segít semmiben, elhanyagol, nem játszik a gyerekkel blablabla nem válasz, ez már lerágott csont. Olyan ember válasza érdekel, ahol minden rendben van, csak szex nincs.

Miért?



2019. okt. 31. 17:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig fennall az a kerdes, hogy miert vetted el, ha mar a legelejen ilyen volt a feleseged? Azt hitted, valtozni fog? Vagy csak most kezdett el zavarni, a kapcsolat elejen nem?
2019. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Hosszú, a legtöbb ember úgysem értené meg. A másik, hogy én sem egy átlagos gondolkodású és érzésű ember vagyok. Irigylem azokat, akik pofon egyszerűen tudnak bármiből kilépni vagy változtatni. Én elemző tudatossággal élek, egy döntésem előtt a létező összes szóba jöhető dolgot számításba veszek. Aztán megfigyelem a körülményeket, majd az esélyeimet a jövőre nézve. Ebben benne van a saját elképzelésem, a saját igényeim. Végül is arra jutok mindig, hogy teljesen felesleges szétrobbantani a jelenlegi életem. Igazából a 40-es női felhozatal számomra nem vonzó, külsőleg abszolút nem, belsőleg meg már nem igazán bízok egy kapcsolat kialakulásába. Minimum 15 nővel ismerkedtem meg az elmúlt 5 év alatt, de azt tartom, még így is jobb az életem.


Nézd meg a "Fehér hó" című, az HBO-n futó sorozatot. Van benne egy CIA-s szakállas ügynök. A tökéletes hasonmásom jellemre, természetre.


Ennek az egésznek az lesz a vége, hogy keresek egy szeretőt, aki ugyanabban a cipőben jár mint én. Amit felépítettem, sosem fogom a tűzre dobni, a lányomat meg sosem fogom elhagyni, mert még gyerek, és szüksége van rám. Aki érti érti, aki meg nem az nem.

2019. nov. 2. 11:16
 43/49 anonim ***** válasza:
32%
Na, már kezd egészséges lenni a gondolkozásod, talán annyira nem vagy gyík. De a szerető kivitelezést, hogy gondolod? Itt főleg arra értem, h minimálisan vmi érzelmeknek kell, h legyenek, plusz vonzalom is. Vagy szerinted lehet érzések nélkül csak dugópajtást találni, mint egy gép, csak szexel veled. Akkor megint ott vagy, mint a feleségeddel...
2019. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Tovàbbra is az a kérdés, minek a hisztid, ha mindennel tisztàban voltàl és ennek ellenére elvetted ezt a nőt. Egyedül te àstad meg ezt a fostenger " kapcsolatot" magadnak amibe eltemetted magadat.

- panaszkodsz hogy nem működik a szex, de közben tudatosan vàlasztottad ezt az életet

- vàlni nem akarsz

- új pàrt talàlni meg lusta vagy. A" felhozatal" duma csak kifogàs. Nem teszel semmit azért, hogy jobb legyen az életed.


Ezzel így teljesen felesleges a kérdésed, semmilyen megoldàsra nem vagy nyitott, csak sirànkozol, de nem cselekszel.


Valahol màr meg is értem a feleséged, miért nem akar szexet. Én se vonzódnék egy ilyen emberhez. Még mindig..nincs olyan, hogy minden rendben, csak szex nincs. Ott semmi sincs rendben.

2019. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti kérdésre válaszolva, általában akkor nincs szexhez kedve egy nőnek, ha napközben nem kap elég gyengédséget. Tehát nem este 8kor kell a több órás programozott előjáték, inkább reggel a puszi, ölelés, mosogatás közben fenékbe csípés, tévézés közben a hátmasszázs, és persze néhány bók vagy egy alkalommentes csak gondoltam rád hívás az ebédszünetben vagy egy plusz másik a boltból. És naaaagyon sok beszélgetés, amikor te is elmondod a napod, érzéseit bármiről. Szóval a nők azt szeretik tudni az erogén zóna agyukkal, hogy először a lelkük is fontos, másodszor hogy a testūk is tetszik, ugyanakkor az izgalomhoz kell egy kis bizonytalanság a kötelező este 8 helyett. Mondjuk ha egész nap itt-ott simogatod, aztán otthagyod, nem vársz érte semmit. Máskor meg pont kezdeményezz egy váratlan helyzetben, pl. autóban. Legyél kicsit titokzatosabb CIA ügynök :) és vidd el néha randizni, meg havi egyszer passzoljátok pár hétvégére a gyereket - és még akkor se várd el. Ha viszont úgy érzed, a szex csak egy post it lett nála, hogy kipipáljátok a te igényeid, nyugodtan beszéld meg vele, hogy ez bántó neked. Ha meg elengedni nem tudja magát, akkor előtte jó sok lelkizés, esetleg egy pohár bor vacsihoz, és csak fokozatosan, ne legyen továbbra sem semmi kötelező teljesítmény, az orgazmus se.
2019. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
45-ös. Nem érted a valóságot. Nem igényli, ez lenne a lényeg. Alkoholt nem iszik. Nem igényli a közelséget, csak azt a minimálisat. Részemről kifújtak a lehetőségek. Ne átlagos nőre gondolj. Ő sem tartja magát nőnek, saját bevallása szerint is hiányzik belőle sokminden. Ő nem simogat, ő nem cicázik, viszont ő sem igényli. Még egy filmben is zavarja a szex. Én értem hogy egy átlagos nő mit kíván, de nálunk szó sincs az ilyenekről. Neki bőven elég az, hogy tiszta a lakás, és minden egyéb normálisan működik. Szexuális igénye az nulla.
2019. nov. 4. 13:40
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy "házasság, de legfőbb képpen a gyerek szülés után, miért marad el a szex". Szóval azért valahonnan csak lejjebb került a libidója. És ez leginkább akkor szokott lenni a nőknél, ha vagy fáradtak vagy ha érzelmileg elhanyagolják őket és csak számon kérik a kötelességet/teljesítményt. Ha meg mindig ilyen volt, akkor mi a kérdés?
2019. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
57%
Félelmetesen hasonlítok a feleségedre. Azt hittem csak én vagyok ilyen...
2019. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Nahát, èn 32 èvesen vagyok ilyen. Megundorodtam már a férfiaktól. Nincs egyébként férjem se gyerekem.
2021. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!