Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, szex?

Figyelt kérdés

Érdekelne 1-2 valódi ok, hogy házasság, de legfőbb képpen a gyerek szülés után, miért marad el a szex, és miért marad már úgy az egész. Ez egy névtelen fórum, itt ki lehet írni magából bárkinek.


A nem segít semmiben, elhanyagol, nem játszik a gyerekkel blablabla nem válasz, ez már lerágott csont. Olyan ember válasza érdekel, ahol minden rendben van, csak szex nincs.

Miért?



2019. okt. 31. 17:59
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Nála rendben van, nálam nincs. Őt nem érdekli a szex. Ennyi. Nekem meg csak a szex hiányzik, mint a férfitársaim többségének. Ezért nem fogok felborítani egy komplett, jól megalapozott életet. A gyerekemet sem fogom elhagyni sosem. Ha így marad minden, még mindig kisebbet szopok, mintha elválnék. Igazából a 40-es nők között már nagyon kevés a számomra vonzó nő. Értem itt a külsőt és a belsőt. A harmadik meg az, hogy igazából én nem hiszek egy elvált nőnek. Rengeteg az anyagi függő, aki alapvetően egy pénzügyi és lakhatási biztosítékot jelentő férfit akar. Minden korszaknak megvan a szépsége. A szerelem, a pártalálás, az a 20-as, 30-as évek feladata. A mai idióta maszlag duma meg nem érdekel. Voltam szerelmes annak idején, mára már nem lennék az, sőt nem is tudnék. Amikor még fiatal az ember, naiv, tele ábrándokkal. Nem lehet egy kalap alá venni a régi világot és a régi énemet a maival.


Felőlem elválhat bárki, én nem teszem.

2019. okt. 31. 18:37
 12/49 anonim ***** válasza:
62%
Akkor keress diszkrét szeretőt. Ha feleséged aszexuális (lett), sokminden jót nem várhatsz tőle.
2019. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Szeretőt találni extra nehéz, sőt lehetetlen dolog. igazából a szeretői viszony magától alakul ki a körülmények hatására. A munkahelyemen ez lehetetlen, emellett sokat utazok, így igazából nőkkel sem találkozok.
2019. okt. 31. 18:47
 14/49 anonim ***** válasza:
13%
Akkor szenvedj te töketlen phasz.
2019. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
85%
És eszedbe se jutott mondjuk megbeszélni a feleségeddel, hogy mik a problémák? Remek kapcsolat tényleg.
2019. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mások miért nem szexelnek, számodra lényegtelen.

Leírhatnám nálunk miért kevés a szex, de azzal te nem vagy előrébb.

Elmondtad, hogy minden oké, csak kevés és sz@r a szex, a feleséged nem érdekli, de néha belemegy. Nem keresel szeretőt de nem is válsz. Akkor most mégis milyen választ vársz? A gyk közönsége nem tudja vegváltoztatni a feleséged.


Amúgy meg én se szívesen szexelnék orgazmus nélkül. De az is igaz, hogy én nem törődnék bele.


Normális szexuális élet nélkül nem lehet jó egy párkapcsolat. Mert az vagy nem jó, vagy nem párkapcsolat. Tehát ezzel a minden okéval csak áltatod magad.

2019. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 Barnabas333 ***** válasza:
56%

Látom jönnek már az okoskodó kisfiú hozzászólások, remélem majd 4x évesen ők is lesznek ilyen helyzetben.

Én teljesen megértelek és én sem látok semmi kiutat...42F

Én már a kezem használom, de egy jó hosszú csókolózást vagy nyalást az nem helyettesít. 5 éve még volt sportos szeretőm, de azóta már egy átlag nő sem akar szeretőnek egy 42 éves család apát. Mondjuk 5 éve még sportosabb voltam mint most, de kinek legyen lapos hasam,elkezdtem nassolni, legalább az evés élvezetet nyújt...

2019. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

15-ös. Már 1000X beszéltünk róla. Neki nem jelent semmit, orgazmus képtelen. Az ég világon semmit sem jelent neki a testiség, tökéletesen megvan anélkül is. Ezen ő nem tud változtatni, nincs férfi aki izgalmas lenne neki szexuálisan, és bárki bármit csinálna vele, sosem tudná a csúcsra eljuttatni.


Mivel én ebben vagyok, így már le is doktorálhatnék a témából, annyi mindennek néztem már utána. A szex és az orgazmus is fejben dől el. Az ő gondolkozása és élete nem szól a lazaságról, a buliról, a hancurról. Kifejezetten a napi teendőkről, a napi problémákról, a célok kitűzéséről, a gyerekről, a munkahelyről stb. A filmekben a szex jelenetek szinte zavarják, a spontán szex lehetősége elborzasztja, az orális szextől undorodik, izgalmas helyeken sosem szexelne. Szóval neki a szex csak teher.


Ne jöjjön nekem azzal senki, hogy én vagyok a béna, aki nem tud mit kezdeni egy nővel az ágyban. Mivel rákényszerültem, így ebben a témában is évekig fejlesztettem magam, de hiába. Ha azzal kezdeném, hogy ma este aztán eljuttatlak a csúcsra, csak ideges lenne és zavarba jönne. Ha már a szexnél tartunk, akkor síkosító, és 2 perc után mehetek is. Fontos neki az idő tényező, mert este 8 után már az alvásé a főszerep.

2019. okt. 31. 19:23
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttetek, elvetted, akkor milyen volt a feleséged?
2019. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az jön le, hogy ő mindig ilyen volt. Tényleg nem értem, hogy egyáltalán miért vállaltál akkor vele gyereket és miért nem kerestél egy olyan partnert aki illik hozzád.
2019. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!