Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, szex?

Figyelt kérdés

Érdekelne 1-2 valódi ok, hogy házasság, de legfőbb képpen a gyerek szülés után, miért marad el a szex, és miért marad már úgy az egész. Ez egy névtelen fórum, itt ki lehet írni magából bárkinek.


A nem segít semmiben, elhanyagol, nem játszik a gyerekkel blablabla nem válasz, ez már lerágott csont. Olyan ember válasza érdekel, ahol minden rendben van, csak szex nincs.

Miért?



2019. okt. 31. 17:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
60%
A saját gyíksága miatt. Most is azért tart ki. A gyík gyík marad.
2019. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
83%
Ástál magadnak egy jó nagy gödröt, belemásztál. De kijönni már nem tudsz, ezért nem is akarsz. Nem baj, csak akkor nem kell hisztizni. Ezt a nőt választottad.
2019. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
22%

Érdekes amúgy,mert a nők tudnak ilyen barmok lenni, kitartani bármi van. Nincs előjáték? Nincs szex? De csak azért is húzzák az igát. Főznek, mosnak, intéznek, gyereket nevelnek. Nos, ez férfinél még érdekesebb...

Ezeket a nőket, anyákat hívják lábtörlőnek. Férfiban mi a neve?

2019. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
85%
Azok alapján amit a feleségedről irtál,hogy undorodik a szexjelenetekről,orális szextől,arra utal,hogy vele valami történt gyerekkorában,amiről vagy nem tud vagy titkolja előtted. Molesztálás,megszégyenités,erőszak stb.Azért erre is gondolnod kellett volna,mert ezek a nők pont igy viselkednek,másrészt meg évekig igy szexeltetek orgazmus nélkül?Kibirja,azt jól van,ez igy?Legyünk túl rajta?Nem itéllek el,de ez fura,hogy csak most zavar ennyire.
2019. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy összeillenek, a kérdező sem férfi, vagy legalábbis fiatalkorában nagyon nem volt a helyzet magaslatán. Most már elméletben esetleg érzi, hogy másként is lehetne, de megvalósítani nem tudja. Magyarul álmodozás szintjén esetleg azt hiszi, hogy már férfi lett. A felesége meg egyértelműen nem nő, és nem is lesz az.

Szóval van két külsőre külön nemű, de mégis nemtelen egyed. Az egyik szeretne többet fantáziálás terén, a másik állítólag nem. De a valóság mezején egyformák.

Nincs itt gond. Be kellene látni, hogy nincs értelme fantáziálni. Ennyi jut. Valakinek még ennyi sem. Azért néha-néha van szex. Igaz olyan amilyen, de van.

2019. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Itt most a többség úgy beszél, mintha akkora de akkora nagy választék lenne. Én legalább bevallom ha nem stimmel valami. Igazából még olyan nővel sem találkoztam aki számomra megfelelő, és szereti a szexet. Aki kifog magának egy ilyet, szimplán szerencsés. Azért a szexen kívül még van bőven tulajdonság, ami igencsak fontos. Hát igen, gondolom van nő aki szexel, de bűn ronda, vagy kókler a pénzügyekhez, nem megbízható, nem azonos a világképe az enyémmel, önző, stb. Kicsit kevés a szimplán jó az ágyba típusú nő.


Most nem nagyképűségből, vagy sértésből mondom, de számomra 10 nőből 9 nem vonzó. Inkább azt mondanám hogy 9.8, de annak nem lenne így értelme. Ha meg nem tetszik, akkor meg részemről nem lenne szex. Vagy önkéntes cölibátus. A 40-es nők között meg már nagyítóval is nehezen lehet találni fiatalos, jó alakú, megbízható nőket. Akik vannak, azokat egy hadsereggel védik, vagy éppen ostromolják. Gyerektelen nővel szóba sem állnék, én már nem akarok többet, aki meg nem akar, azzal meg nem vagyunk egy oldalon.


Sajnos eléggé határozott elképzelésem volt mindig is a külsőről, belsőről. Sajnos az tény, hogy a vékony, csinos nők eléggé frigidek. Próbálkoztam olyanokkal is, akik nem tetszettek, de sajnos ott meg nekem nem működött a szex. A testes 60kg körüli nők igazi szexgépek lettek volna, de mint mondtam, ott meg én voltam a hunyó. Kizárólag csak a vékony nők tetszenek, de ez világ életemben szívás volt.


Egyébként a kérdés nem rólam szól.


Kérdezhetnék olyat is, hogy a csinos, vékony nők többsége miért frigid? Hormonok hiánya? Egó? Az állandó fogyókúra?

2019. okt. 31. 22:13
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Testes 60 kg körüli nők... :DD Oké, ki a nem testes, 50 kg vasággyal? :) Anorexia nervosa? :) Érdekes az ízlésed... :)
2019. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát most aztán sokra mész vele, hogy vékony, csinos nő a nejed. Gratulálok.
2019. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

46-54kg, nekem ilyenek voltak. Vékony, törékeny alkat. Nehogy már baj legyen! Általában ők a férfi álmok középpontjaik, sajnos ez látszik is a viselkedésükön. Egyébként 165cm-hez teljesen jó testsúly. Az ízlésen úriember nem vitatkozik.


Én sem sértődök meg azon, amikor egy nő olyan férfiideált említ, ami a saját megjelenésem tökéletes ellentéte. Azt is tudom, hogy a gyk-n elég sok a testes nő, és így a külső megjelenés a gyengéjük, a vékony csinos nők érzékenyen érintik a lelküket.


Én sem vagyok egy 120kg-os színtiszta tesztoszteron gladiátor, de vannak nők, akik ilyenekre gerjednek. Akkor mi van? Semmi.

2019. okt. 31. 22:34
 30/49 A kérdező kommentje:
28-as. Ha választani lehet, akkor egy csinos, mintsem egy olyan, akire rá sem akarok nézni. Mint mondtam, voltam olyannal, akinél inkább elfordítottam a fejem. Így az van, hogy se így, se úgy nincs jó szex.
2019. okt. 31. 22:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!