Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, szex?

Figyelt kérdés

Érdekelne 1-2 valódi ok, hogy házasság, de legfőbb képpen a gyerek szülés után, miért marad el a szex, és miért marad már úgy az egész. Ez egy névtelen fórum, itt ki lehet írni magából bárkinek.


A nem segít semmiben, elhanyagol, nem játszik a gyerekkel blablabla nem válasz, ez már lerágott csont. Olyan ember válasza érdekel, ahol minden rendben van, csak szex nincs.

Miért?



2019. okt. 31. 17:59
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
De a kapcsolatotok elején volt szex? Mármint akkor még élvezte?
2019. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Nem, sosem élvezte igazából. Nekem ez megszokott dolog volt, mert a tapasztalatom az mutatta, hogy a vékony nők frigidek. Állandóan könyörögnöm kellett az összesnek. Érdekes, hogy volt 70kg-os nőm is, őt meg nem tudtam leállítani.


Több férfi ismerősöm is osztja a tapasztalataimat a vékony nőkről, mert náluk is ugyanaz volt a szitu. Így elkönyveltem az egészet ilyennek. Szóval én még életemben sem tapasztaltam azt, hogy milyen lehet fullon tolni a földi élvezeteket, azaz megőrülsz egy nőért, és ő hasonlóan érez irántam. Szétnéztem szerető fronton is, de reménytelen. Mármint egy olyan nőt sem láttam, akiben fantáziát látnék. A társkeresőkön meg megy a sznobizmus, ott mindenki az igazit keresi. Egyébként a 40-es kategória ott már a reménytelenség határát súrolja. Végignéztem az összes mainstream társkeresőt, de el is ment a kedvem az egésztől. A másik meg az, hogy egyáltalán nem vagyok az a félremenős típus. Sőt, sosem tettem.


Az sem izgat, amikor többen azt írják itt a gyk-n, hogy náluk mennyi szex van.Főleg, hogy amikor leírják hogy hogyan néznek ki. Ezt sem sértésnek írom.


Az ismerkedéssel sem volt sosem bajom, a mai napig flörtölgetek. Bárhol. Egyszerűen élvezek egy szimpla beszélgetést is egy vonzó nővel.

2019. okt. 31. 22:56
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Elég ellentmondásos az írásod.... szóval elég magasak az igényeid, eddig érthető, de ugyanakkor élvezel bárhol egy beszélgetést egy vonzó nővel... ami úgy jön le, h elég sűrűn (de, többször is) találkoztál már számodra vonzó nővel... szóval, hát...hm.. nem csak a nejed vonzó neked ill. annyira nem is magasak azok az igények... :)

Mondom én, hogy gyík vagy. Maradj a fantáziánál, többet úgy sem mersz a valóságban bevállalni.

2019. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy súlyhoz kötöd a szexuális intenzitást. Én voltam 70kg-s is, meg 45 is ugyanazzal a magassággal. Mégsem voltam frigid soha. Nem azon múlik.
2019. nov. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha már az elején is ilyen volt a feleséged, miért nyígsz most itt? Pontosan tudtad, hogy nem érdekli a szex, akkor most is fogadd el a helyzeted és éljetek boldogan. Mert boldog vagy, ugye?! Jah, nem. Csak hazudozol magadnak, különben nem flörtölgetnél gyakran.

Az állításod meg végképp röhejes, hogy a vékony nők frigidek, de nem baj, nyugtasd magad ezzel, akkor nem érzed majd olyan nyomorultnak a helyzeted.

2019. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

35-ös. Nem érzem nyomorultnak a helyzetem, az életemet meg pláne! Azért megnéznék egy valós közvéleménykutatást a 40 feletti házas férfiak szexuális életéről! :D


A boldogság meg csak a szex lenne? Vagy egy kapcsolat esszenciája a szex? Eléggé beteg felfogás.


Igen, flörtölgetek, de csak a szexuális vonzalom miatt. Sosem hagynám el a családom, főleg amikor megismerek egy nőt. Lehet hogy fenomenálisakat kefélnénk, de kb. itt ki is fújna. Amit még kipróbálok majd, az egy olyan szeretői viszony, ahol a nő ugyancsak házas, és kizárólag csak a testiség játszik. 1-2 alkalom és ennyi. A lényeg az, hogy már az elején ki lesz kötve, hogy semmi érzelem, semmi családrombolás.

2019. nov. 1. 13:48
 37/49 anonim ***** válasza:
Az veszélyes, ha annyira jó lesz a szex akarni fogod újra és újra, olyan mint a drog. ;)
2019. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Ritka erős önfegyelmem van, bírni fogom.
2019. nov. 1. 17:48
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: NINCS olyan, hogy egy nő orgazmusképtelen. Max szervi probléma esetén. Egyébként csak olyan pasi van aki nem tudja oda juttatni. Ràm is az lett sütve, hogy orgazmusképtelen vagyok. Ez ment 5 évig, 6 pasiból eggyel sem működött....sose élveztem a szexet senkivel, nem is kívàntam. Aztàn jött az az egy, aki mégis képes volt a csúcsra juttatni, elég könnyedén, màr az elején, mert valóban törődött vele, hogy nekem is jó legyen. Ő lett a férjem egyébként.

Ha 2 ember egymàsra van hangolódva, odafigyel, akkor a szexre is vàgynak mindketten.


Viszont ha minden úgy van ahogy írod, a pàrodnak a szex semmit se jelent, mi a fenének vetted el/ maradtàl vele? Miért vele vàllaltàl gyereket? Mit hittél hogy viselsz majd egy életen àt egy frigid, jégcsap nőt, miközben te élveznéd a szexet??? Te cseszted el a sajàt életed, akkor meg miért ő a hibàs?

Ja és ne àltasd magad. Ott ahol a szex nem működik, semmi sem oké. Te maximum tűrsz mellette...egy ideig.

2019. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Hidd el, van orgazmusképtelen nő. Szervi baj, az stimmel. Az agy. Vannak akik képtelenek lazítani, így ők kizárják magukat. Én inkább visszafelé kérdezek. Olyan nők, akik képtelenek elviselni a szexet, miért akarnak párkapcsolatot?

Vagy ha csak az adott személlyel vannak ellenérzéseik, akkor miért hazudnak neki? Miből gondolod hogy figyelmetlen vagyok? Ezt még senki sem mondta nekem, igazából nincs is miért magyarázkodnom.


Visszafelé kérdezek megint. Ott ahol van szex, minden jó? Ne nevettess már! A 20 évesek még talán elhiszik. 40 felett meg hagyjuk már azt a nagy románcos rózsaszín ködöt.


Miért vagyok benne? Nem sorolnám. Egyébként néztél már szét a 40-es "társat" kereső nők között? Ugye nem. Kb. a reménytelen kategória. Próbálok finoman fogalmazni: a kereslet nem találkozik a kínálattal.

2019. nov. 2. 02:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!